دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما بازگشایی خواهد شد و هزینه زندگی بیشتر حاضر به پوشیدن ماسک

ققنوس:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان جمعه که بیشتر آمریکایی ها می میرند در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده اما تاکید او اصرار بر کاهش coronavirus تهدید با امتناع از پوشیدن یک ماسک و حتی به عنوان او سفر یک ماسک-ساخت کارخانه.

پرسیده شده توسط ABC News, آیا بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات و بازگشایی توقیف اقتصاد منجر به افزایش مرگ و عوارض مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این امکان وجود خواهد داشت برخی از.”

“از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا یک خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Honeywell کارخانه در شهر فینیکس, آریزونا که او بازدید در اولین عمده سفر پس از coronavirus مستند آغاز شد.

“برخی از مردم شود بد است ؟ بله” او اعتراف کرد زودتر در کارخانه. “اما ما باید به کشور ما باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر انتخاب مجدد کمپین وضعیتی وخیم از عظیم shutdown دستور را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 70,000 آمریکایی و هوا به ده ها هزار نفر بیشتر زندگی می کند.

ستایش Honeywell کارگران که بوسیله اسباب گردنده از ماسک های مورد استفاده توسط کارکنان پزشکی و دیگر اولین پاسخ تهمت تصریح کرد که از آن زمان به نگاه به آینده.

“من می خواهم به یک cheerleader بود,” او گفت:.

تقویت که تغییر مسیر کاخ سفید گفت که تهمت اضطراری هماهنگی گروه برای همه گیر خواهد بود انحلال احتمالا در اوایل ماه ژوئن است.

Unpresidential ماسک?

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان در Honeywell نشسته نقاب در انطباق با دولت آمریکا توصیه ها و شرکت خود حکومت بود که به وضوح نمایش داده شده در یک ثبت نام در این مرکز به خواندن: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طعنه به او چپ واشنگتن که پس از ماه ها مقاومت او ممکن است در نهایت پوشش صورت خود را.

این واقعیت است که او صرفنظر از این فرصت برای ایجاد یک بیانیه در مورد ایمنی در خط جدید خود را با تمرکز بر گرفتن آمریکایی ها برای بازگشت به کار.

و او شده است شک و تردید در مورد ماسک از اوایل در.

کاخ سفید کارشناسان پزشکی و حتی بانوی اول Melania Trump ترویج ماسک به عنوان یک ابزار بسیار مهم در مبارزه با گسترش ویروسی.

اما رئیس جمهور تنظیم شده نزدیک به او وفادار جناح راست پایه استفاده کرده است او را دید به تطهیر نیاز.

“من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم او گفت:” در آوریل ظاهرا نشان می دهد یک ماسک خواهد بود unpresidential. “من آن را نمی بینم برای خودم.”

Alterative حقایق

مغلوب ساختن پیشی جستن آریزونا ماسک لحظه آمد و پس از او معاون رئیس جمهور مایک پنس باعث داد و بیداد یک هفته پیش زمانی که او عکس ماسک-کمتر در طول سفر به معروف مایو کلینیک بیمارستان در روچستر مینه سوتا که نیاز به بازدید کنندگان می دهند.

پنس — غیر منتظره برای یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — علنا اعتراف کرد او شده است می خواهم اشتباه است.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده, ماسک,” او گفت:.

در آن سفر پنس آیا پوشیدن ماسک.

کاخ سفید می گوید که به دلیل بالا مقامات و مهمانان خود را اغلب تست شده برای coronavirus آنها به طور کلی لازم نیست به دنبال هدایت است.

اما بحث اجرا می شود عمیق تر منعکس کننده اختلاف بیش از حقایق است که به هم عصری ایالات متحده به اردوگاه که در آن چپ و راست مختلف پایه واقعیت.

نظرسنجی ها نشان می دهد که دموکرات ها حمایت صورت پوشش به عنوان نشانه ای از مسئولیت مشترک در حالی که برخی از جمهوری خواهان دیدن ماسک-پوشیدن سفارشات به عنوان یک دولت بزرگ تهدید به آزادی فردی.

مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبانی از گروه های معترض coronavirus مستند — گاهی اوقات ostentatiously brandishing سلاح گرم و راهپیمایی در شبه نظامی لباس — شبیه رفتن ماسک-رایگان برای یک عمل سیاسی استقلال.

در استیلوتر اوکلاهما و شهرهای دیگر رهبران محلی رها دستور به پوشیدن ماسک پس از تهدید خشونت.

مشترک شعار در تظاهرات شرکت است که کل همه گیر است “جعل.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im