آیا توپ تنیس در خشک کن ترفند واقعا کار برای نرم کردن لباس ؟

هر کس دارای چند خانه و تمیز کردن راهنمایی آنها آموزش داده شده است که به صداقت ممکن است یا ممکن است حتی کار اینکه که با استفاده از روزنامه برای پاک کردن شیشه مالش به شدت معطر خشک کن ورق روی لباس برای نگه داشتن اشکالات دور و یا پرداخت کفش با پوست موز. یکی از لباس های شسته شده هک که اغلب می شود اطراف پرتاب قرار دادن توپ تنیس در یک خشک کن برای نرم کردن لباس های خود را و آنها را خشک سریع تر است. برای اثبات و یا احتمالا کم ارزش کردن این هک ما نگاه به علم و انجام یک بیت از آیفون برای دیدن اگر این واقعا کار می کند و اگر چنین است چرا ؟

چرا قرار دادن توپ تنیس در خشک کن ؟

این باور است که توپ تنیس می توانید نرم کردن آیتم ها در خشک کن و همچنین از سرعت بالا در مقدار زمان طول می کشد تا به طور کامل خشک است. خوشبختانه این ترفند به نظر می رسد به طوری که به جای توسل به یک ماده شیمیایی مبتنی بر نرم کننده پارچه شما به سادگی می توانید بازی شیر یا خط در چند توپ تنیس (به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال پاک کردن!).

پشم یا نایلون پوسته توپ تنیس دخترانه الیاف پارچه در لباس و ملافه کمک می کند که برای نرم کردن مواد. پشم نیز شناخته شده برای توانایی آن در جذب آب و, چه چیزی باعث این ترفند فوق العاده موثر است چگونه پشم و آب واکنش نشان می دهند برای ایجاد گرما. چگونه مسائل کار می کند این فرایند توضیح می دهد: “هیدروژن پیوند آب H2O است که در واقع شکسته ایجاد یک واکنش شیمیایی با الیاف پشم مولکول برای تولید گرما هنگامی که آن را گرفته است در یک مقدار زیادی از رطوبت.” بنابراین در حالی که پشم توپ در حال نرم شدن آنها همچنین اضافه کردن برخی از حرارتی که منجر به چگونه توپ خود را در واقع سرعت و زمان خشک شدن. حضور فیزیکی یک توپ تنیس باعث حرکت بیشتر و فاصله بین آیتم های است که اجازه می دهد تا در هوا منجر به خشک کن لباس. برخی از بهترین آیتم های توپ تنیس می توانید نرم کردن و سرعت بخشیدن به فرآیند خشک کردن برای حجیم چیزهایی مانند تازه شسته بالش و پاک کردن comforters.

آنچه در مورد خشک کن به جای توپ تنیس توپ ؟

خشک کن توپ های بزرگ هستند, هم, و کار در یک راه بسیار شبیه به توپ تنیس. تنها تفاوت اصلی بین این دو است و آنچه آنها ساخته شده است. خشک کن توپ در انواع مختلف از مواد مختلف مانند پشم و پلاستیک و لاستیک در حالی که استاندارد تنیس, توپ ساخته شده از احساس و یا نایلون و لاستیک.

وجود خطرات برای قرار دادن توپ تنیس در خشک کن ؟

وجود دارد هیچ چیز بیش از حد مخاطره آمیز در مورد اضافه کردن توپ تنیس به لباس های شسته شده خود را. مانند با هر چیزی که لاستیک آن می تواند حرارت و سوزاندن برای تولید یک سوپر بوی نامطبوع. اگر شما نگران در مورد عطر, کاهش دما برای چرخه شما در حال اضافه کردن توپ تنیس یا اجازه آیتم های خود را شروع به خشک کردن به صورت کمی و اضافه کردن توپ تنیس بعد به چرخه. به طور مشابه به رنگ روشن رنگ پارچه و رنگ از توپ تنیس است و شانس اندکی از در حال اجرا به طوری که فقط دو بررسی کنید که آنها در حال رنگ ثابت قبل از شما قرار داده و آنها را با بار خود را از سفید پوستان است.

پس, دفعه بعد که شما را به انجام لباس های شسته شده, سعی کنید حول چند توپ تنیس برای سریعتر خشک زمان و پارچه فوق العاده نرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو