دموکراتیک فعالان فناوری execs طرح توجیهی راه اندازی سوپر تایید شده است که استفاده از برگ برنده خود توییتهایی علیه او

فعالان دموکراتیک قرار دادن نکات تکمیلی در یک سوپر پک که برنامه ای برای استفاده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساخت

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

فعالان دموکراتیک قرار دادن نکات تکمیلی در یک سوپر پک که برنامه ای برای استفاده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرکار tweeting عادات در برابر او.

PAC شناخته شده به عنوان شکست با صدای جیر جیر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک سایت جمعه که اجازه خواهد داد که اهدا کنندگان به تکرار کمک به سازمان در هر زمان رئیس جمهور توییتهایی به 82 میلیون-plus پیروان در توییتر.

کسانی که بودجه خواهد شد و سپس مورد استفاده برای تامین مالی get-out-the-رای سازمان به همراه کیفری و عدالت اجتماعی اصلاحات گروه, مانند, رنگ, تغییر, جلو, عدالت و رای دهندگان موضوع صندوق. PAC همچنین در نظر دارد برای پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر با دریافت هر چقدر توییت مطرح شده برای این گروه است.

آن را سازماندهی شده توسط Xander شولتز یک دره سیلیکون tech اجرایی که تاسیس کامل Labs, Inc., یک برنامه است که اجازه می دهد تا مردم برای به اشتراک گذاری و سازماندهی روزانه خود را به انجام لیست. شولتز درگیر است با سرمایه گذاری از جمله به عنوان یک شریک در NextGen Venture Partners, راه اندازی صندوق سرمایه گذاری.

شولتز همچنین با این نسخهها کار با مایک Novogratz سابق صندوق های تامینی اجرایی و فعلی بیت کوین سرمایه گذار که در حال حاضر متعهد $1 میلیون دلار برای این پروژه شولتز گفت: در مصاحبه ای با CNBC. برای سال Novogratz صرف میلیون ها بودجه عدالت کیفری اصلاحات تلاش.

در مصاحبه ای با CNBC Novogratz مدیر عامل شرکت کهکشان سرمایه گذاری شرکای با اشاره به شولتز به عنوان معمار PAC به خصوص به عنوان آن مربوط به خرده فروشی و مردمی رویکرد جدید تشویق خیرین شروع به دادن هر نقطه بین 1 درصد و 10 دلار در هر صدای جیر جیر.

"این همه در مورد بودجه این گروه که به کمک مالی و سازماندهی برای کسانی که رای گیری مسابقه. تنها بهترین چیز برای کمک به عدالت کیفری اصلاحات است که به واقع سرمایه گذاری در این مسابقات" Novogratz گفت. "این که چگونه مردم به صندوق های رای و بیش از احتمال زیاد این افراد نیز رای در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن."

فراتر از تعهد خود را به مبلغ 1 میلیون دلار برای این تلاش Novogratz گفت CNBC او ساخته شده یکی دیگر از عمده تعهد مالی از نوشتن شش رقم چک به بایدن پیروزی صندوق مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته بین جو بایدن کمپین و کمیته ملی حزب دموکرات.

شولتز می گوید او امیدوار است PAC افزایش بیش از 100 میلیون دلار در روز انتخابات در ماه نوامبر با هدف کمک به این گروه ها که در حال مبارزه برای تغییر در سیاه و لاتین در جوامع است. بسیاری از آنها صریحتر مخالفت با تهمت و خواستار رای دهندگان به حمایت بایدن از presumptive دموکراتیک نامزد.

تصمیم به ایجاد super PAC آمد و پس از کشتن جورج فلوید است که موجب سراسر کشور تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقاد خود را برای دست زدن به تظاهرات و هنگامی که به نظر می رسد به تهدید کسانی که صحبت کردن در توییتر ارسال.

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته. "هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر پرچم که صدای جیر جیر به عنوان یک بیانیه که در آن نقض حاکمیت ستایش خشونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد او قصد خشونت است.

"این مالیات سخنرانی نفرت و داشتن آن را به طور مستقیم منجر به شکست" شولتز گفت. "توییتر خود خروجی آن خود را آزاد کند. من عاشق طعنه آمیز تن از آن همه اما شخصی من هدف این است که برای حرکت ده ها اگر نه صدها میلیون دلار به این سازمان است."

شولتز گفت: PAC را شریک اصلی این است که جنبش رای دهندگان پروژه که می گوید این پشتیبانی از "صدها باور نکردنی سازمان است که هر دو به نوبه خود بعید است رای دهندگان و سازماندهی جوامع به رشد قدرت خود و ایجاد تحول از سیاست به خیابان."

آنها همچنین اتصال اهدا کنندگان "به موثر ترین مردمی رای دهندگان سازمان در کشور است که بسیج جوامع خود را در بحرانی میدان نبرد متحده و مناطق که در آن ما باید پیروزی در سال 2020 است."

آنها همچنین در حال تبدیل شدن به بازیگران و مشخصات بالا تصویری vloggers به گسترش این کلمه در مورد محصول خود را. نوح Centineo که شده است در برجسته نشان می دهد در Netflix بکشد و کانال دیزنی یکی از مشهور خود را شریک. الفی Deyes یک نویسنده انگلیسی و یوتیوب ستاره که نزدیک به 5 میلیون مشترک را به خود کانال نیز یکی از PAC شرکای.

ترکیب آنها فقط بیش از 6 میلیون پیروان توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im