پروژه های DIY رنگ سیاه و سفید و یک حیاط خلوت قبل تبدیل این خانه اجاره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Caity سالن شریک کوری رابینسون و ما basset hound Chauncey
محل سکونت: San Diego, California
حجم: 750 فوت مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

ما در اینجا زندگی می کردند برای یک سال بوده و در قرنطینه برای چند ماه در حال حاضر و ما بحث در مورد چقدر دوست دارم این خانه روزانه. ما به دنبال یک مکان جدید برای زندگی می کنند حدود یک سال و نیم بود و آن را بسیار دشوار روند. بازار در سن دیگو است که بسیار گران قیمت و فضاهای اغلب اجاره اولین روز آنها ارسال شده است. به عنوان یک طراح, من شروع به حرکت به یک فضای است که من بلافاصله در سر من خیلی سخت بود باید برای شروع بیش از بسیاری از بار. اما ما نیست حاضر به سازش و می دانستند که ما نیاز به یک اتاق نشیمن بزرگ و یک حیاط خلوت و یک خانه با برخی از شخصیت. ما خیلی خوشحال است که ما بیمار و نمی دهد تا آنجا که این خانه را به ما می دهد همه چیز را که ما می خواستیم.

ما هر دو بزرگ شده و در سن دیگو و عشق, تا ما صرف بیشتر از زمان ما در حیاط در آفتاب با دوستان و خانواده. Chauncey است همچنین شاد بودن خارج در خورشید در تمام طول روز. ما به ویژه سپاسگزار برای خارج از منزل در طول قرنطینه چون واقعا ما گسترش منطقه زندگی می کنند. ما می خواستیم به یک فضایی که به نظر می رسد زیبا قرار داده و با هم اما است که مردم می ترسند به استفاده و احساس راحتی در.

زمانی که ما نقل مکان کرد و در هر دیوار نقاشی شده بود زرد قناری. ما صرف چند روز نقاشی که کاملا دگرگون شده احساس از خانه است و همیشه ارزش این کار! من خیلی هیجان زده به استفاده از ساخته شده است در کنار شومینه به خانه ما بزرگ, دوربین مجموعه ای از کوری پدر بزرگ. ما همچنین دوست دارم که چگونه روشن خانه با پنجره های بزرگ. من به سرعت تبدیل شده به یک گیاه فرد و همه ما گیاه جدید دوستان خیلی خوشحال و پر رونق با نور طبیعی است. اضافه کردن آنها را بسیار رنگ و زندگی را به خانه.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: من یک زیبایی مدرن است که شامل بسیاری از جنگل برای گرما و پررنگ کنتراست. من دوست دارم با اضافه کردن سرگرم کننده و دمدمی عناصر بنابراین فضاهای نیست تا خود را بیش از حد جدی است.

الهام: من الهام بسیاری با سفر به نقاط مختلف جهان و دیدن چگونه طراحی مواد و سبک را تغییر دهید. این خیلی مهم است که به دور از خود را طراحی حباب در محیط زیست خود را به عنوان به خوبی به عنوان رسانه های اجتماعی که در آن الگوریتم می توانید شروع به ساختن همه چیز همان است. ما یک مقدار زیادی از لوازم جانبی در سراسر خانه ما است که ما جمع آوری کرده اند در حالی که سفر را مهم جمع آوری شده و سرپرستی احساس به فضا.

مورد علاقه عنصر: به دیوار سیاه و سفید در اتاق خواب مورد علاقه من عنصر. من می دانستم که قبل از ما نقل مکان کرد که من که قرار بود به ما پررنگ و مودی فضا. بسیاری از مردم وحشت زده شدند و سعی کردم به صحبت من از آن, اما من می دانستم که آن درست بود و تا به حال 0% ترس است. من عاشق زیتون سبز کتانی ملافه زنگ رنگ پرده و برنج عناصر متضاد با دیوار های تیره. سیاه وبهلسترد تخت و سیاه و سفید nightstands یک بازی سرگرم کننده, تن در تن-علاوه بر.

بزرگترین چالش: ما مقطعی (10 فوت) و آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک خانه قدیمی در بودجه ما است که تا به حال زندگی در فضا به اندازه کافی بزرگ را به جای آن. اما ما همچنین می دانستند که ما نمی خواست به سازش و تسلیم انعطاف پذیر صندلی و lounging که آن را به ما می دهد. در این خانه فضای زندگی در اصل قرار بود به هر دو نشیمن و ناهار خوری. ما حذف آویز نور و جایگزین آن را با یک سطح کوه درام, نور, پس از آن خلاص می شود “غذاخوری” احساس. ما با استفاده از تمام اتاق را برای ما فضای زندگی که متناسب با ما مقطعی و شیوه زندگی ما بسیار بهتر است. ما عشق را چگونه باز و جادار خانه احساس می کند زمانی که شما راه رفتن در حال حاضر. ما نیز به اندازه کافی خوش شانس به یک فضای درست کردن آشپزخانه, بنابراین ما می تواند استفاده از آن به عنوان ما ناهار خوری. زندگی در سن دیگو ما دوست دارم که قادر به غذا خوردن در خارج بیشتر از سال به عنوان میزبان مردم برای شام بیرون.

Proudest DIY: I love DIY و تعداد زیادی از آسان DIY عناصر در سراسر خانه. از نظر مشکل من proudest از reupholstering ما تخت خودم. ما عاشق شکل و طراحی تخت, اما خسته شده بودند از chartreuse پارچه است که آن را در. آن را به ارزش هزینه آن را حرفه ای reupholstered و ما نمی خواهید به خلاص شدن از شر آن. بنابراین من خریداری برخی از بسیار ارزان قیمت پارچه برای انجام یک عمل دور برای دیدن اگر من قادر به انجام آن خودم. آن را در زمان یک مدت طولانی و من قطعا ساخته شده برخی از اشتباهات دور اول. اما من قادر به تکمیل آن را با یک پارچه بهتر دور دوم هستم و خیلی خوشحال با نتایج!

ما نیز بسیار افتخار redoing ما سمت حیاط. این در اصل خاک و شن و فضا تنها مورد استفاده توسط سگ. پس از بودن در خانه برای یک سال و سپس رفتن به قرنطینه ما فکر آن را حس برای بسیاری از ما زندگی در فضای باز (که ما با استفاده از هر روز!). بنابراین من حفر موجود در شن و علف های هرز پارچه گذاشته چمن خودم اضافه شدن گیاهان و پوشش زمین ساخته شده مطرح باغ تخت و شروع اولین گیاه و باغ سبزی. ما خیلی خوشحال هستند که بیشتر فضای زندگی و Chauncey خیلی خوشحال است که چمن رول در اطراف. ما احساس می کنید مانند بزرگسالان پس از اتمام اولین کار محوطه سازی!

بزرگترین زیاده: من اعتقاد راسخ دارم که آن را به ارزش سرمایه گذاری در برخی از قطعات اصلی در خانه خود را به خصوص قطعاتی که بیشترین استفاده هر دو از نظر جسمی و بصری. من این توانایی صرف نظر از آنچه من برای خرید به عشق گران ترین گزینه ای است که وجود دارد. اما از آنجا که ما مجبور به زندگی در یک بودجه واقع بینانه خانه ما ترکیبی است از چند splurges و بسیاری از معاملات. ما مقطعی و رسانه های ایستاده بزرگترین indulgences. اما ما در حال حاضر مبل هشت سال و به دلیل آن است که پایین پر ما قادر به کرک کردن آن و نگه داشتن آن به دنبال مانند جدید. رسانه ها ایستاده بود و چیزی که من می دانستم که ما صرف زمان زیادی به دنبال در. من تا به حال دیده می شود این قطعه را دوست داشت و آن را برای حدود یک سال, بنابراین من می دانستم که آن چیزی که من خسته از. آن نیاز به کیفیت خوب و طراحی بسیار زیبا است که من مایل به حل و فصل برای هر چیز دیگری.

بهترین توصیه: توصیه من به مشتریان و همچنین دوستان و خانواده است که همیشه وقت خود و یک برنامه زمانی که شما در حال طراحی خانه خود را. آن است که بسیار وسوسه انگیز می خواهید برای دریافت همه چیز انجام شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که فضاهای احساس کامل. اما شما معمولا تا پایان نیاز به قربانی کردن به دلیل در دسترس بودن بودجه ، ما کار کرده اند در جمع آوری قطعات برای سال خانه ما همیشه خواهد بود یک کار در حال پیشرفت است. شما باید عاشق همه چیز را در خانه خود. هنگامی که شما خرید چیزهایی که شما همیشه باید یک برنامه ریزی برای آنها. اگر وجود ندارد یک میز قهوه در حال حاضر که شما صبر کنید تا زمانی که شما پیدا کردن یکی که شما انجام دهد. اگر شما نمی توانید استطاعت کامل فرش صرفه جویی در حالی که برای تا زمانی که شما می توانید. نه همه چیز نیاز به ریخت و پاش و ما واقعا خوب ترکیبی از قیمت امتیاز در خانه ما. اما همه چیز باید عمدی.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من فکر می کنم رنگ سیاه و سفید است و بهترین راز است. من نقاشی دیوار, مبلمان, شومینه لوازم جانبی قاب کشاورزان و همه چیز را در میان سیاه و سفید است. بنابراین بسیاری از مردم می ترسند از سیاه و سفید, اما آن را می افزاید: مقدار کنتراست مورد نیاز برای فضاهای و بنابراین پایه. رنگ از جمله رنگ اسپری است که چنین سریع و ارزان راه را برای تبدیل به چیزی است که شما پیدا کردن به چیزی است که مناسب برای شما با سفارشی احساس. شما همیشه می توانید پیدا کردن چند قوطی اسپری های سیاه و سفید رنگ در برگ ریزان آماده برای هر پروژه بعدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>