‘نوازش پرده’ می رویم جهانی در میان coronavirus همه گیر

یک پسر در آغوش پدر خود را در سالمندان کلینیک ترس فیگوئیرا در 16 ژوئن 2020 در گروتی برزیل. کلینیک ایجاد تانل انجام Abraco (آغوش تونل) برای سالمندان ساکن قادر به آغوش بستگان پس از گذشت بیش از 70 روز از هم جدا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. تونل ساخته شده از پلاستیک ضخیم پرده با آستین که تضمین امنیت خانواده ها است. پس از هر بار استفاده در محیط تمیز با یک درمانگاه حرفه ای.

لوکاس Uebel/گتی ایماژ

یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر کوروناویروس برای بسیاری از مردم بوده است که اجتماعی-فاصله اقدامات باید آنها مانع از دیدن و یا آرامش بستگان سالمند.

اما مشاغل افراد و موسسات در آینده شده است تا با بهترین چیز بعدی به یک “واقعی” hug: این “نوازش پرده” — اساسا یک ورق های پلاستیکی با بداهه armholes است که اجازه می دهد افراد را در آغوش بدون تماس مستقیم.

نیازی به گفتن نیست اختراعات (اغلب ساخته شده از پرده های حمام) ارائه شده چند قطره اشک jerker لحظات در رسانه های اجتماعی با ویدئوها از هويدا و نوازش از طریق پرده بین پیر و جوان و در واقع هر عاشق-آنهایی که از هم جدا شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس — رفتن ویروسی.

صفحه اصلی بازنشستگی در بلژیک به رویترز گفت در روز پنج شنبه که در آن “آغوش پرده” شده است به یک ضربه با سالمندان ساکنان اجازه می دهد آنها را برای دیدن و مهمتر از آغوش خود را به بازدید از بستگان برای اولین بار در ماه بعد از مستندات هر دو مانع بازديد و تماس فیزیکی.

کارکنان و ساکنان در Jardins de Picardie خانه سالمندان است که بلژیک در نزدیکی مرز با فرانسه می گویند بزرگ پلاستیکی پرده که کارکنان نصب شده در ژوئن 14 اثبات شده است بسیار محبوب است.

یک پسر در آغوش مادرش در سالمندان کلینیک ترس فیگوئیرا در 16 ژوئن 2020 در گروتی برزیل. کلینیک ایجاد تانل انجام Abraco (آغوش تونل) برای سالمندان ساکن قادر به آغوش بستگان پس از گذشت بیش از 70 روز از هم جدا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. تونل ساخته شده از پلاستیک ضخیم پرده با آستین که تضمین امنیت خانواده ها است. پس از هر بار استفاده در محیط تمیز با یک درمانگاه حرفه ای.

لوکاس Uebel/گتی ایماژ

یکی سالمندان ساکن گزارش را به این خبرگزاری گفت که پرده بود “زیبا ترین اختراع” او تا به حال دیده بود و این که او گریه اولین بار او قادر به در آغوش گرفتن دختر او را دوباره.

ظاهرا این اولین بار نیست که یک “نوازش پرده” استفاده شده است با بریتانیا بر اساس مرد نیز با داشتن ابداع مشابه پلاستیکی صفحه نمایش ممکن است اجازه می دهد تا او را به آغوش مادر بزرگ خود را در حالی که حفاظت از خود را از عفونت ممکن است.

قلب و گرم شدن کره زمین تصویری در رسانه های اجتماعی از آنتونی Cauvin از استراتفورد در انگلستان به مادر بزرگ خود را در آغوش گرفتن مشاهده شده است میلیون ها بار.

در جای دیگر در انگلیس در یک کلید کارگر مامان بنا به گزارش ها ایجاد یک “نوازش پرده” بنابراین او می تواند با خیال راحت در آغوش دختر جوان خود را که به آسم شدید و فرستاده شده بود به خود منزوی کردن با مادر بزرگ خود را در طول مستند برای اولین بار در نه هفته است.

این ایده است بدیهی است که در مشابه پلاستیکی صفحه نمایش در برزیل و اسپانیا.

تفکر جانبی وقتی که می آید به ماندن در تماس با عزیزان در طول مستندات در سراسر جهان دیده می شود مردم اتخاذ فن آوری های آنلاین با video calls کنگره به منظور اقامت در تماس باشید.

اما عدم تماس فیزیکی ثابت شده است دشوار و غم انگیز برای بسیاری از. در بدترین موارد اجتماعی فاصله و اقدامات ایمنی باید بدان معنی است که بستگان اغلب قادر به با عزیزان خود را زمانی که آنها گذشت در بیمارستان از Covid-19.

Asshole, Valverde (L) آغوش او 85 ساله و مادر کرملیتا Valverde, از طریق یک پلاستیک شفاف پرده در ارشد پرستاری در سائو پائولو, برزیل در ژوئن 13 سال 2020 میان رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

نلسون ALMEIDA/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im