دهلی نو به دنبال 5,000 تومان کرور روپیه از مرکز به کارکنان پرداخت

Delhi Seeks Rs 5,000 Crore From Centre To Pay Employees

دهلی نو:

دولت دهلی نو به دنبال کمک های مالی از مرکز به لحن 5,000 تومان کرور روپیه برای پرداخت حقوق به کارکنان خود را. در یک صدای جیر جیر, وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی “من درخواست دولت مرکزی برای کمک به مردم از دهلی نو در این زمان مشکل”.

معاون وزیر Manish Sisodia که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها, گفت که او درخواست کرده است برای 5,000 تومان کرور روپیه کمک به دهلی نو نمی توانید هر چیزی را از امداد رسانی صندوق است که به کشورهای دیگر.

دهلی نو نیاز 3,500 تومان کرور روپیه در ماه برای پرداخت آن حقوق کارکنان و دیدار با دیگر نیاز دارد.

“با این حال در دو ماه گذشته ما GST مجموعه شده است تنها 500 تومان کرور روپیه در هر ماه. ما نیاز به حداقل 7,000 تومان کرور روپیه قادر به پرداخت حقوق به کارکنان بسیاری از آنها در حال تخلیه خط مقدم وظایف در برابر بیماری کروناویروس” او گفت: رسانه های مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

آقای Kejriwal قبلا روشن ساخته است که دهلی نو بسته شده است و برای درآمد — یک دلیل که چرا تا به حال نیز حمایت باز از اقتصاد است. در اوایل ممکن است قبل از lockdown4 اعلام شد, او گفت: دهلی نو شد “آماده برای بلند کردن مستند”.

در خط مرکزی دستورالعمل سرمایه های ملی اعلام کرده است چندین تسهیلات به خصوص در مناطقی که دیده نمی شود هر coronavirus موارد است. تعداد مهار مناطق در دهلی نو هر چند بزرگ است. آلاینده شهرستان دارای بیش از 120 مهار مناطق.

تعداد coronavirus موارد دهلی عبور 18000-علامت روز شنبه به عنوان شهرستان ثبت بزرگترین واحد-روز پرش در موارد — 1,163.

آقای Kejrwial اما گفت که دولت او “چهار گام جلوتر از coronavirus”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>