طوفان Nisarga باعث ریزش زمین نزدیک به Alibaug در نزدیکی بمبئی

طوفان Nisarga: این اولین بار است که چنین طوفان بمبئی در نزدیک به 100 سال است.

بمبئی/ دهلی نو: شدید طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga – دوم برای حمله به هند در دو هفته – محصل در ماهاراشترا ساحل در حدود 1 ساعت در میان باران سنگین. این اولین بار است که چنین طوفان به تاثیر coronavirus-آمار بمبئی که گزارش شده بیش از 41,000 COVID-19 موارد تا کنون در بیش از 100 سال است. هیچ کس مجاز به بیرون آمدن در اماکن عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی بمبئی پلیس گفت: در اواخر شب سفارش. ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد توسعه یافته است که بیش از یک منطقه کم فشار بر روی دریای عرب است.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

  1. “مرکز طوفان شدید “Nisarga” است که بسیار نزدیک به ماهاراشترا ساحل. ریزش زمین روند آغاز شده و آن را تکمیل خواهد شد در طول سه ساعت. شمال شرقی بخش چشم شدید طوفان بهداشت حرفه ای “Nisarga” است از ورود به زمین (sic)” هند و هواشناسی بخش و یا آی گفت: در یک صدای جیر جیر این بعد از ظهر. طوفان را به تدریج وارد بمبئی و خان منطقه در طول سه ساعت در آب و کرد در پست قبلی اضافه کرد که ریزش زمین بود و انتظار می رود در نزدیکی Alibaugh.

  2. طوفان Nisarga انتظار می رود که سرعت باد بیش از 100 کیلومتر در ساعت با gusts تا 120 متر در ساعت است. ملاقات گروه نیز هشدار داده بود که یک تا دو متر ارتفاع (سه تا 6.5 فوت) طوفان موج inundating مناطق کم ارتفاع ماهاراشترا.

  3. چهل و سه تیم از ملی در واکنش به این فاجعه زور یا NDRF مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل. یکی NDRF تیم متشکل از 45 نفر از پرسنل. “تخلیه است که تقریبا کامل است. کسانی که در پناهگاه هستند که برای آموزش مهارت های زندگی و اجتماعی فاصله است که تضمین. همه آماده هستند به منظور. بیایید امیدواریم که ما با خیال راحت سوار را از طریق گردباد” NDRF رئیس SN Pradhan گفت: در یک پیام ویدئویی این بعد از ظهر.

  4. در ماهاراشترا بیش از 19,000 مردم منتقل شده اند به ایمنی. وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه به درخواست مردم از دولت برای “ماندن در خانه”. “گردباد می تواند شدید تر از آنهایی که دولت مواجه شده است و تا به حال” آقای Thackeray گفت. با بیش از 70000 COVID-19 موارد دولت است که بدترین آمار در کشور با این بیماری همه گیر.

  5. بمبئی مدنی بدن Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) با قرار دادن یک لیست از بایدها و نبایدها برای شهروندان و ترغیب آنها به دور ماندن از ویندوز, بررسی نشت گاز و نگه داشتن گوشی های تلفن همراه شارژ می شود. “شماره 1916 و با فشار 4 برای هر cyclone-سوالات مرتبط. نادیده گرفتن شایعات, آرامش, don’t panic,” BMC گفت. این Banda-Worli sea link در این شهرستان تعطیل است, ترافیک و تیم های امداد و نجات در standy در نزدیکی سواحل.

  6. سرعت برداشت در مناطق ساحلی امروز صبح به عنوان طوفان inched نزدیک تر است. گوا رتنگیری, Alibaug که در آن باران سیل آسا بود و انتظار می رود گزارش heavy rain.

  7. طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان دو متر (سه تا 6.5 فوت) بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق طی ریزش زمین, آب و هوا وزارت گفته است. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray دفتر (CMO) در روز سه شنبه ذکر شده برخی از اقدامات است که در حال گرفته شد. این شامل تخلیه کسانی که اقامت در کلبه کاهگلی. غیر COVID-19 بیمارستان ها دستور داده شده است که به آماده شدن برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی.

  8. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: “در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی (sic)”. در یک صدای جیر جیر دفتر او بعدها گفت که ساعت مودی به صحبت کرد ماهاراشترا رئیس جدید Uddhav Thackeray گجرات وزیر Vijay Rupani اطمینان همه ممکن است کمک از مرکز.

  9. حمل و نقل هوایی داخلی رگولاتور – اداره کل هواپیمایی کشوری و یا DGCA – روز سه شنبه هشدار داد شرکت های هواپیمایی در مورد خطرات ناشی از عامل طول موسمی و طوفانی شرایط. هوا و ترافیک راه آهن مختل شده است با توجه به طوفان است.

  10. طوفان Nisarga دوم خواهد شد برای حمله به هند را در سواحل نزدیک به بیش از دو هفته است. ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs. بنگال وزیر برآورد خسارت انجام شده در ₹1 لاخ کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>