دنیل رادکلیف در حال حاضر به عنوان خوانده شده ‘هری پاتر و سنگ جادو’ به شما

هری پاتر جادویی سری که هرگز پیر می شود حتی پس از بازبینی آن را در وقت و زمان (و زمان) دوباره. و اگر شما مانند بسیاری از کسانی که در حال حاضر بازخوانی (یا relistened از طریق کتاب های صوتی) این مجموعه به تازگی وجود دارد یک راه جدید را در تمام ماجراجویی: تماشای آن را به عنوان خوانده شده توسط هیچ یک دیگر از هری پاتر یا مشنگ نام دانیل رادکلیف.

جادوگری دنیای دیجیتال—یک پلت فرم ایجاد شده توسط برادران وارنر و Pottermore—آغاز شده نورد از هری پاتر کتاب خوانش به عنوان بخشی از جدید خود را در صفحه اصلی برنامه هری پاتر در خانه. طی هفته های آینده, مختلف, افراد مشهور, خوانندگان خواهد شد در یک فصل از “هری پاتر و سنگ جادو/سنگ جادو (بسته به جایی که شما بر اساس) که در مجموع به 17 فصل در مجموع—پس شاید بر روی آینده کتاب ؟ TBD.

اولین کمک کننده است دانیل رادکلیف که نقش هری پاتر در برادران وارنر فیلم (بسیار مناسب طبیعی برای اولین سری). خواندن فصل اول با نام “پسر بچه ای که زندگی می کردند” رادکلیف بخواند کلمات در یک, خوش بین, تئاتر صدا است که کمک می کند تا شنوندگان رنگ یک عکس از صحنه است.

اما سرگرم کننده متوقف نمی شود پس از رادکلیف 25 دقیقه خواندن. نگه داشتن اسکرول در صفحه برای پیدا کردن فعالیت ها و چیزهای بی اهمیت مانند فصل چالش است که آزمون خود را جادوگری دانش با سوره با مضمون وظایف و آزمونها. همچنین تجزیه و تحلیل در Albus Dumbledore اولین حضور در سری کتاب به علاوه یک بحث راهنما برای والدین و کودکان با هم انجام دهیم.

و وجود 16 فصل بیشتر از کجا آمد که از. برخی از بازیگران دیگر راویان به انتظار برای آینده خوانش عبارتند از: Stephen Fry, دیوید بکهام, داکوتا فانینگ, کلودیا کیم, Noma Dumezweni و Eddie Redmayne.

برای تماشای رادکلیف ترتیل و دیگر خوانندگان آینده اتمام جادوگری جهان را از سایت. لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر شما این طلسم که سرعت زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>