طوفان Nisarga به ریزش زمین در نزدیکی ماهاراشترا Alibaug: آی

Cyclone Nisarga To Make Landfall Near Maharashtra's Alibaug: Weather Agency IMD

طوفان Nisarga اولین طوفان که تهدید هند سرمایه مالی بمبئی در بیش از یک قرن است.

دهلی نو:

طوفان Nisarga است که در حال حرکت به سمت گجرات و مهاراشترا سواحل را تبدیل به یک طوفان شدید در روز چهارشنبه و ریزش زمین در نزدیکی Alibaug باعث بارش باران های سنگین و باد با سرعت تا 110 کیلومتر در ساعت, هند, اداره هواشناسی گفت: در روز سه شنبه. این اولین طوفان در بیش از یک قرن است که تهدید بمبئی.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد به شدت به شدید طوفان بهداشت حرفه ای در طول 12 ساعت بعد. آن را بسیار به احتمال زیاد به حرکت شمال-northeastwards و عبور از شمال ماهاراشترا و مجاور جنوب گجرات ساحل بین Harihareshwar و دامان نزديک به Alibagh (منطقه Raigad, Maharashtra) در طول بعد از ظهر ژوئن 3 با حداکثر پایدار باد با سرعت 100-110 kmph, gusting به 120 kmph” بی آی در بیانیه ای گفت:.

چندین شهر در ماهاراشترا دریافت خواهد کرد بارش سنگین امروز.

“طوفان Nisarga است به احتمال زیاد به ریزش زمین در نزدیکی Alibaug فردا. در زمان ریزش زمین سرعت باد انتظار می رود که 100 kmph. پلقر پونا تانه بمبئی Raigad, دوله, نندوربر و Nashik در حال انتظار برای دریافت بارش سنگین فردا” گفت: Dr Anupam Kashyapi سر از آب و هوا و آلودگی هوا نظارت واحد آی پونا.

جدا از ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli نیز قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد.

به پلیس بمبئی در اواخر شب سفارش ممنوع و مردم را از آمدن به مکان هایی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی از جمعه صبح تا بعد ظهر. متخلفان را در صورت اقدام, پلیس گفت:.

بیش از 30 NDRF (فاجعه ملی پاسخ Force) تیم مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در گفتگو با رئیس وزرای تحت تاثیر متحده بیش از تلفن خود را به بررسی آمادگی در برابر طوفان. صفحه اصلی وزیر آمیت شاه نیز صحبت به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray که در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با به طور مداوم افزایش تعداد coronavirus موارد است.

با ورودی از آنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>