پروازهای داخلی به سر از روز شنبه در “کالیبره شیوه”, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به زودی

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مسافر جنبش نیز به طور جداگانه صادر شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری وزارت.

دهلی نو:

داخلی پروازهای مسافری سر گرفته خواهد شد از دوشنبه “در یک کالیبره شیوه” دولت امروز گفت.

پروازها متوقف شد در اواخر ماه مارس زمانی که این کشور رفت و مستند به سرعت گسترش coronavirus.

“داخلی, عمران, حمل و نقل هوایی عملیات را recommence در یک کالیبره شیوه ای از روز شنبه 25 آوریل سال 2020 است. تمام فرودگاه و هوایی مطلع هستند به آماده شدن برای عملیات از 25 مارس ایم” هواپیمایی وزیر Hardeep پوری.

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مسافر جنبش نیز به طور جداگانه صادر شده توسط وزارت او گفت:.

باربری پرواز آن برای تخلیه پزشکی و ویژه پرواز به بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور شده اند عامل در طول مستند.

دولت و همچنین شرکت های هواپیمایی باید در مورد یک “طبیعی” هنگامی که پرواز شروع دوباره با کمتر مسافران در پرواز اجباری ماسک و وسط صندلی خالی سمت چپ به صورت فیزیکی فاصله.

قبلا زمانی که نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود lockdown4 با افزایشی کاهش محدودیت های حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA حال اظهار داشت که برنامه ریزی تجاری پروازهای مسافری می ماند به حالت تعلیق تا مارس 31.

دیروز وزیر بود توییتی که از آن نمی شد تا دولت مرکزی به تنهایی برای تصمیم گیری در زمانی که پروازهای داخلی می تواند راه اندازی مجدد.

“در روح تعاونی فدرالیسم دولت متحده که در آن این پرواز را خاموش و زمین باید آماده به اجازه حمل و نقل هوایی عمران عملیات” Hardeep پوری بود توییتی در روز سه شنبه.

شرکت های هواپیمایی را دچار ضرر و زیان بزرگ از کشورهای مختلف متوقف و پروازها در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر. هند برای اولین بار مسدود شده از ورود افرادی از خارج از کشور و پس از آن متوقف پروازها در مجموع به عنوان آن را به کل مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید