برش کمد لباس خود را در نیمه خودتان این 3 سازمان-مصوب سوالات

آن را آسان به پرتاب فقط لباس در گنجه خود را و درهای—خارج از دید, خارج از ذهن است. اما وقتی که آن زمان برای پیدا کردن که بالای مخزن در عجله به طبقه تا پایان تحت پوشش در شمع است که فقط به عنوان به سرعت به عقب پرتاب در یک بار شکار لاشخور است. خوشبختانه سازمان کارشناس و مجری HGTV جدید نشان می دهد “ظروف سرباز یا مسافر داغ خانه” کاساندرا Aarssen دارای 3 مرحله decluttering روند کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از این چرخه فزاینده دوباره—خلاص شدن از نیمی همه چیز خود را.

در “ظروف سرباز یا مسافر داغ خانه” Aarssen عملا کمک به مشتریان خود را با سازماندهی خود را خارج از کنترل فاجعه در خانه. در قسمت اول تراویس و استفانی در بروکلین نیویورک مورد نیاز کمک به تمیز کردن خود را در هم ریخته و فضای ذخیره سازی (صدا آشنا است؟). و در حالی که Aarssen پیشنهاد برای خلاص شدن از 50 درصد از لباس های خود را از من بپرسید او توضیح داد 3-مرحله فرایند است که باعث می شود آن را شدنی است.

اگر شما بیش از حد به خودتان پیدا کنید از لحاظ عاطفی متصل شده و دارای یک زمان سخت به خلاص شدن از شر هر یک از لباس های خود را, این سوال از خود بپرسید برای یک درهم و برهمی گنجه. نگاهی به تمام لباس ها را از گنجه خود را پرتاب آنها را بر روی تخت و رسیدن به آن است.

سوال #1: آیا من خرید این دوباره ؟

ما همه یک آیتم خریداری و پس از تلاش آن را در فروشگاه تنها برای پیدا کردن که ما نمی مانند آن است که مقدار زمانی که ما آن را خانه—اما اگر این برچسب ها در حال حاضر در حال پاره پاره کردن خوب به عنوان ممکن است به خوبی حفظ آن ، با توجه به Aarssen را در فرایند تصمیم گیری ، اگر شما می دانید شما نمی خرید آن را اگر شما آن را دیدم پشت در فروشگاه که بدان معنی است که شما احتمالا نمی خواهد با پوشیدن آن در آینده نزدیک از آن زمان برای خداحافظی.

همچنین گاهی اوقات سبک خود را تغییر. آن را خوب توجه داشته باشید که و اجازه رفتن از مد سابق گزینه های که شما نمی بینید به عنوان بخشی از آینده خود را.

سوال #2: آن را نگاه شگفت انگیز بر روی من است ؟

شاید یکی از ساده ترین راه برای دانستن اینکه آیا به نگه داشتن آن و یا کمک مالی/بازی شیر یا خط آن در تلاش است آن را دوباره. دنبال ماری کوندو روش و از خودتان بپرسید: آیا این تکه از لباس جرقه شادی برای من است ؟ آیا من در واقع احساس خوبی در آن بود و آن را می پوشند در خارج از خانه ؟ با خودتان صادق باشید و به احساس خود اعتماد کنید.

سوال #3: من فرسوده در سال گذشته ؟

این می تواند یک مشکل فقط به دلیل آن را آسان برای متقاعد کردن خودتان است که شما می تواند هنوز هم پوشیدن آن در آینده است. اگر شما به خودتان پیدا کنید که اجتناب از بلوز یا جفت شورت هر بار که شما دریافت لباس پوشیدن برای روز و یک یا دو سال می رود بدون پخش آن زمان است.

اما این سوال نیست سیاه یا سفید. اگر آن شب که شما عینک برای عروسی, برای مثال, آن چیزی است که شما می پوشند هر ماه. ممکن است آن را به ارزش نگه داشتن برای یک مناسبت خاص است. اما اگر آن را در یک لباس است که شما گذشت تا با پوشیدن زمان و زمان دوباره شاید آن زمان به تجدید نظر اگر شما همیشه آن را می پوشند (شانس هستند که شما نمی خواهد).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>