توسعه آنتی بادی علیه Coronavirus “دستیابی به موفقیت فوق العاده”: اسرائیل

Developed Antibody Against Coronavirus, 'Terrific Breakthrough': Israel

پادزهر از Coronavirus: اسرائیل گفت: آنتی بادی را توسعه و تکمیل شده است.(بازنمودی)

اورشلیم:

اسرائیل و وزیر دفاع نفتالی بنت گفته است که دانشمندان در کشور اصلی بیولوژیک موسسه تحقیقات ساخته شده اند “مهم دستیابی به موفقیت” در حال توسعه یک آنتی بادی به رمان coronavirus به عنوان محققان پیچیده توسعه فاز و نقل مکان به ثبت اختراع و تولید انبوه درمان بالقوه.

بنت بازدید از آزمایشگاه از اسرائیل موسسه تحقیقات بیولوژیکی (IIBR) نظارت توسط دفتر نخست وزیر و موظف به توسعه یک واکسن برای coronavirus در نس زیونا در روز دوشنبه و نشان داده شد که “بادی که حملات این ویروس در یک مونوکلونال راه و می تواند در خنثی کردن آن را در داخل بدن از آن بیمار”, با انتشار بیانیه ای گفت:.

این بیانیه گفت که این آنتی بادی را در توسعه و تکمیل شده است و این موسسه در فرایند ثبت یافتن “و در مرحله بعد محققان به سراغ شرکت های بین المللی برای تولید آنتی بادی در مقیاس تجاری”.

“من افتخار می کنم از موسسه کارکنان این فوق العاده دستیابی به موفقیت” بنت گفت:, و اضافه کرد که “خلاقیت و یهودی ذهن به ارمغان آورد در مورد این دستاورد شگفت انگیز”.

اسرائیل روزانه ha’aretz به نقل از منابع بیمارستانی حال گزارش داد که دانشمندان در موسسه تا به حال ساخته شده است دستیابی به موفقیت قابل توجهی در درک مکانیسم بیولوژیکی و ویژگی های این ویروس از جمله بهتر تشخیصی قابلیت تولید آنتی بادی برای کسانی که در حال حاضر این ویروس و توسعه یک واکسن.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر دستیابی به موفقیت ارائه شده به بنت در علاوه بر این به پیشرفت است که گزارش شده بود در اواخر ماه مارس و هیچ جزئیات بیشتر ارائه شد.

در این بیانیه همچنین مشخص نیست که آیا بشر در محاکمات انجام شد.

این IIBR تاسیس شد و در سال 1952 به عنوان بخشی از دفاع اسرائیل نیروهای ” علم سپاه و بعد از آن یک غیر نظامی سازمان است.

آن است که از لحاظ فنی تحت نظارت دفتر نخست وزیر است اما در ارتباط نزدیک با وزارت دفاع.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر است گفت: به دستور موسسه به اختصاص منابع به منظور توسعه یک واکسن برای COVID-19 در تاریخ 1 فوریه.

وزارت دفاع در ماه مارس تا به حال هرگونه دستیابی به موفقیت به سادگی بیان کرد که “اگر و هنگامی که وجود خواهد داشت چیزی برای گزارش آن انجام خواهد شد در مد منظم”, وزارت دفاع گفت: Ha”aretz در آن زمان است.

“بیولوژیکی موسسه مشهور جهان تحقیق و توسعه سازمان که متکی بر تجربه محققان و دانشمندان با دانش و با کیفیت زیرساخت. در حال حاضر وجود دارد بیش از 50 تجربه دانشمندان مشغول به کار در موسسه تحقیق و توسعه پزشکی برای درمان ویروس” را گفته بود.

روند طبیعی توسعه یک واکسن نیاز به یک فرایند طولانی قبل از آزمایشات بالینی بر روی حیوانات و پس از آزمایش های بالینی. این دوره اجازه می دهد تا به صورت کامل شناسایی عوارض و درک بهتری از اینکه چگونه جوامع مختلف تحت تاثیر قرار.

پنج محموله از نمونه ویروس وارد اسرائیل از ژاپن و ایتالیا و کشورهای دیگر پورتال خبری “وای. نت” گزارش داد در ماه فوریه است.

آنها به ارمغان آورد به خصوص امن وزارت دفاع پیک به IIBR و یخ زده شده بود در -80 درجه سانتیگراد است.

شده است وجود دارد کار فشرده از جمله توسط کارشناسان برجسته برای توسعه واکسن پس از آن.

کارشناسان بر این باورند که در طول زمان نیاز به توسعه یک واکسن اجرا می شود از چند ماه تا یک سال و نیم.

تحقیقات متعدد تیم در سراسر جهان در حال شرکت در مسابقه به توسعه یک واکسن برای COVID-19. بسیاری از آنها را در این نقطه در حال تمرکز بر روی راه ویروس خود را ارائه در حیوانات با بزرگترین مانع راه آن واژک زمانی که حرکت آن از حیوانات به انسان است.

چین منتشر توالی ژنتیکی این ویروس در باز کردن پایگاه داده های علمی در مدت کوتاهی پس از آن شیوع در ماه ژانویه به طوری که موسسات تحقیقاتی و شرکت های تجاری می توانید سعی کنید برای توسعه درمان و واکسن بدون نیاز به برای به دست آوردن نمونه.

بسیاری از شرکت های خصوصی نیز ادعای داشتن با موفقیت توسعه درمان در برابر COVID-19 اما وجود ندارد یک پیشینه ثابت بر روی صفحه نمایش است.

رمان coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر ماه دسامبر تا کنون به کشته شدن بیش از 2.5 لاخ مردم و آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سطح جهان است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>