دکتر, اولین بار برای دریافت پلاسما درمانی تا درگذشت

Doctor First To Receive Plasma Therapy In UP Dies Of Heart Attack

تا: پلاسما درمانی تجربی خط درمان برای COVID-19 بيمار (فایل)

لکنو:

یک Uttar Pradesh, دکتر, 58 بود که COVID-19 بیمار برای دریافت پلاسما درمانی در کشور در اثر یک حمله قلبی در روز شنبه. وضعیت او بهبود یافته بود به شدت پس از دریافت درمان های لکنو بیمارستان در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد او آزمایش منفی برای این ویروس در روز شنبه.

“58 ساله اورئی مقیم دکتر بستری شد در KGMU (پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی) coronavirus بخش است. پس از درمان خود بیماری ریوی خیلی بهبود یافته است. متاسفانه او یک عفونت دستگاه ادراری. او برای درمان بیماری شد و در معرض دیالیز. دو نمونه به ترتيب coronavirus منفی” بیمارستان گفت.

“همسرش هر دو نمونه های آزمایش منفی است. او مرخص شده” آن اضافه شده است.

دکتر در ونتیلاتور برای 14 روز KGMU معاونت MLB Bhatt گفت.

پس از او تا به حال به فشار خون بالا و دیابت او تحت مستمر نظارت پزشکان در انزوا ward او اضافه شده است.

“اما او دچار حمله قلبی حدود 5 ساعت. با وجود تمام تلاش های او نمی تواند ذخیره شود,” او به نقل از خبرگزاری PTI عنوان کرد و گفت.

پلاسما درمانی تجربی خط درمان برای COVID-19 بيمار. در زیر روش پلاسما – یک جزء از خون از بیمار درمان است, خون به بیماران بدحال. آنتی بادی های توسعه یافته در خون بهبود بیمار کمک به مبارزه با این ویروس در داخل بدن از آن ناخوشی.

این مرکز توصیه شده بود در برابر توجه به درمان, به درمان به طور منظم برای coronavirus و گفت: آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیق و محاکمه اهداف تا وجود شواهد علمی قوی برای حمایت از اثر بخشی آن.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im