طوفان Amphan به آمار بنگال امروز قوی وزش باد و باران در نزدیکی سواحل

طوفان Amphan است به احتمال زیاد به ضربه بنگال این بعد از ظهر.

دهلی نو: طوفان Amphan – دوم قبل از طوفان موسمی به آمار هند در دو سال – به احتمال زیاد به ریزش زمین در بنگال این بعد از ظهر. طوفان ضعیف از یک سوپر طوفان بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در روز سه شنبه و باعث بادهای قوی و بارش باران در بخش هایی از اوریسا و بنگال سه روز پس از آن تشکیل شد بیش جنوب شرقی خلیج بنگال است. بیش از سه لاخ مردم شده اند تخلیه در بنگال. یکی از شدیدترین طوفان به شکل بیش از خلیج بنگال Amphan است که انتظار می رود به بسته بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت زمانی که از آن عبور, West Bengal را Digha و بنگلادش Hatiya.

در اینجا ده تحولات در طوفان Amphan:

  1. بنگال خواهد مانیتور “قرمز به علاوه مناطق” برای طوفان Amphan ارشد وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز سه شنبه. “من به اقامت شبانه در اتاق کنترل فردا” او اعلام کرد به خبرنگاران پس از بازدید از اتاق کنترل.

  2. کسانی که زندگی در نزدیکی ساحل هشدار داده شده است در برابر پله; ماهیگیران هشدار داده شده است برای اقامت کردن در سواحل. Mamata بانرجی گفت: آنها باید هم از صبح روز چهارشنبه تا همه روشن بود و صدا روز پنج شنبه. “دم-پایان طوفان می توانید بدترین آسیب بنابراین افراد نباید از بیرون آمدن از خانه های خود را تا زمانی که آنها همه روشن,” او گفت: یادآوری است که هنگامی که طوفان Fani آمار در سال گذشته بیشتر درگذشت هنگامی که طوفان شد ،

  3. طوفان Amphan همراه با کروناویروس مبارزه با ژست یک چالش برای کشور فاجعه ملی واکنش فرمانده نیروی SN Pradhan گفت: در روز سه شنبه. “ما گفته اند بنگال و Odisha اجتماعی فاصله است حفظ شود به شدت در طوفان پناهگاه است. اگر یک پناهگاه فضا برای 1,000 پس از آن تنها 500 باید مجاز” NDRF رئیس SN Pradhan گفت NDTV.

  4. چهل تیم از NDRF مستقر شده اند در بنگال غربی و Odisha برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری. “دوم فاجعه آینده در میان COVID-19 pandemic” آقای Pradhan گفت: و این نیاز به نظارت مستمر.

  5. هند هواشناسی بخش مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت: از آنجا که super cyclone است که به تدریج تضعیف تاثیر آن بعید است که به طور شدید در Odisha. اما مناطق ساحلی مانند Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به احتمال زیاد به ضرب و شتم سنگین باران همراه با سرعت بالا باد.

  6. در روز سه شنبه, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه خطاب به وزرای ارشد بنگال و Odisha در تلفن. او مطمئن همه حمایت از دولت مرکزی به Mamata بانرجی و Naveen Patnaik.

  7. در بیانیه ای که اداره هواشناسی هشدار داد از پرواز اشیاء کشیدن از برق, قطب و قایق گرفتن دور زده. این اداره می گوید که یک موج طوفان از ارتفاع حدود چهار تا شش متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال. این اداره می گوید که یک موج طوفان از ارتفاع حدود چهار تا شش متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال.

  8. روز دوشنبه نارندرا نخست وزیر بود و ریاست یک نشست سطح بالا برای بررسی پاسخ اقدامات و آمادگی برای مقابله با طوفان است. “بررسی آمادگی در خصوص وضعیت با توجه به وقوع توفان Amphan.’ پاسخ اقدامات و همچنین تخلیه طرح مورد بحث قرار گرفت. من دعا می کنم برای همه, ایمنی و اطمینان همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی” PM مودی توییتی پس از این نشست است.

  9. Odisha بود که ستایش برای دست زدن به آن از طوفان Fani سال گذشته تا به حال گفت: در هفته گذشته که آن را آماده برای تخلیه بیش از یک میلیون نفر است.

  10. “Amphan” تلفظ به عنوان “Um-جناس” به معنی آسمان است. نام داده شد, تایلند در سال 2004 سال پیش. طوفان است که به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر در ویساکاپاتنام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net