دهلی نو گزارش 427 Coronavirus موارد بالاترین تک-بعد سنبله

Delhi Reports 427 Coronavirus Cases, Its Highest Single-Day Spike

دولت دهلی نو است اجازه ازدواج با بیش از 50 مهمان (فایل)

دهلی نو:

ساعت پس از دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: آن زمان برای سرمایه های ملی به بازگشایی از مستند شهر روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین یک روز سنبله در تعدادی از coronavirus موارد با 427 جدید بیماران در نظر گرفتن مجموع به 4,549 موارد است.

1,362 بیماران بهبود یافته اند تا کنون در حالی که وجود دارد 3,123 فعال موارد دولت دهلی نو گفت 69,426 coronavirus آزمون انجام شده است. با هیچ تازه علاوه بر مرگ تعداد باقی مانده است 64.

از کسانی که تست مثبت پنج و شش در حال پزشکان. سه پزشکان از هندو رائو بیمارستان و سه از Kasturba بیمارستان خبرگزاری PTI گزارش شده است.

شوهران دو نفر از پرستاران شاغل در هندو رائو بیمارستان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. یک بیمار که اشاره شد توسط OPD هندو رائو بیمارستان نیز آلوده یافت.

دهلی سوم بدترین آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا و گجرات.

آقای Kejriwal, در روز یکشنبه منتشر شده یک لیست از فعالیت های اقتصادی مجاز در مرحله سوم از این مستند روز بعد از مرکز اعلام کرد تازه دستورالعمل. “زمان آن رسیده است تا دوباره باز دهلی نو است. ما باید آماده برای زندگی با کروناویروس” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما نشان می دهد به اتحادیه دولت که همه مهار مناطق باید مهر و موم شده باقی می ماند. بقیه آنها می توانید شروع به تشریح به عنوان مناطق سبز. مغازه ها را می توان در یک فرد حتی بر اساس. حتی پس از بلند کردن کامل از مستند اگر چند مورد افزایش ما آماده رسیدگی به آن نیز” آقای Kejriwal به خبرنگاران گفت:.

دولت دهلی نو در روز یکشنبه گفت: دفاتر خصوصی اجازه خواهد داشت با 33 درصد قدرت است. آن را نیز اجازه تجارت الکترونیکی فعالیت برای کالاهای ضروری آن خدمات و تماس با مراکز و انبارها و امنیتی خصوصی.

مستقل و همسایگی مغازه ها اجازه خواهد داشت به عملکرد آن گفت: اما مراکز و بازار مجتمع بسته باقی می ماند.

دولت همچنین اجازه ازدواج با بیش از 50 مهمان.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>