طرفداران دیزنی وجود دارد یک پارک نسخه از انحصار و آن را در دسترس در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ممکن است آن را مدتی قبل از اینکه شما می توانید بر روی خود را میکی گوش و بازدید از دیزنی پارک در فرد وجود دارد اما هیچ کمبود سرگرم کننده راه برای دریافت یک پارک رفع راست از راحتی از خانه خود را. دیزنی پارک مضمون انحصار در نهایت اینجا و این پادزهر مناسب برای قرنطینه خستگی پس از شما حدودا از طریق تمام کلاسیک مورد علاقه خود در دیزنی+.

ویژگی های بازی همان قوانین به عنوان انحصار شما می دانید و دوست دارم اما به جای آن از خواص شما می شود رقابت برای جاذبه های هر دو جدید و قدیمی از جمله Star Wars: Rise of the مقاومت که به تازگی افتتاح چند ماه پیش در دیزنی لند در کالیفرنیا و دیزنی استودیوهای هالیوود در اورلاندو است. طراحی شده برای دو تا شش بازیکن بیش از سن هشت سالگی شما حرکت در اطراف هیئت مدیره به عنوان شما سعی می کنید برای به دست آوردن معشوق سواری مانند فضای کوه عمارت خالی از سکنه و بیشتر انتخاب از یاد بازی قطعات از جمله سیندرلا دمپایی یک جفت از میکی گوش مونوریل و دیگران.

در مرکز هیئت مدیره وجود دارد یک pop-up نسخه از سیندرلا قلعه و خانه های سنتی و هتل ها جایگزین خانه ها و قلعه ها از میکی Toontown. و به جای پرداخت دلار به شما پرداخت در آرزوها که در خدمت واقعا کامل گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک تزریق چرخش در بازی کلاسیک تخته.

اگر شما نمی خواهید به صرف ساعت به بازی این نسخه حتی امکانات 60 دقیقه سرعت بازی. بازی در حال حاضر در حال دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در shopDisney.com با خانواده ها در تمام سنین لذت بردن از کیفیت کمی وقت صرف این بازی دیزنی-بازی الهام گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>