“عمیق ترین تسلیت به مردم هند”: ما در سربازان کشته شده در جنگ

'Deepest Condolences To People Of India': US On Soldiers Killed In Action

به ما منتقل کرده است این پیام تسلیت به هند پس از 20 سربازان گذاشته زندگی خود را

دهلی نو:

به ما منتقل کرده است این پیام تسلیت به هند پس از 20 سربازان گذاشته زندگی خود را در متوقف کردن چینی تجاوز در شرق لاداخ در روز دوشنبه.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به مردم هند برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از های اخیر در رویارویی با چین است. ما را به یاد سربازان و خانواده های عزیزان و جوامع به عنوان آنها اندوهگین” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo توییتی.

چند رهبران در ما صحبت کردن در برابر چین ذکراست در امتداد خط کنترل واقعی.

یک سناتور آمریکایی گفت: ارتش چین به نظر می رسد که تحریک به خشونت face-off برای “خاطر گرفتن قلمرو” خبرگزاری پرس تراست هند گزارش شده است. “در زمین به خاطر گرفتن قلمرو PLA به نظر می رسد که تحریک خشن ترین درگیری میان چین و هند پس از آن سازمان ملل به جنگ رفت و در سال 1962” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در عمده سیاست خارجی سخنرانی در کف خانه.

در سخنرانی خود چین در صدر فهرست کشورهای تهدید کننده منافع آمریکا و متحدان آن است.

“نیازی به گفتن نیست بقیه جهان را با نگرانی شدید این خشونت آمیز بین دو کشور هسته ای. ما در حال تشویق د-تشدید و امید برای صلح” آقای مک کانل گفت.

“اما جهان نمی تواند دریافت کرده اند واضح تر یادآوری است که چین مرده است-مجموعه brutalizing مردم در درون مرزهای خود را به چالش کشیدن و بازسازی نظم بین المللی را دوباره در تصویر خود را شامل به معنای واقعی کلمه ترسیم مجدد نقشه جهان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im