دیزنی به تعویق افتاد ‘Mulan’ به 21 اوت به عنوان coronavirus موارد افزایش

Liu Yifei ستاره به عنوان هوآ مولان در دیزنی “مولان.”

دیزنی

دیزنی “مولان” است که به تعویق افتاد تا ماه اوت به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش و ایمنی از سینما شده است به سوال نامیده می شود.

روز جمعه دیزنی اعلام کرد این فیلم در حال حاضر می شود منتشر شده در Aug. 21. این دومین بار است که “مولان” رانده شده و از تاریخ انتشار آن است. این فیلم در اصل مجموعه برای اولین در ماه مارس است.

“در حالی که این بیماری همه گیر ما تغییر کرده است, انتشار, برنامه ریزی برای ‘Mulan’ و ما ادامه خواهد داد تا انعطاف پذیر به عنوان شرایط نیاز به آن تغییر نکرده است ما اعتقاد به قدرت از این فیلم و پیام خود را از امید و پشتکار” آلن هورن, co-رئیس و مدیر خلاق افسر و آلن برگمن, co-رئیس شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک.

به تعویق افتادن فیلم دیزنی می آید فقط یک روز پس از برادران وارنر منتقل انتشار کریستوفر نولان در “شعار” نیز با استناد به نگرانی های بیش افزایش Covid-19 موارد است. “شعار” شده بود و قرار بود منتشر شده جولای 17, اما, این فیلم تحت فشار قرار دادند به تاریخ 31 ژوئیه در اواسط ماه ژوئن و پس از آن به اوت. 12 روز پنج شنبه.

این حرکت توسط برادران وارنر و دیزنی آمدن به ایالات متحده ارسال شده رکورد تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان در ایالات تگزاس و فلوریدا.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به افزایش اپیدیولوژی اند ابراز نگرانی در مورد ایمنی از بازگشت به سینما.

در حالی که تئاتر صاحبان دستورالعمل تاسیس در تلاش برای جلوگیری از رای دادن از عفونت مانند اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت تنها برخی از مکان های که نیاز به ماسک. غالب راه Covid-19 است گسترش از طریق تماس فیزیکی بین مردم و تبادل آلوده به قطرات است. کارشناسان بیماری های عفونی نگرانی که تهویه هوا در این محصور تئاتر می تواند به افزایش خطر گسترش این بیماری به خصوص اگر کاربران هنوز با پوشیدن ماسک.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید