Daily Health Check On Aarogya Setu Compulsory For Government Employees

Aarogya Setu برنامه فراهم می کند اطلاعات در مورد بهترین شیوه برای جلوگیری COVID-19.

دهلی نو:

کارکنان دولت باید دانلود “Aarogya Setu” نرم افزار – به معنای حاوی coronavirus — و رفتن به محل کار تنها در صورتی که دریافت رفتن جلوتر از آن است. که آمد از گروه پرسنل و آموزش امروز شامل تمام کارکنان از جمله outsources کارکنان همکاری با دولت مرکزی است. همه مستقل و قانونی نهادهای عمومی و بخش واحد باید رعایت قانون دولت گفته است.

سفارش با عنوان “استفاده موثر از ‘Aarogya Setu’ نرم افزار برای شکستن زنجیره انتقال COVID-19” می گوید: قبل از شروع به کار کارکنان باید خود را بررسی وضعیت و رفت و آمد “تنها زمانی که برنامه را نشان می دهد” امن ” یا “کم خطر “وضعیت”.

“در مورد این برنامه نشان می دهد یک پیام است که او/او یک “متوسط” و یا “خطر بالا” بر اساس محاسبه بلوتوث نزدیکی (“اخیر در تماس با فرد آلوده”), او /او باید می آیند و از خود جدا برای 14 روز یا تا وضعیت می شود ” امن ” یا “کم خطر” ، ” منظور گفت.

اوایل این ماه دولت ساخته شده و عمده فشار برای برنامه پس از آن راه اندازی شد, دفاع و استفاده از آن در موسسات آموزشی.

هیئت مرکزی آموزش متوسطه و یا CBSE نوشت: به همه مدیران مدارس توصیه برنامه که توسعه یافته توسط دولت به مبارزه با COVID-19.

این برنامه فراهم می کند اطلاعات در مورد بهترین شیوه و مشاوره در مهار COVID-19. آن را نیز نشان می دهد کاربر عامل خطر بسته به شرایط خود و یا حرکت او و نزدیکی به آلوده یا در معرض خطر افراد بر اساس داده های بلوتوث.

تمام اطلاعات مورد تایید شده توسط دولت در بخش سلامت است.

با بلوتوث اطلاعات قابلیت افزایش نگرانی در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی در این برنامه تأکید اطلاعات ایمنی. “داده های خود را تنها با دولت هند است. این برنامه اجازه نمی دهد که نام و شماره خود را به فاش شود به عموم مردم در هر زمان” آن کاربر می گوید قبل از ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو