دهلی کلاه COVID-19 درمان میزان 60 درصد از بیمارستان خصوصی تخت

Delhi Caps COVID-19 Treatment Rates On 60% Of Private Hospital Beds

دهلی نو:

بیمارستان های خصوصی باید شارژ بیش از 18,000 تومان در هر روز برای مراقبت ويژه تخت با یک حمایت در حالی که درمان COVID-19 بیماران دهلی دولت دستور داد در روز شنبه آن را به عنوان پوش نرخ ICU و جداسازی تخت. آن را نیز کارگردانی که کنترل نرخ قابل اجرا خواهد بود به 60 درصد از کل خصوصی تخت در سرمایه های ملی.

“دهلی مدیریت بحران اقتدار پذیرفته توصیه های کمیته, تحت,,,, Dr VK پل, عضو, NITI Aayog, برای تثبیت نرخ COVID مرتبط با درمان به شارژ توسط بیمارستان های خصوصی در NCT دهلی نو با این شرط که همه COVID تخت خواهد بود در نرخ های داده شده توسط کمیته موضوع را به حد بالایی از 60 درصد از تخت تعداد تخت بیمارستان ظرفیت” آن گفت: در یک نسخه.

در حالی که بیمارستان ها را نمی خواهد بود قادر به شارژ بیش از 8,000 تومان-10.000 دلار برای یک جداسازی تخت, 15,000 است که حد بالایی برای تعداد تخت بدون هواکش. 15,000 تومان-تومان 18,000 می تواند شارژ برای تخت ICU با تهاجمی یا غیر تهاجمی ونتیلاتور پشتیبانی می کند.

“نرخ برای بیمارستان های خصوصی تخت خواهد بود همه را شامل به عنوان یک بسته. این شامل اما نه محدود به: تخت, مواد غذایی و دیگر امکانات رفاهی, نظارت, مراقبت های پرستاری, پزشکان بازديد/ مشاوره و تحقیقات و از جمله تصویربرداری درمان طبق پروتکل کشوری برای COVID-19 مراقبت و مراقبت استاندارد برای شرکت morbidities اکسیژن خون و….” بیانیه ای گفت.

این نرخ بسته شامل هزینه های مراقبت های پزشکی از اساسی شرکت مرضی از جمله مراقبت های حمایتی و هزینه داروها از آن برای مدت مراقبت از COVID-19 آن اضافه شده است.

“با هدایت محترم’ble صفحه اصلی وزیر آمیت شاه Covid-19 درمان مقرون به صرفه ساخته شده در دهلی نو. #IndiaFightsCorona #HealthForAll” دهلی Lt فرماندار آنیل Baijal که نشان دهنده مرکز در سرمایه های ملی است در روز شنبه.

دهلی نو تا کنون گزارش شده بیش از 50000 coronavirus موارد; آخرین 30,000 COVID موارد تشخیص داده شد در آخرین 20 روز. روز جمعه این گزارش بدترین حالت آن شمارش بیش از 3000 مورد در یک روز.

با سرعت در حال افزایش مورد شمارش دولت دهلی نو است دست و پنجه نرم کردن با کمبود کادر درمانی و تخت. آن را به تازگی تبدیل چندین هتل به COVID-19 امکانات.

وجود اجتماعی گزارش می دهد که برخی از بیمارستان های خصوصی شده بود شارژ lakhs برای COVID تخت.

در روز شنبه سفارش الزامی پنج بعد نهادی قرنطینه برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در دهلی نو صادر شده توسط معاون فرماندار آنیل Baijal بود خارج شود.

این تصمیم پس از دهلی وزیر Arvind Kejriwal پرسید که چرا یک قانون جداگانه بود که ایجاد شده برای این شهرستان ابراز نگرانی کرد.

“ترین تاج بیماران بدون علامت یا با علائم خفیف. چگونه خواهد ترتیبات بود برای آنها ساخته شده. مربیان ارائه شده توسط راه آهن برای جداسازی داغ در داخل که در آن بیماران نمی تواند بماند” آقای Kejriwal بیان شد که در یک جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de