دهلی شورش Chargesheet سکوت در Kapil میشرا نام Yogendra Yadav

Delhi Riots Chargesheet Silent On Kapil Mishra, Names Yogendra Yadav

دهلی شورش: مقیاس بزرگ خشونت را در سرمایه های ملی بیش از کا در ماه فوریه (فایل)

دهلی نو:

شایعاتی است که برخی از حامیان BJP رهبر Kapil Mishra بود آتش به تریبون ضد-کا اعتراض می تواند موجب مقیاس خشونت در دهلی نو در ماه فوریه پلیس دهلی منابع گفته اند. این جزئیات آمده است از رسیدگی به کشتار پلیس راتان Lal, 42, در خشونت که مصرف بخش هایی از شمال شرق دهلی نو است.

درگیری در ارتباط بودند به تابعیت متمم قانون یا کا که سریع آهنگ تابعیت به غیر مسلمان اقلیت از کشورهای همسایه دیده می شود و توسط بسیاری به عنوان تبعیض آمیز.

سر پاسبان راتان لعل جان بعد از اینکه مورد حمله یک اراذل و اوباش در نزدیکی Dayalpur ایستگاه پلیس در برخی از 5 متر از Jaffrabad که در آن خشونت آغاز شد و گسترش به بسیاری از نقاط شمال شرق دهلی نو است.

به گفته پلیس chargesheet مردم بودند که در خیابان در اعتراض به کا خدمت کرده بودند شایعات که Kapil Mishra مردان در حال تنظیم یک ضد کا اعتراض سایت در Jaffrabad در آتش است. آقای Mishra تا به حال رهبری یک تظاهرات در فوریه 23 به نفع کا در Maujpur کمتر از 2 متر از Jaffrabad ضد کا اعتراض.

پلیس و منابع گفت: شایعات پخش شده بودند به تحریک تظاهر کنندگان. سر پاسبان راتان لعل که در تلاش بود تا کنترل جمعیت در نزدیکی Dayalpur درگذشت پس از این اراذل و اوباش به او حمله کردند به عنوان آنها رفت و در مورد آسیب رساندن و تنظیم اموال در آتش, پلیس گفت:.

“وجود دارد شایعات که ضد کا اعتراض سایت در Jaffrabad شده بود آتش توسط Kapil Mishra اما ما نمی بینیم هر چیزی که اتفاق می افتد مانند” پلیس اسلامی به نقل از یک شاهد عینی در chargesheet.

این chargesheet می گوید هند سواراج رئیس Yogendra Yadav در سخنرانی ضد کا اعتراض در Chand باغ. آقای Yadav نام در فهرست متهم در chargesheet.

“لینک از سازمان (Chand باغ) اعتراض سایت با امثال DS Bindra (AIMIM), Kawalpreet Kaur (AISA), Devangana Kalita (Pinjra Tod), عمروعاص, Yogendra Yadav نشان می دهد یک دستور کار پنهان در پشت خشونت” دهلی افسر پلیس گفت:.

پلیس chargesheet وجود دارد اما وجود دارد هیچ هزینه ای. من یک متهم کرده است. آنها نمی گفت هر چیزی در برابر من جز یک چیز – که من استفاده می شود به آمدن و رفتن و به سخنرانی. آن را یک راز است. هر سخنرانی که من به این است که در حوزه عمومی” آقای Yadav گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

آخرین chargesheet در زمینه ارتباط با دهلی شورش ساخته شده است هیچ اشاره ای از سخنرانی های آتش زا توسط BJP رهبران از جمله آقای Mishra. در این تجمع او به عنوان “اتمام حجت” به پلیس دهلی به روشن جاده ها در منطقه دیگری به او گفت: آنها را به خیابان ها.

ساعت بعد درگیری شکسته بود بين دو گروه که spiralled بیش از چند روز آینده. بیش از 50 کشته در خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de