دلتا برای هشدار دادن به بیش از 2500 خلبانان در مورد امکان furloughs ارائه می دهد بازنشستگی پیش از موعد بسته

خطوط هوایی دلتا هواپیماهای مسافربری هستند دیده می شود پارک با توجه به پرواز کاهش ساخته شده به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در بیرمنگام-Shuttlesworth فرودگاه بین المللی در بیرمنگام آلاباما, ایالات متحده مارس 25 سال 2020 است.

الیاس Nouvelage | ایسنا

خطوط هوایی دلتا در حال برنامه ریزی برای ارسال اطلاعیه برای هشدار دادن به بیش از 2500 خلبانان هفته آینده در مورد پتانسیل furloughs با توجه به شرکت در یادداشت ارسالی جمعه که دیده می شد توسط CNBC.

حامل و اتحادیه کارگری است که نشان دهنده حامل بیش از 14,000 خلبانان تا به توافق برای یک بازنشستگی زودهنگام گزینه یک گام به سمت کاهش یافته به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز مسافرت هوایی و تقاضا.

“به ما ابلاغ قبلا زود هنگام بازنشستگی به تنهایی به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خلبان furloughs در دسترس نباشد” گفت: این یادداشت از دلتا معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات پرواز جان خنده.

او گفت که تقاضا ضعیف باقی مانده است با وجود های اخیر چشم انداز مثبت در تعداد مسافران به تازگی.

“با که در ذهن و با توجه به این که ما نمی خواهد می دانم که نتایج اولیه را برای چند هفته ما باید همچنان به حرکت به جلو به آدرس خلبان overstaffing,” او گفت:. “در تلاش برای بهترین آماده سازی خلبانان ما ما ارسال اعلامیه به 2,558 خلبانان به عنوان مورد نیاز توسط کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل می کنند (این “هشدار می دهند عمل می کنند”) هفته آینده به اجازه دهید آنها را می دانم که ممکن کردند.”

خلبانان می توانند به صورت داوطلبانه بازنشستگی پیش از موعد برنامه اوایل ماه آینده و کسانی که پذیرفته شده مطلع خواهد شد بعد از اوت. 4 با توجه به اتحادیه یادداشت فرستاده شده به اعضا در روز جمعه که به بررسی گرفته شد توسط CNBC. در مورد 7,900 خلبانان خواهد بود واجد شرایط برای بازنشستگی زود هنگام خنده گفت.

شرکت های هواپیمایی در حال تقلا برای کاهش حقوق و دستمزد خود را به عنوان همه گیر نگه می دارد بسیاری از مسافران در خانه هل دادن این صنعت به آن ضرر و زیان در سال است. تقاضا منعکس تا حدودی از بیش از پنج دهه اخیر آمار در مارس اما آن باقی مانده است یک کسری از هنجار.

“در حالی که آن را تشویق به دیدن پروازهای بازگشت ما انتظار داریم ما کلی تقاضا در این تابستان به تنها 25 درصد از تابستان سال گذشته درآمد و ما به احتمال زیاد باقی می ماند حداقل دو سال از بازگشت به حالت عادی” دلتا مدیر عامل شرکت اد Bastian گفت: در ستاد تبصره پنج شنبه.

به خصوص نهفته است بالا-درآمد پروازهای بین المللی که شرکت های هواپیمایی را تا حد زیادی کاهش به عنوان یک شیرجه رفتن در سفر کسب و کار و محدودیت های مسافرتی ساخته شده بسیاری از کسانی که مسیرهای غیر ممکن است. برخی از بالاترین پرداخت خلبانان پرواز هواپیماها استفاده می شود برای کسانی که راه.

خلبانان که انتخاب کردن به بازنشستگی پیش از موعد را پرداخت 58 دقیقه یک ماه تا رسیدن به سن 65 یا 36 ماه هر کدام که زودتر این اتحادیه گفت. این شرکت نیز پوشش تا دو سال حق بیمه و یک سال از مزایای سفر.

دلتا حداقل اتحادیه از چهار بزرگترین اتحادیه شرکت های هواپیمایی ارائه شده بقیه از کارکنان آن بازنشستگی زود هنگام و buyouts ماه گذشته. آمریکا غرب و ایالات متحده نیز نورد مشابه اقدامات داوطلبانه برای کارکنان خود را برای کاهش هزینه ها.

شرایط استفاده از 25 میلیارد دلار در دولت حقوق و دستمزد پشتیبانی ممنوع هواپیمایی از تخمگذار کردن یا برش نرخ پرداخت کارکنان از طریق سپتامبر. 30.

مدیران شرکت هواپیمایی باید گفت آنها می خواهند به اگزوز داوطلبانه اقدامات قبل از تبدیل به اجباری اخراج و یا furloughs.

اتحادیه های کارگری که نمایندگی خدمه پرواز خلبانان مکانیک و سایر کارکنان شرکت هواپیمایی خواسته کنگره در روز پنج شنبه برای میلیاردها بیشتر در کمک به محافظت از شغل خود را از طریق پایان ماه مارس سال 2021.