دکتر آزمایش مدرن واکسن می گوید آن را به سادگی ذهن ترا درهم میشکنند که تزریق ممکن است در سال 2020 آماده

یک دکتر که در ایالات متحده coronavirus مطالعه واکسن گفت که او امیدوار است اما نه متقاعد شده است که یک تزریق در دسترس خواهد بود برای گردش در این سال است.

دکتر کارلوس دل ریو یک اموری استاد دانشگاه علوم پزشکی گفت: CNBC در روز جمعه که یک Covid-19 واکسن می تواند در برخی از فرم برای توزیع تا پایان سال 2020 اما هشدار داد که این یک بی سابقه ای در جدول زمانی.

“من محتاطانه خوشبین” دل ریو گفت: “قدرت ناهار” انعکاس نظرات قبلی که بعد از immunologist Dr. Anthony Fauci. “ما در حال توسعه در یک سرعت است که هرگز قبل از انجام شده است.”

آتلانتا در دانشگاه اموری است که یک سایت تست Covid-19 کانديد واکسن از مدرن است که در ماه مارس آغاز اولین متحده کارآزمایی بالینی برای یک راه حل است. Fauci پیشرو مشاور بهداشت در کاخ سفید را coronavirus پاسخ تیم در یک صبح جمعه در مصاحبه با NPR گفت: برنامه زمانی پیش بینی شده به منظور توسعه یک واکسن — 12 تا 18 ماه روند — همچنان “دست نخورده” و آن را “قابل تصور” یک تزریق می تواند آماده به اعزام در ماه دسامبر.

“تلاش برای فکر می کنم که یک سال پس از یک ویروس شناسایی شده است, ما باید یک واکسن آماده برای استقرار و آماده برای رفتن به گسترده توزیع آن را به سادگی به ذهن ترا درهم میشکنند برای من” دل ریو گفت. “من باید کمی محتاط و می گویند من امیدوارم که این اتفاق می افتد, اما من نمی خواهم به — من می خواهم به مطمئن شوید که ما آن را به راه راست.”

در 65-بعد پنجره محققان جداسازی و شناسایی ویروس و شروع به تست بالقوه واکسن بر روی انسان del Rio گفت.

“که هرگز رخ داده است,” او گفت:.

مدرن را مطالعه انجام شده در اموری است واکسن و درمان واحد ارزیابی و قیصر Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل.

در حالی که این به طور معمول طول می کشد یک دهه از تحقیقات به منظور توسعه یک واکسن برای استفاده عمومی کارشناسان در حال تلاش برای پاسخ به سرعت به coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 5 میلیون نفر و متصل شد به تقریبا 336.000 در مرگ و میر در سراسر جهان از بعد از ظهر جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مدرن, یک ماساچوست مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت با همکاری موسسه ملی بهداشت به سرعت مسیر خود را کانديد واکسن منتشر شد تشویق اطلاعات از آن فاز یک مطالعه دیده می شود به عنوان یک ایمنی فاز — با 45 شرکت کنندگان در اوایل این هفته که هیجان زده وال استریت سرمایه گذاران. این شرکت انتظار دارد برای شروع فاز دو مطالعات دادن دوز به 600 شرکت کنندگان به زودی فاز و سه در ماه جولای. این شرکت قصد دارد تا یک واکسن آماده برای بازار در اوایل 2021.

یک واکسن است که دیده می شود به عنوان یک درمان برای کمک به مردم برای سرمایه گذاری در خارج از خانه بدون اینکه نگران ابتلا به بیماری کشنده و در نوبت گرفتن اقتصاد ایالات متحده است که تا حدی باز به عقب در نوسان کامل است. دل ریو گفت: کل جمعیت نمی خواهد نیاز به دریافت واکسن آن را به صورت موثر در کنترل شیوع آینده.

“اگر شما 40 درصد از افراد واکسينه شده و 20 درصد رو هم بیماری شما را وادار به گله ایمنی,” او گفت:. “به طوری که که در آن ما نیاز به دریافت کنید. ما نیازی به دریافت 100 ٪ از افراد واکسینه شوند. گله ایمنی خواهد شد و سپس به ما کمک کند.”

از شیوع کروناویروس اولین بار دیده می شود در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>