CRPF تکاور زنجیر در ایستگاه پلیس به اتهام نیست با پوشیدن ماسک

CRPF Commando Chained At Police Station For Allegedly Not Wearing Mask

این CRPF است و با توجه به “ضد شاه در برابر فجيع عمل پلیس”.

برجسته

  • تکاور در مرخصی بود و گفته مورد ضرب و شتم و دستبند
  • “کارناتاکا پلیس باید مطلع CRPF سلسله مراتب”: CRPF
  • نیروی شبه نظامی با توجه به “ضد شاه در برابر فجيع عمل”

بنگلور:

یک تکاور از ضد مائوئیست کبرا واحد بود و گفته زنجیر در یک ایستگاه پلیس در کارناتاکا بعد از او گرفتار شد بدون ماسک در نقض coronavirus احتیاطی. تکاور بود که در لباس غیر نظامی و ترک در زادگاه خود Belagavi, مدعی او مورد ضرب و شتم شد تا دست به دستبند ساخته شده و به روی زمین می نشینند.

کبرا یا تکاور گردان برای اقدام مصمم واحد مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) ماهر در جنگ چریکی است و معمولا درگیر در ضد مائوئیست عملیات.

تصاویر تکاور زنجیر و چمباتمه در آنچه قرار است به یک ایستگاه پلیس در گردش هستند و در رسانه های اجتماعی.

این CRPF به نوشته کارناتاکا رئیس پلیس Praveen Sood که “وضعیت ناخوشایند می توانست اجتناب شده بود پلیس ایالتی گرفته CRPF سلسله مراتب به اعتماد به نفس” قبل از دستگیری تکاور Sachin دانشمند در آوریل 23.

به گفته یک افسر ارشد به نقل از پرس تراست هند CRPF است و با توجه به “ضد شاه در برابر فجيع عمل پلیس”.

در آن نامه CRPF گفت: تکاور بود “manhandled, بیماری, درمان, رژه به ایستگاه پلیس مجرد نگه داشته و در زنجیر و دستبند به دست” توسط پلیس اجرای COVID-19 مستند.

پلیس نوشته اند برای کبرا واحد است که Sachin دانشمند شد “در جاده بدون ماسک” در هنگام ضرب و شتم دو پاسبان او را در بر داشت.

“ناگهان Sachin استدلال با ضرب و شتم پاسبان در زبان کثیف و گفت: من نیز یک پلیس از CRPF. شما لازم نیست از من بپرسید من هرگز خود را دنبال قوانین” پلیس نوشته شده است.

در این نامه ادعا کرد که زمانی که پاسبان “درخواست” تکاور او حمله هر دو آنها را “با بازوها و پاهای خود را” و مسدود کسانی که در دولت وظیفه. او دستگیر شد و در قضایی حضانت گفت: پلیس در این نامه همراه با شاه.

این CRPF می گوید: اصالح گفته بود پلیس او با پوشیدن یک ماسک به عنوان او فقط در خارج از خانه خود را.

“ما گرفته تا در این مورد با دولت رئیس پلیس کارناتاکا واقع شدهاست. او (دانشمند) وثیقه درخواست در حال آمدن است قبل از دادگاه در روز سه شنبه و CRPF بیش از حد باید در دادگاه از طریق آن محلی افسران. یک بررسی مورد را باید دنبال کرد تا آن را به نتیجه گیری منطقی,” CRPF سخنگوی موسی Dhinakaran گفت PTI.

این CRPF می گوید که در این ویدئو “آشکار است که رفتار پرسنل پلیس بود و نه شهروند محور.” نامه درخواست به رئیس پلیس به “ارائه عدالت به جوان نگه داشتن جاذبه حادثه و تاثیر آن بر رابطه بین این دو نیرو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو