دهلی وزیر Satyendar جین بازیابی از COVID بود مرخص امروز

Delhi Minister Satyendar Jain Recovers From COVID, To Be Discharged Today

Satyendar جین آزمایش coronavirus مثبت در تاریخ 17 ژوئن (فایل)

دهلی نو:

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین بود که تحت درمان برای COVID-19 در یک بیمارستان خصوصی بوده و درمان این عفونت مرگبار و مرخص خواهد شد امروز. AAP رهبر داده شد پلاسما درمانی هفته گذشته پس از او توسعه پنومونی و تا به حال تنفس مشکل است.

“دهلی وزیر Satyendar جین تست منفی برای COVID-19 بود از بیمارستان مرخص شد امروز” قرار داشت که به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

Mr جین تا به حال آزمایش مثبت برای عفونت بسیار مسری در ژوئن 17 روز پس از بستری به راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان (RGSSH) در سرمایه های ملی پس از در حال اجرا بالا-درجه تب و درد و رنج افت ناگهانی سطح اکسیژن. او اولین آزمایش منفی برای ویروس. خود را تست دوم اما مثبت بود. “امروز من COVID آزمون داشت به مثبت (sic)” او نوشته بود در حساب رسمی توییتر.

او معطوف به حداکثر بیمارستان ساکت تسهیلات در جنوب دهلی نو پس از خود بیماری بدتر شده است. او قرار بود در اکسیژن پشتیبانی می کند. سلامت خود را بهبود پس از او قرار گرفت به پلاسما درمانی, روش تجربی.

یک تیم از پزشکان ارشد از چند دولت و بیمارستان های خصوصی بودند نظارت Mr جین وضعیت خبرگزاری PTI گزارش شده بود.

قبل از آقای جین, AAP MLA Aatishi نیز آزمایش مثبت برای ویروس. دهلی وزیر Arvind Kejriwal در اوایل این ماه آزمایش coronavirus منفی است.

پلاسما درمان شامل تزريق پلاسما از یک نقاهت coronavirus بیمار حیاتی بیمار. خون از یک نقاهت بیمار است و غنی از آنتی بادی است که انتظار می رود برای کمک به بحرانی بیمار بهبود می یابند. این مرکز تا به حال وجود دارد گفت: “هیچ شواهد بتن برای حمایت از پلاسما درمانی به عنوان coronavirus درمان است.”

آقای Kejriwal امروز گفت: دولت دهلی نو دریافت مجوز به اداره درمان به 200 نفر از سرمایه های ملی. او گفت: این روش کمک خواهد کرد که در کاهش میزان مرگ و میر.

دهلی است پیشی گیرد و تامیل نادو و بمبئی از نظر مجموع coronavirus موارد است. سرمایه های ملی است که بدترین دوم COVID-19 آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا و مبتلا به کمبود شدید تخت بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>