تصمیم گیری در پروازهای بین المللی ورزشگاه برای اولین بار پس از 2 فاز از “Unlock1”

Decision On International Flights, Gyms After First 2 Phases Of 'Unlock1'

Coronavirus مستند: دولت گفت: این تصمیم خواهد گرفت که در پروازهای بین المللی بعد

دهلی نو:

دولت امروز گفت که آن را راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی, مترو, قطار, سینما و ورزشگاه پس از دو مرحله از lockdown5 که در ضربات در ژوئن 8 با افتتاح مکان عبادت, هتل ها, رستوران ها و مراکز.

این وزارت خانه در بیانیه ای گفت: بر اساس این وضعیت از دو فاز, دولت تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی, مترو, راه آهن, سینما, سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های میله سالن و سالن مونتاژ.

به طور منظم بین المللی و پروازهای داخلی متوقف شد پس از این مستند لازم توسط coronavirus همه گیر اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در اواخر ماه مارس است. این هفته به دولت اجازه داده پروازهای داخلی از سر گرفته شود اما با سخت اجتماعی فاصله و دستورالعمل های ایمنی.

دولت نیز با آوردن صفحه اصلی سرخپوستان رشته در خارج از کشور در ویژه پرواز که مسافران مجبور به پرداخت برای بلیط خود را.

چندین مرکز تئاتر و سالن ورزش و صاحبان کسب و کارهای دیگر از جمله سالن های درخواست شده است به دولت اجازه می دهد تا مشتریان برای بازگشت به عنوان درآمد خود را ضربه سخت شده با سخت اما لازم است مستند.

امروز در اطلاعیه مرکز مجاز سه مرحله به مرحله بازگشایی تمام خدمات و فروشگاه ها در مناطق خارج از مهار مناطق به جز برای یک لیست را انتخاب کنید از خدمات و مکان های که بازگشایی در مراحل و یا هنوز باید تصمیم گرفت.

این مستند خواهد بود در نیروی در تمام مهار مناطق تا 30 ژوئن. تنها خدمات ضروری خواهد بود مجاز در مهار مناطق دولت گفت.

تا کنون 45,000 سرخپوستان شده اند به پرواز در می خانه از خارج از کشور تحت مرکز “Vande بهارات ماموریت” بود که راه اندازی در مه 7 برای بازگرداندن رشته سرخپوستان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت امور خارجه گفت: در روز پنج شنبه. آن گفت: یکی لاخ بیشتر خانه پرواز خواهد کرد تا ژوئن 13.

هند گزارش داد بزرگترین واحد-روز پرش در شماره جدید کروناویروس بیماران و کسانی که فوت کرد با توجه به شدت بیماری های عفونی با 7,964 تازه موارد و 265 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته که به ارمغان می آورد کل به 1,73,763 موارد با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت در این صبح است.

کشور وارد شده 4,971 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. بیش از 80,000 بیماران بهبود یافته اند تا کنون. از این تعداد رکورد 11,264 بیماران بهبود در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>