Cryptocurrency ارزش بازار جهش 35 میلیارد دلار در 24 ساعت led توسط یک موج در بیت کوین

Chesnot | گتی ایماژ

Cryptocurrency قیمت رسید روز پنج شنبه به رهبری یک جهش بزرگ در بیت کوین ،

کل بازار سرمایه یا ارزش cryptocurrencies پرید $35.3 میلیارد دلار در 24 ساعت از 2.19 p. m. به وقت سنگاپور با توجه به داده ها از CoinMarketCap.com.

بیت کوین که حساب برای بسیاری از این جنبش بود در $9,388.30 — و یا تا 18.57% در 24 ساعت گذشته از 2.03 p. m. به وقت سنگاپور, Coindesk داده ها نشان داد. که بالاترین سطح از مارس 7.

Cryptocurrencies دیدم دو عمده حملات از فروش در ماه مارس در میان گسترده تر سقوط بازارهای سهام. اما آنها در حال حاضر بهبود که زمین.

صنعت شرکت کنندگان این ویژگی به دو عامل — بانک مرکزی سیاست های پولی به عنوان به خوبی به عنوان یک رویداد آینده شناخته شده به عنوان بیت کوین نصف.

بانک های مرکزی در سراسر جهان پرده برداری کرده اند بسته های مشوق بزرگ برای کوسن اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. آنها همچنین نشان داد تمایل خود را به انجام بیشتر. این شده است یک عامل افزایش اخیر در بازارهای سهام در چند روز گذشته و فیلتر شده از طریق بیت کوین و دیگر cryptocurrencies.

“احساس من این است که به طور کلی بازار نیست و منعکس کننده واقعیت بر روی زمین اما این هم نتیجه تغذیه در آمریکا که بسیار روشن است که آنها هر چیزی را انجام دهید تا مطمئن شوید که وجود دارد این است که ثبات اقتصادی,” ویجی Ayyar رئیس توسعه کسب و کار در cryptocurrency ارز Luno گفت CNBC. او با اشاره به بانک مرکزی ایالات متحده که متعهد به حفظ نرخ بهره نزدیک به صفر تا بهبود اقتصاد.

“ما می تواند از دیدن یک مقدار زیادی از پول به سهام و رمزنگاری به عنوان به خوبی به عنوان یک نتیجه از پول جدید چاپ.”

بیت کوین ‘نصف’

یک رویداد شناخته شده به عنوان بیت کوین “نصف” است که اتفاق می افتد در مارس و آن را به انجام با از پیش برنامه ریزی شده تغییر در بخشی از بیت کوین به فن آوری زمینه ای شناخته شده به عنوان blockchain.

بیت کوین در جهان کار می کند با به اصطلاح “کارگران معدن” با پرقدرت کامپیوتر رقابت به حل مسائل ریاضی پیچیده به اعتبار معاملات بیتکوین. هر کس که برنده این مسابقه می شود پاداش در بیت کوین ،

در حال حاضر معدن در حال پاداش 12.5 در هر بلوک استخراج می گردد. پاداش نصف هر چند سال به نگه داشتن درب ظرف را در تورم است. توسط مه سال 2020 پاداش هر خیش خواهد بود در نیمه قطع دوباره به 6.25 جدید بیت کوین.

این اصل باعث کاهش عرضه از بیت کوین در آینده بر روی بازار است. نصف یک رویداد اتفاق می افتد که هر چهار سال. قبلی نصف حوادث را قبل از بزرگ افزایش قیمت بیت کوین.

“در حالی که بخشی از این واکنش ممکن است یک تجدید خطر در نگرش جهانی سرمایه گذاران همچنین روشن است که گاو شده اند باعث شده آینده نصف رویداد و پیش بینی قدردانی ارزش در پی آن گفت:” متی دیب از بنیانگذاران پشته یک بیت کوین شاخص صندوق ارائه دهنده.

“برای کسانی که خرید به بیت کوین در حال حاضر بسیاری از این به عنوان یک فرصت برای خرید BTC در زیرزمین معامله نرخ قبل از قیمت, پاپ, پست نصف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو