دیزنی+ فقط منتشر شد ‘Zenimation,’ است که اساسا ASMR در دیدار ‘Fantasia’

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دیزنی+ در تلاش است چیزی جدید و آن را با هدف آرامش بخش روح خود را. جریان پلت فرم کاهش یافته است یک سری جدید به نام “Zenimation” و اساسا آن را یک نمای صوتی زوج با های کلاسیک دیزنی انیمیشن صحنه که به معنای آرامش و استراحت.

هر یک از ده “Zenimation” قسمت ایجاد شده و ویرایش شده توسط David Bess محور در یک موضوع خاص. به عنوان واقعی ساده توضیح می دهد که این قسمت به نام “آب” به عنوان مثال ویژگی های تلفیقی از آب های مرتبط با صحنه های از دیزنی فیلم هایی مانند “Moana” و “پری دریایی کوچک” با پوشش شدید و در عین حال آرامش بخش آب برای تلفن های موبایل مانند پاشش بارش و موجودات اقیانوس شنا.

اگر شما کاملا آن را بررسی کنید تریلر زیر به گرفتن احساس برای چه این سری ارائه می دهد.

“یک نفس گوش دادن به تلفن های موبایل بالا بردن حواس خود را” تریلر را voiceover می پرسد دیزنی+ مشترکان است. در بسیاری از راه های “Zenimation” خواهد ساخت شما احساس می کنید مانند شما در واقع در این داستان گفته بودن نه فقط از خارج است.

برخی ممکن است آن را یک دیزنی چرخش در یک فیلم مستند طبیعت. و یا به عنوان یک Instagram کاربر اظهار نظر در مارس 22 دیزنی+ Instagram پست “پس از آن دیزنی ASMR?”—”مستقل حسی نصف النهار پاسخ” و یا احساس سوزن سوزن شدن برخی از مردم احساس می کنند که باعث خاص برای تلفن های موبایل و یا تصاویری.

اما با توجه به سری’ آزادی مطبوعات در هر Real Simple, آن را بیشتر از یک “ادای احترام به هر دو بصری و صدا هنرمندانی که ایجاد کرده اند والت دیزنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>