حکومت اعلام کرد در شهرستانها عمده ما به عنوان نژاد تظاهرات تشدید

Curfews Announced In Major US Cities Like Los Angeles, Chicago As Race Protests Escalate

لس آنجلس و شیکاگو و آتلانتا در میان دو ده شهرستانها سفارش مردم به ماندن در خانه.

مینیاپولیس:

حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده ما به عنوان درگیری بیش از تشدید خشونت پلیس در سراسر آمریکا با تظاهرکنندگان نادیده گرفتن هشدارها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت خود را متوقف خشونت “سرد است.”

مینیاپولیس, کانون ناآرامی گریبانگیر شد با پنجمین شب متوالی از خشونت در روز شنبه با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور و نارنجک در تظاهرات تخلیه خشم در مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در طول بازداشت در شهر در روز دوشنبه ،

لس آنجلس و شیکاگو و آتلانتا در میان دو ده شهرستانها سفارش مردم به ماندن در خانه را یک شبه مطلب متحده به نام سربازان گارد ملی برای کمک به کنترل ناآرامی های مدنی دیده نمی شود در ایالات متحده برای سال.

از سیاتل به نیویورک دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و خواستار سخت تر به اتهام قتل و دستگیری بیش از مرگ فلوید که تنفس متوقف و پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

در لس آنجلس ماموران شلیک گلوله های لاستیکی و چرخش باطوم در طول یک testy ” با تظاهرکنندگان که آتش را به یک ماشین پلیس.

پلیس و معترضان در شهرستانها متعدد از جمله شیکاگو و نیویورک با افسران در پاسخ به پرتابه با اسپری فلفل در حالی که فروشگاه ویندوز به شکست در فیلادلفیا.

تهمت و سرزنش شدید سمت چپ برای خشونت از جمله گسترده غارت و آتش سوزی در مینیاپولیس گفت: تظاهر کنندگان بودند dishonoring حافظه فلوید.

“ما نمی توانیم و نباید اجازه دهند که یک گروه کوچک از مجرمان و خرابکاران به خراب کردن شهرها و ذخیره کردن زباله به جوامع ما” گفت:.

“دولت من را متوقف خواهد کرد اوباش خشونت است. و ما آن را متوقف سرد” او افزود: متهم شل-گره های مبارز ضد فاشیست شبکه Antifa از سازماندهی خشونت است.

نامزد حزب دموکرات جو بایدن به خشونت تظاهرات اما گفت: ما شهروندان به هر حال حق را به نشان می دهد.

“اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است,” او گفت:. “اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست.”

تظاهر به “نابود”

تظاهرات مسالمت آمیز رخ داده است بیش از حد از جمله در تورنتو به عنوان جنبش گسترش فراتر از مرزها آمریکا.

تظاهرکنندگان در سراسر کشور شعار می دادند شعارهایی مانند “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” که فلوید است که تبدیل به یک نماد تازه از خشونت پلیس شنیده شد گفت: بارها و بارها قبل از او درگذشت.

“ما در حال تبدیل شدن به گونه دیگر. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آنها همیشه مهم است. و ما امروز اینجا هستیم که نشان دهد” گفت: هنرمند آرایش ملیسا مسخره که در پیوست چند هزار نفر در یک روز اعتراض در میامی.

مینه سوتا فرماندار Tim Walzs گفت: بسیج دولت کل 13,000-قوی گارد ملی برای مقابله با تظاهر کنندگان که از غارت مغازه ها و مجموعه آتش سوزی در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه است.

تمام بزرگراه های منتهی به مینیاپولیس بسته شد شنبه شب با هلیکوپتر نظامی سربار به عنوان دولت آماده برای بیشتر شورش و آتش سوزی و غارت با مردم محلی گفت: بسیاری از خشونت بود که مرتکب شده توسط خارجی ها.

قبل از آن مردم جمع و شعار مسالمت آمیز در مینیاپولیس حمل درها را به کمک به پاک کردن آسیب دیده و مغازه ها و خیابان ها.

برخی از گل قرار داده شده در مقابل مغازه که در آن فلوید دستگیر شد و روز دوشنبه قبل از مرگ او در دست پلیس ثبت شد در یک هولناک تلفن همراه تصویری از دیده می شود در سراسر جهان.

در هوستون — که در آن فلوید متولد و بزرگ شده — یک دوست قدیمی از سام آزبورن گفت: به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار او می ترسید برای زندگی خود را.

“من واقعا messed تا آنها او را کشته است. من تعجب مانند آنچه که احتمالا می تواند اتفاق می افتد به من ؟ ” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

هوستون شهردار اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که فلوید بدن خواهد بود به ارمغان آورد به شهر تگزاس.

حداقل هشت متحده-از جمله تگزاس, کلرادو و گرجستان — فعال گارد ملی بودند نیز مستقر در اطراف کاخ سفید برای کمک به رسیدگی به اعتراض وجود دارد.

“Black lives matter”

در واشنگتن تظاهرات در مواجهه با عوامل سرویس مخفی در خارج از کاخ سفید برای دومین شب متوالی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره جدی ترین موجی از ناآرامی های مدنی از ریاست جمهوری خود در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

غارت و چپاول رخ داده در میامی که در آن حکومت نظامی نیز اعلام کرد در حالی که در شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: یک ویدیو ظاهر می شود برای نشان دادن یک NYPD ماشین پلیس رانندگی به معترضان در بروکلین بود “ناراحت کننده” اما از این که او را سرزنش کردند.

در لس آنجلس شهردار این شهرستان گسترش حکومت نظامی به منظور غارت آغاز شد. کشیده خدمات اورژانس درهم به قرار دادن دو شعله در ملرس خیابان به عنوان صحنه های مشابه در واشنگتن با مقامات خاموش عمده آتش سوزی در یک هتل و خاموش Layfayette مربع است.

انتظار می رود که تظاهرات به ادامه حتی پس از چوین در اخراج مینیاپولیس افسر پلیس متهم فلوید مرگ دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه در روز جمعه.

فلوید خانواده و بسیاری از معترضان می خواهند تحریم اتهامات و همچنین خواستار آن شدند که سه افسر پلیس است که با کمک او را متهم می شود به عنوان به خوبی.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>