طوفان Amphan به آمار بنگال در ساعت قوی وزش باد و باران در نزدیکی سواحل

طوفان Amphan است به احتمال زیاد به ضربه بنگال این بعد از ظهر.

برجسته

 • Amphan ضعیف به یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در روز سه شنبه
 • بیش از سه لاخ مردم شده اند تخلیه در بنگال
 • مقامات پیش بینی تخریب گسترده هنگامی که طوفان, اعتصاب

دهلی نو: طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان در خلیج بنگال در سال است به احتمال زیاد به ضربه بنگال در این شب ، Amphan ضعیف از یک سوپر گردباد به یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در روز سه شنبه باعث بادهای قوی و بارش باران در بخش هایی از اوریسا و بنگال آن را به عنوان پیشرفته به سمت سواحل هند. بیش از چهار لاخ مردم شده اند تخلیه به ایمنی در هر دو ایالات متحده. مقامات پیش بینی تخریب گسترده هنگامی که طوفان, اعتصاب; Amphan است که انتظار می رود به بسته بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت زمانی که از آن عبور, West Bengal را Digha و Hatiya جزیره بنگلادش که در آن حدود 20 میلیون منتقل شده اند به بیش از 12000 پناهگاه است. Amphan تنها دوم “سوپر گردباد” به فرم در شمال شرقی اقیانوس هند از پرونده آغاز شد. هند نیروی دریایی است که در “آماده باش” در ساحل شرقی برای تلاش های امدادی در یک بیانیه رسمی گفت.

در اینجا ده تحولات در طوفان Amphan:

 1. در کلکته فرودگاه بسته شده و تا ساعت 5 صبح فردا پس از شهر, نزديک به ساحل, قرار گرفت, در حالت آماده باش. صبح زود تصاویری نشان داد بادها و باران های سنگین در پردیپ در Odisha و جنوب 24 Paraganas در بنگال. هفت منطقه بنگال به احتمال زیاد به صورت مستقیم تاثیر طوفان. صبح زود تصاویری نشان داد بادها و باران های سنگین در پردیپ در Odisha و جنوب 24 Paraganas در بنگال.

 2. طوفان است و انتظار نمی رود به آمار Odisha ارشد رسمی PK ینا گفت: صبح امروز و افزود که ریزش زمین انتظار می رود که این شب در Sundarbans در بنگال. “به عنوان گردباد حرکت بعدی شش-هشت ساعت بسیار مهم است. ما باید تخلیه مورد 1.37 مردم تا کنون,” او گفت:. مناطق ساحلی مانند Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به احتمال زیاد به ضرب و شتم سنگین باران همراه با سرعت بالا باد.

 3. توصیف مناطق آسیب پذیر به عنوان “قرمز به علاوه مناطق” رئیس وزیر Mamata بانرجی گفت: او را به اقامت یک شبه در اتاق کنترل امشب.

 4. کسانی که زندگی در نزدیکی ساحل هشدار داده شده است در برابر پله; ماهیگیران هشدار داده شده است برای اقامت کردن در سواحل. Mamata بانرجی گفت: آنها باید هم از صبح روز چهارشنبه تا همه روشن بود و صدا روز پنج شنبه. “دم-پایان طوفان می توانید بدترین آسیب بنابراین افراد نباید از بیرون آمدن از خانه های خود را تا زمانی که آنها همه روشن,” او گفت: یادآوری است که هنگامی که طوفان Fani آمار در سال گذشته بیشتر درگذشت هنگامی که طوفان شد ،

 5. در روز سه شنبه, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه خطاب به وزرای ارشد بنگال و Odisha – Mamata بانرجی و Naveen Patnaik – تلفن و اطمینان همه آنها را کمک از دولت مرکزی است.~بررسي~

 6. طوفان Amphan همراه با کروناویروس مبارزه با ژست یک چالش برای کشور فاجعه ملی واکنش فرمانده نیروی SN Pradhan گفت: در روز سه شنبه. “ما گفته اند بنگال و Odisha اجتماعی فاصله است حفظ شود به شدت در طوفان پناهگاه است. اگر یک پناهگاه فضا برای 1,000 پس از آن تنها 500 باید مجاز” NDRF رئیس SN Pradhan گفت NDTV.

 7. چهل تیم از NDRF مستقر شده اند در بنگال غربی و Odisha برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری. “دوم فاجعه آینده در میان COVID-19 pandemic” آقای Pradhan گفت: و این نیاز به نظارت مستمر.

 8. در بیانیه ای که اداره هواشناسی هشدار داد از پرواز اشیاء کشیدن از برق, قطب و قایق گرفتن دور زده. این اداره می گوید که یک موج طوفان از ارتفاع حدود چهار تا شش متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال. این اداره می گوید که یک موج طوفان از ارتفاع حدود چهار تا شش متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال.

 9. روز دوشنبه نارندرا نخست وزیر بود و ریاست یک نشست سطح بالا برای بررسی پاسخ اقدامات و آمادگی برای مقابله با طوفان است. “بررسی آمادگی در خصوص وضعیت با توجه به وقوع توفان Amphan.’ پاسخ اقدامات و همچنین تخلیه طرح مورد بحث قرار گرفت. من دعا می کنم برای همه, ایمنی و اطمینان همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی” PM مودی توییتی پس از این نشست است.

 10. “Amphan” تلفظ به عنوان “Um-جناس” به معنی آسمان است. نام داده شد, تایلند در سال 2004 سال پیش. طوفان است که به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر در ویساکاپاتنام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net