دهلی نو COVID بیماران نمی خواهد نیاز به بازدید از دولت مراکز سفارش لغو

Delhi COVID Patients Won't Need To Visit Government Centres, Order Revoked

دهلی نو در روز پنج شنبه آواره بمبئی به عنوان بدترین ضربه-شهر در هند

دهلی نو:

همه coronavirus بیماران در دهلی نو را به بازدید از یک مرکز قرنطینه برای ارزیابی دولت گفت: در روز پنج شنبه با معاون فرماندار آنیل Baijal برداشت سفارش خود را پس از تظاهرات قوی از ایدونا Aadmi Party دولت.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal درخواست کرده بود این مرکز به برداشت بخشنامه و گفت که منظور او “درست نیست” و تشبیه آن به “15 روز بازداشت”. دهلی نو آواره بمبئی به عنوان بدترین ضربه-شهر در هند با بیش از 70000 coronavirus موارد است.

این دومین بار است که معاون فرماندار آنیل Baijal که نشان دهنده مرکز انصراف سفارش مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته های اخیر.

هفته گذشته آقای Baijal دستور اجباری پنج بعد نهادی قرنطینه برای همه بیماران. دولت دهلی نو با اشاره به این که نیاز به بیش از 90000 تخت بود که تقریبا غیر ممکن است در این زمان.

منظور بعدها اصلاح می گویند که کسانی که COVID-19 بيمار قابل قبول صفحه اصلی امکانات قرنطینه می تواند اقامت در خوابگاه خود را. اما این مرکز هنوز هم مورد نیاز کسانی که تست مثبت به اول بود گرفته شده به دولت در اجرای امکانات برای ارزیابی بیشتر.

معاون وزیر Sisodia گفت: مکرر قوانین تغییرات گیج کننده است.

AAP دولت در دهلی نو در دفاع از خانه خود را در انزوا رویکرد به شیوع کروناویروس.

آخرین شب داده ها نشان داد دهلی شناسایی 3,788 موارد جدید در قبل از 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل موارد گذشته 70,000 علامت گذاری به عنوان.

در سراسر هند تعداد COVID-19 موارد عبور کرده 4.5 لاخ با 14,476 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. کشور گزارش 15,968 موارد در 24 ساعت داده ها نشان داد سه شنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>