پزشکان در صورت پرداخت کاهش furloughs و کمبود عرضه به عنوان coronavirus هل مراقبت های اولیه به آستانه

دکتر گرگ Gulbransen انجام یک معاینه پزشکی در 72 ساله مبتلا به لوسمی که فرض است به بیماری کروناویروس (COVID-19) در حالی که در عمل اطفال در Oyster Bay, New York, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

دکتر رافائل Guillen صرف مقدار زیادی از زمان در این روز تلفن. عمل خود را در برانکس بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس برای محافظت از کارکنان و بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید در شهر نیویورک است. او خواستار بيماران مبتلا به ویروس صبح و شب خود را برای نظارت بر وضعیت حدود 60 نفر تا کنون.

Guillen کوچک طب داخلی عمل و تلاش است نه تنها به نگه دارید تا با این ویروس نیز به پایان می رسد دیدار از نظر مالی. بسیاری اولیه-شیوه های مراقبت بودند در حال حاضر عامل در بودجه تنگ و همه گیر در حال حاضر تهدید به فشار برخی از آنها را از کسب و کار به طور کامل.

Guillen گفت: درآمد در تمرین پایین است حدود 50 درصد از مارس تا مه در مقایسه با سال گذشته به عنوان بیمار خود را با حجم کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر. بسیاری از مردم به سادگی اجتناب از آنها از ترس ابتلا به Covid-19 اگر آنها نیاز به درمان در بیمارستان Guillen گفت. شرکت های بیمه در ایالات متحده در درجه اول پرداخت پزشک شیوه توسط دفتر بازدید — کمتر انتصاب به معنی کاهش درآمد. خود را انتقال به پزشکی از راه دور نبوده است قادر به جبران کمبود.

اگر یک نوار اولیه-مراقبت پزشکان بستن درهای خود را برای خوب و جوامع خواهد بود سمت چپ ضعیف مجهز به شامل یک دوم شیوع کروناویروس که می تواند در پاییز که همزمان با فصل آنفولانزا. کوچک شدن و ناپدید شدن دفاتر پزشکان می تواند منجر به آینده شیوع به عنوان افراد بیمار درمان نشده و کودکان دریافت نمی کنند مهم واکسن. Guillen هشدار از یک بلندی سلامت روانی بحران به عنوان جدا شده از بيماران بیان احساس درماندگی و اضطراب و ناامیدی است.

و به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به دلیل همه گیر بسیاری دیگر بیمه درمانی داشته باشند. Guillen است دیدن تعدادی از بیماران که از دست داده اند بیمه خود را, اما او گفت که دیگران به سادگی اجتناب از دکتر در حال حاضر. در نیویورک بسیاری از آنها به احتمال زیاد واجد شرایط برای تحت پوشش از طریق پزشکی, اما آن را نمی اتوماتیک — شما باید به اعمال می شود.

“من قصد دارم برای جلوگیری از دیدن یک بیمار به دلیل آنها نمی باید بیمه” Guillen گفت: اما هزینه وزن آن در عمل خود را. “قبل از همه گیر ما دچار مشکل بودند و چه این بیماری همه گیر است و در معرض همه چیز است که کمبود شد,” او گفت:.

‘شیوه های کوچک به سختی آن را’

برای بسیاری از آمریکایی ها از پزشک خانواده خود را نقطه اصلی ورود به سیستم مراقبت های بهداشتی. در سال 2016 اولیه-مراقبت از پزشکان با سابقه بیش از 480 میلیون بازدیدکننده داشته است بیمار یا 54 درصد از تمام مراجعات به دفاتر پزشکان در کشور, بر اساس یک نظرسنجی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مراقبت های اولیه شامل اطفال که درمان کودکان; طب داخلی پزشکان که درمان بزرگسالان; پزشکان عمومی که پوشش تمام محدوده های سنی و زایمان که تخصص در بهداشت باروری زنان.

هر چند اولیه-مراقبت پزشکان نقش بزرگی در سیستم کلی آنها دریافت بخش کوچکی از هزینه های کلی. از سال 2002 تا سال 2016 اولیه-مراقبت پزشکان دریافت کمتر از 7 درصد از مراقبت های بهداشتی هزینه در ایالات متحده با توجه به یک مطالعه اخیر در مجله کارشناسی JAMA Internal Medicine. Guillen گفت: هزینه های سربار در ادامه به افزایش در عمل خود را در طول سال اما درآمد نیست نگه داشتن سرعت و حتی قبل از همه گیر.

“هزینه زندگی فوق العاده افزایش یافته اما سود ما همان باقی مانده است” Guillen گفت. “وجود دارد شیوه های کوچک است که به سختی آن را. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای پرداخت و همه از آن افزایش یافته است به جز درآمد خود را. من علاقه مند به پول, اما خط پایین این است که به نگه داشتن من در اتاق باز, من پول نیاز دارند.”

دولت فدرال ایجاد $175 میلیارد صندوق امداد برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مواجهه با فشار مالی با توجه به همه گیر و 30 میلیارد دلار بود که به طور خودکار فرستاده شده به ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر 2019 مدیکر پرداخت. اما Guillen عمل فقط دریافت $397 چون او نمی باید بسیاری از بیماران مدیکر با توجه به یک پایگاه داده از دریافت کنندگان نگهداری می شود توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی. خیلی از امداد پول رفت به بزرگتر بیمارستان شبکه.

بدون اختصاص بودجه شده است را کنار بگذارند اولیه-مراقبت پزشکان, بسیاری از آنها در شیوه های کوچک در مناطق محروم. برانکس که در آن Guillen شیوه پزشکی با کارکنان فقط سه, یکی از سخت ترین ضربه نیویورک در شهر نیویورک که به خودی خود دارای بالاترین coronavirus caseload از هر شهرستان در ایالات متحده بیش از 44,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در برانکس و حداقل 3,492 مردم فوت کرده اند با توجه به New York City Department of سلامت و بهداشت روانی است.

برانکس دارای بالاترین نرخ مثبت آزمون در شهرستان در 34% نزدیک به دو شهر متوسط با توجه به آنتی بادی آزمایش های انجام شده توسط Northwell سلامت. Guillen وجود دارد گفت: نقاط داغ در برانکس که در آن انتقال این ویروس در حال افزایش است و حتی به عنوان بسیاری از شهر نیویورک گذشت, اوج عفونت است.

بسیاری از ساکنان در برانکس به خصوص مردم رنگ فاقد بیمه و نه کافی دسترسی به مراقبت های بهداشتی قبل از همه گیر Guillen گفت. این قصبه دارای بالاترین نرخ فقر در شهر و بدترین سلامت در ایالت نیویورک با نرخ بالا به اصطلاح morbidities است که بیماران بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس ها از جمله آسم و دیابت است.

با کمی در راه مستقیم فدرال حمایت از پزشکان مانند Guillen در حال درخواست برای وام کسب و کار کوچک از طریق چک Protection Program, که بدان معنی است که آنها در حال رقابت با کسب و کارهای دیگر — از رستوران ها به پیمانکاران مستقل به داد و ستد عمومی شرکت برای پول است. Guillen برنامه تصویب شد و او بودجه در اوایل این ماه اما او گفت که این وام فقط به اندازه کافی برای پوشش هزینه های در حدود چهار هفته است.

مالی چشم انداز در عمل خود را باقی می ماند “dicey” Guillen گفت: چرا که حتی زمانی که درهای خود را بازگشایی, بیمار, حجم باقی خواهد ماند پایین تر از حد نرمال به عنوان او را پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات خود را در اتاق انتظار.

‘به طور چشمگیری تغییر مدل کسب و کار ما’

آن را نه فقط در دفاتر پزشکان در نیویورک, کانون coronavirus بیماری همه گیر در ایالات متحده است که در حال تجربه مشکلات مالی. برخی از 51 درصد از اولیه ارائه دهندگان مراقبت های نامشخص در مورد آینده مالی خود را بیش از چهار هفته بعدی و 42 درصد را هم گذاشته یا furloughed کارکنان بر اساس یک نظرسنجی از 2,700 شیوه های سراسر ایالات متحده توسط سازمان های غیر انتفاعی مراقبت های اولیه مشترک و Larry A. سبز مرکز. علاوه بر این 13 درصد پیش بینی بسته شدن در ماه آینده.

دکتر کنراد تلنگر گفت: مستقل درمانگاه که در آن او شیوه های پزشکی در Raleigh, North Carolina, دیدم ناگهانی 70% کاهش در حجم از یک هفته دیگر در اواخر ماه مارس به عنوان مردم رشد ترس از رفتن به دکتر و پناه در محل. خود درمانگاه پزشکی خانواده و همکاران از رالی کوچک تمرین با پنج پزشکان و پنج پرستاران در کارکنان است.

“ما یک کسب و کار کوچک و حاشیه سود 3% یا 4%,” تلنگر گفت. “آن را نمی کشد مقدار زیادی از حس کسب و کار بدانید که این حجم از بیماران پایین است 70 درصد شما را در دردسر هستید.”

حتی با کمتر از بیماران و خانواده های پزشکی همکاران تا به حال به سرعت در حال انطباق خود را برای محافظت از کارکنان و افرادی که هنوز هم در آینده. آنها تبدیل بخشی از ساختمان است که تا به حال استفاده شده است به عنوان یک کاهش وزن, کلینیک به یک منطقه اختصاص داده شده برای بررسی بيمار نمایش Covid-19 علائم. کلینیک نیز نصب شده از جنس پلکسی گلاس صفحه نمایش در, بررسی و چک کردن مناطق.

اما به عنوان تقاضا برای آزمایش افزایش یافت و این عمل تصمیم گرفت آن را امن تر برای دیدن پتانسیل coronavirus بیماران در اتومبیل خود را در پارکینگ. کارکنان شخصی تجهیزات حفاظتی — N95 ماسک و لباسهای خاص — شروع به اجرا کم است. و در عرض چند روز این عمل را موجودی بینی تست های گرد از LabCorp در آستانه در حال اجرا است. آنها تصمیم به رزرو آنچه که باقی مانده بود به آزمون کارکنان در مورد آنها نشان می دهد علائم.

دکتر کنراد تلنگر و پزشک پرستار رایان جانسون در پزشکی خانواده و همکاران در Raleigh, North Carolina. مستقل اولیه-مراقبت از کلینیک های ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر.

منبع: خانواده های پزشکی همکاران

یک تعداد انگشت شماری از تلنگر بیماران دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و دو تا بیمار آنها تا به حال به ماندن در بیمارستان برای چند روز برای نظارت بر, او گفت:. خوشبختانه آنها نمی نیاز به قرار داده شده در هواکش. عمل در حال حاضر مراجعه بسیاری از بیماران با علائم بزرگتر تست مراکز وابسته به بیمارستان.

در شرایط سخت مالی تنگه پزشکی خانواده و همکاران به دنبال جبران کاهش در دفتر بازديد به سرعت در حال انتقال به پزشکی از راه دور, اما بیمار حجم است که هنوز هم به طور کلی بیش از 25 ٪ است. تلنگر و دو پزشک که خود این عمل در زمان 45 درصد کاهش پرداخت در حالی که این عمل را دو نفر دیگر پزشکان در زمان 25% کاهش پرداخت. وام مسکن شده است سه ماه به تاخیر افتاد و به عمل آمد و نزدیک به تخمگذاری کردن یک سوم از کارکنان تا آن را به یک وام کسب و کار کوچک از طریق دور دوم چک حفاظت از برنامه.

تلنگر گفت: این وام تنها خرید خانواده های پزشکی همکاران حدود شش هفته از پرداخت بدهی اگر بیمار حجم قطره به بدترین حالت آن کم از بحران دوباره. بسیاری از پزشکان در مورد دوم شیوع کروناویروس در پاییز یا زمستان تمدید اقامت در خانه سفارشات و بیشتر فشار مالی.

بر خلاف Guillen عمل در برانکس تلنگر بیشتر بیماران مدیکر و دریافت حدود 31,000 از دولت فدرال کمک صندوق. که بیش از حد کمک خود عمل سوار کردن بحران به عنوان آنها در جستجوی راه هایی برای انطباق با نامشخص پست-همه گیر واقعیت است. در حال حاضر عمل ردیابی است چگونه بیمار حجم و درآمد در حال تغییر.

“ما در حال رفتن به تغییر مدل کسب و کار ما,” تلنگر گفت: “از آنجا که من فکر نمی کنم تعداد زیادی از بیماران ما استفاده می شود برای دیدن شما آمده از طریق درهای خود را به زودی.”

‘پزشکی از راه دور است که نمی تواند به اندازه کافی”

به عنوان همه گیر تبدیل مراقبت های اولیه وجود دارد نگرانی که در آینده بهداشت عمومی بحران به بلندی. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن می توان در محل و درمان آنها از طریق پزشکی از راه دور می تواند مشکل باشد به خصوص زمانی که آنها رنج می برند از شرایط مختلف گفت: دکتر رابرت فیلیپس هیئت آمریکایی پزشکی خانواده.

“مردمی که در حال رفتن به بیرون آمدن از مخفی بیمار و نیاز به کمک و پزشکی از راه دور است که نمی تواند به اندازه کافی” فیلیپس گفت: “و اگر خود را در عمل از بین رفته است و ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مردم می میرند — و نه از Covid اما از عوارض این کار است.”

آن را نه تنها سخت به درمان بیماران مبتلا به بیماری های مزمن از طریق پزشکی از راه دور, اما از درآمد چشم انداز آن به طور سنتی نمی پرداخت تا آنجا که دفتر بازدیدکننده داشته است. مدیکر موافقت کرده است برای پوشش پزشکی از راه دور به طور کلی در همان سطح به عنوان بازدیدکننده داشته است دفتر برای مدت ملی اضطراری, اما معلوم نیست اگر این تغییرات دائمی تبدیل خواهد شد. شرکت های بیمه تجاری و دولتی مبتنی بر پزشکی طیف وسیعی از سیاست های مختلف در این موضوع است.

بیماران با شرایط مزمن است که نمی توان خطاب طریق پزشکی از راه دور اغلب صرف نظر کردن از درمان چرا که آنها از ترس ابتلا به این ویروس در حالی که بازدید خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. فیلیپس به تازگی خواست یک 82 ساله بیمار شدید تیروئید مشکل برای رفتن به بیمارستان اما بیمار خودداری کرد. “آنها وحشت زده,” او گفت:.

فیلیپس شیوه های پزشکی در یک کلینیک در شمال ویرجینیا که بخشی از یک گروه به نام Fairfax خانواده تمرین مراکز که دارای 12 اولیه-مراقبت از دفاتر و 500 کارمند است. همه گیر سوار بیمار حجم پایین 50% که منجر به 60 ٪ کاهش در درآمد. در پاسخ این گروه furloughed 50 نفر و کاهش ساعت برای بسیاری از دیگر کارکنان را تا 50% در حالی که حفظ منافع خود. پزشکان گرفته اند 40 درصد کاهش دستمزد و پزشکان گرفته اند 20 درصد کاهش پرداخت.

فیرفکس خانواده تمرین مراکز دریافت حدود $600,000 از دولت فدرال کمک صندوق. کریستال Mayers ارشد عمل مدیر گفت: پول است “بسیار مفید” اما هنوز هم فقط به اندازه کافی برای پوشش یک دور از حقوق و دستمزد برای کارکنان در هر تمرین. فیرفکس گروه در حال حاضر ورود آن 10 هفته از furloughs و کاهش پرداخت.

واکسن نیز تجویز نمی شود از طریق پزشکی از راه دور, و وجود دارد در حال رشد نگرانی در مورد شیوع بیماری های عفونی دیگر از coronavirus. در سخت-آمار شهر نیویورک تعداد واکسن تجویز برای کودکان کاهش یافته است و 63 درصد در مقایسه با یک سال پیش. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که ممکن است شیوع بیماری سرخک پس از پیدا کردن که پوشش واکسيناسيون کاهش 70% در میشیگان در مقایسه با سال گذشته است.

“مراقبت های اولیه به طور کلی در یک واقعا دولت لرزان و من نگران هستم بسیاری از شیوه های در حال رفتن به آن را به طرف دیگر,” دکتر گفت: Christoph Diasio معاون رئیس جمهور از کارولینای شمالی اطفال جامعه است. “من نگران هستم که این چه معنی برای کودکان از آنجا که بخش عمده ای از واکسن برای کودکان اتفاق می افتد در شیوه های مستقل.”

Diasio تمرین یک ساعت جنوب رالی, کاهش ساعت کارکنان پس از بیمار حجم کاهش یافته است بیش از 50٪. او گفت: درخواست چک حفاظت از وام بود و هرج و مرج را در نهایت سرمایه گذاری کردم. Diasio عمل نمی دریافت پول از سوی فدرال صندوق امداد به دلیل به عنوان یک پزشک متخصص اطفال او را نمی بینم بیماران مدیکر. یک سوم از ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گزارش دریافت PPP وام در حالی که یک پنجم حمایت از فدرال صندوق امداد با توجه به بررسی های اخیر از Larry A. سبز مرکز.

Guillen دکتر در برانکس ابراز نا امیدی با پزشکی از راه دور. نه هر کس دسترسی به, بهترین, تکنولوژی, و او می گوید: آن زمان بیشتری را صرف به یادداشت ها را به عنوان یک بیمار توصیف علائم بیش از تلفن از بررسی آنها به صورت چهره به چهره. جدا شده و اضطراب بیماران اغلب فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد با این بیماری همه گیر به جای بحث در مورد دلیل اصلی آنها بر روی گوشی با دکتر Guillen گفت.

“مهم ترین چیز است که پزشکان انجام خواهد شد که سلامت روانی پست-Covid,” او گفت:.

‘مراقبت های اولیه واقعا می تواند به سقوط’

در حال رشد وجود دارد تماس به صورت مستقیم مداخله فدرال که اولویت مراقبت های اولیه به دفاتر پزشکان مجبور به انتخاب سختی به پایان می رسد دیدار از نظر مالی در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

کالج آمریکایی پزشکان که نشان دهنده طب داخلی پزشکان در ایالات متحده خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره اختصاص داده شده به ارائه کمک های مالی به تلاش اولیه-مراقبت از شیوه های مشابه به 10 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای بیمارستان های روستایی توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

فیلیپس برآورد هزینه آن را کمتر از 30 میلیارد دلار برای تقویت تمام اعضای اولیه-مراقبت از سیستم در ایالات متحده از طریق پایان سال است. تحقیقات خود را به زودی منتشر شود در مجله کارشناسی امور بهداشت و درمان. برچسب قیمت پایین تر خواهد اگر دولت طول می کشد یک رویکرد هدفمند است که کمک می کند تا شیوه در مناطق روستایی و یا جوامع محروم ،

“این یک مقدار زیادی از پول, اما از نظر مجموع بازیابی بسته های آن نسبتا کوچک” فیلیپس گفت.

عواقب ناشی از عدم ارائه کمک های مستقیم می تواند به اثبات گران در دراز مدت است. ربکا Etz بهداشت و درمان سیاست متخصص و مدیر شرکت Larry A. سبز مرکز هشدار می دهد که “مراقبت های اولیه واقعا می تواند به سقوط” به عنوان بیماری همه گیر قرار می دهد فشار بر روی یک سیستم است که در حال حاضر مبتلا به دهه تحت سرمایه گذاری. تلنگر دکتر در رالی امیدوار است بحران را به آمریکایی ها درک جدیدی برای پزشک خانواده.

“امید من این است که این بیماری همه گیر را نشان می دهد امریکا چه مشکل است با خود سیستم مراقبت های بهداشتی — که آنها نیاز به سرمایه گذاری مجدد در مراقبت های اولیه از آنجا که آنها نیاز به مستقل مراقبت های اولیه به عنوان اولین خط دفاعی” تلنگر گفت.

Guillen, برای برنامه, برای بازگشایی عمل خود را در برانکس در روز پنج شنبه با استفاده از دستورالعمل CDC اما وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. او نگران است در مورد در حال اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی که گران است و او مطمئن نیست که آیا او می تواند دریافت آزمون در دفتر کار یا نه. منابع مالی در بسیاری از موارد هستند که دست کم از نگرانی های خود — در حال حاضر است.

“اگر من می توانم به اندازه کافی پول فقط برای باز نگه داشتن آن که با من خوب چون من یک دکتر از قلب” او گفت:.

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>