دهلی نو آماده معامله گران برای تحریم کالاهای چینی اما با شرایط

یک بخش از دهلی معامله گران را خواستار تحریم کالاهای چینیدهلی نو: پس از هند و چین صورت خاموش در Ladakh شده اند

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

یک بخش از دهلی معامله گران را خواستار تحریم کالاهای چینی

دهلی نو:

پس از هند و چین صورت خاموش در Ladakh شده اند وجود دارد, تماس, توسط, تجارت بدن به ساکن انجمن رفاه به تحریم کالاهای چینی.

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه), یک سازمان است که ادعا می کند به نمایندگی از 7 کرور روپیه معامله گران و 40000 انجمن های صنفی راه اندازی یک کمپین گفت که واردات کالاهای چینی باید تحریم و واردات باید کاهش 13 میلیارد دلار تا پایان سال آینده است. همچنین خواست بالیوود بازیگران مانند آمیتا باچان Akshay Kumar به اطفال مانند ماهندرا سینگ Dhoni و Sachin Tendulkar به تایید نکرده محصولات چینی. اما این سوال باقی می ماند که آیا این امکان پذیر است.

در حال حاضر هند واردات کالا به ارزش 70 میلیارد دلار از چین در سال است.

در هند بزرگترین بازار عمده فروشی در دهلی Sadar بازار است که تقریبا 40000 مغازه های بازدید. تقریبا همه چیز در قفسه اسباب بازی الکترونیک, ساعت, لوازم خانگی در چین ساخته شده است.

معامله گران می گویند که آنها آماده هستند برای تحریم واردات چینی اما با شرایط.

Rajender Sharma, دبیر Sadar بازار معامله گران انجمن گفت: "ما همچنین می خواهم برای پایان دادن به محصولات چینی. بیشتر هندی-Chini بهایی-بهایی' در حال حاضر 'هندی-Chini bye bye'. اما برای ما به تقویت است که دولت باید به منظور کاهش وظایف مالیات غیر مستقیم تشویق مقیاس کوچک صنایع تولیدی و کاهش قرمزی tapism و 'بازرس راج'. ما شروع به چیزی و قبل از ما می دانیم که آب بندی آغاز می شود."

"تقریبا در 70 درصد موارد برق از چین آمده. در دیوالی ما خرید چیزی به عنوان اساسی به عنوان fairylights اما در مقادیر بزرگ به ارزش میلیاردها دلار از چین است. حتی اجزای مختلف هند ساخته شده مواردی از قبیل پمپ های الکترونیکی اسباب بازی از چین آمده تنها" Tarun Garg یک تاجر کالاهای الکتریکی می گوید NDTV.

در دهلی مجلل مستعمره دفاع ساکن رفاه انجمن رئیس جمهور اعلام کرد "جنگ" در برابر کالاهای چینی خواستار هر کس به پرتاب تمام کالاهای چینی در جاده ها است.

در یک پیام صوتی عمده Ranjit سینگ رئیس جمهور از مستعمره دفاع RWA گفت: "به عنوان رئیس جمهور اعلام می کنم که مستعمره دفاع در جنگ است. متاسفانه ما می توانید انتخاب کنید تا اسلحه و گلوله وجود دارد اما به معنای دیگر برای مبارزه با. ما می توانیم خود را شکستن ستون فقرات اقتصادی است. همه چینی ها موارد دروغ گفتن را در خانه خود و پرتاب آنها را در جاده ها و کلیک بر روی تصاویر و ارسال آن به روزنامه ها و کانال های تلویزیون"

24 ساعت بعد کمی وجود دارد و یا هیچ مدرکی وجود ندارد که هر کسی که تا به حال پاسخ داد.

و تعدادی از ساکنان در انتقاد به حرکت می کند.

Bhavreen Kandhari دفاع مستعمره مقیم گفت: "این غیر منطقی است به ارسال چنین پیام در این زمان و اضافه کردن به هرج و مرج. به عنوان یک شهروند چرا باید هر کس دیگری صحبت می کنند تا برای من ؟ اگر دولت تصمیم به ممنوعیت این محصولات پس از آن خوب است. اما چرا ما باید دور انداختن محصولات است که در دسترس هستند و, که ما در حال حاضر خود را که بیش از حد در طول یک بحران اقتصادی است. و به ما اجازه استفاده از واژه "جنگ" تا معمولی در حالی که ما نشستن در تهویه مطبوع اتاق و قرار دادن زندگی دیگران به خطر میاندازد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن