دهلی نو-نویدا مرز به ماندن بسته 42 درصد COVID-19 موارد به دنبال سرمایه

Delhi-Noida Border To Stay Closed, 42% COVID-19 Cases Tracked To Capital

دهلی نو:

دهلی-نویدا مرز را نمی توان به صورت عمومی در راستای افزایش تعداد coronavirus موارد مربوط به سرمایه های ملی, دولت از, Uttar Pradesh شهرستان در بیانیه ای گفت: یک روز پس از مرکز مجاز داخل و بین دولت و جنبش کالا و مردم در آن lockdown5 دستورالعمل.

“وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است که از مجموع coronavirus موارد شناسایی شده در Noida در آخرین روز 20 42 درصد باید لینک کلیک کنید برای دهلی نو است. پس از بحث و گفتگو با بهداشت و ادارات پلیس این تصمیم گرفته شده است که وضعیت موجود باید حفظ شود در دهلی نو-نویدا مرز” بیانیه بخوانید.

Noida دولت در آن lockdown5 دستورالعمل نیز صادر تازه مهار قوانین برای جوامع مسکن. بر خلاف قبل از, اگر یک فرد برج گزارش coronavirus موارد کل جامعه نخواهد بود مهر و موم شده.

“در چند طبقه ساختمان های مسکونی تنها کسانی برج است که گزارش coronavirus موارد اعلام خواهد شد مهار مناطق. اگر بیش از یک برج گزارش coronavirus موارد همه آنها در نظر گرفته خواهد شد مهار مناطق; تمام خدمات مانند پارک و سالن ورزشی و استخر شنا و سالن های ضیافت و غیره نیز در نظر گرفته شود به تحت مهار مناطق” آن را گفت.

هیچ جداگانه اجازه تصویب یا e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای بین دولت و یا درون دولت جنبش مردم و محصولات این مرکز خبر داد. اگر یک دولت و یا قلمرو اتحادیه تصمیم می گیرد برای تنظیم حرکت آن را به کشتزارهای تصمیم خود را در پیشبرد آن ،

این اوتار پرادش دولت را ترک کرده بود این تصمیم از باز کردن مرزها با دهلی نو در Ghaziabad و Noida دولت.

در ساختمان های اداری Noida دستورالعمل گفت: این طبقه که در آن coronavirus موارد یافت شده خواهد بود مهر و موم شده برای 24 ساعت. هزینه بهداشت خواهد شد به عهده این شرکت است. مغازه ها اجازه خواهد داشت بر متناوب بر اساس.

تمام باقی مانده وزارت امور دستورالعمل اجرا خواهد شد در Noida.

این مرکز در روز شنبه تمدید coronavirus مستند تا ژوئن 30, اما گفت که مراکز و رستوران ها و اماکن مذهبی می تواند بازگشایی از ژوئن 8 به جز در مهار مناطق و یا مناطق مهر و موم شده به دلیل تعداد زیادی از ویروس موارد است.

این وزارت خانه در بیانیه ای همچنین گفت: بر اساس این وضعیت از دو فاز از تسهیلات دولت تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی, مترو, راه آهن, سینما, سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های میله سالن و سالن مونتاژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de