صنعت کارت اعتباری کمر در تعادل انتقال ارائه می دهد که بانک ها از جی پی مورگان به Amex ترس پیش فرض

گتی ایماژ

بانک ها را به عقب کشیده از محبوب کارت اعتباری توسعه در نگرانی های است که وام گیرندگان مبارزه در طول coronavirus بحران ممکن است ترک آنها را با قراردادی وام.

تعادل انتقال ارائه می دهد که به طور معمول جلب وام گیرندگان به حرکت بدهی خود را به وام جدید در بورس به صورت موقت 0% نرخ بهره شده است به شدت کاهش می یابد در بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس, سیتی گروپ, Bank of America, Barclays و سرمایه یک با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع در هر یک از شرکت.

امریکن اکسپرس در زمان بنیادی ترین گام انداختن محصول در مجموع به گفته یک سخنگوی شرکت.

“ما در حال حاضر ارائه نقل و انتقالات تعادل در تمام محصولات کارت ما” امریکن اکسپرس در بیانیه ای گفت. “از زمان به زمان ما تنظیمات را به ما ارائه برای اطمینان از ما مدیریت ریسک برای مشتریان و شرکت در راه به عهده دارند.”

زمانی که اقتصاد پررونق شد, کارت اعتباری صادر کنندگان کاهش یافت و بیش از خود را به فریب وام و بدهی خود را پستی صدها میلیون بدون بهره تقاضاها. بانک ها پول ساخته شده از انتقال هزینه ها به طور معمول حدود 3% و شروع به کسب درآمد بهره بدهی پس از تبلیغاتی دوره معمولا به مدت شش ماه تا دو سال به پایان رسید.

اما بانک ها سوزانده شدند و در سال 2008 رکود زمانی که کاربران از نقل و انتقالات تعادل قصور در میان بالاترین نرخ در صنعت با توجه به منابع. برخی از استدلال است که وام گیرندگان در زمان استفاده از نقل و انتقالات تعادل پس از نگرانی در مورد امنیت شغلی و یا حتی پس از آنها شغل خود را از دست قرار دادن آنها در معرض خطر در نهایت قراردادی.

در حال حاضر وام دهندگان هستند که انتخابی در مورد که آنها را بدون بهره ارائه می دهد به علاقه مشتریان با نمره های اعتباری بالاتر و مزایای دیگر گفت: مردم. بیش از 40 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از همه گیری آغاز شد.

در همان زمان این صنعت ارائه کرده است بسیاری از وام گیرندگان تحمل در طول همه گیر waiving هزینه های اواخر و علاقه خود را برای ماه می باشد. برای بسیاری از مشتریان آن برنامه ها در حال پایان دادن به زودی و این یک سوال باز که آیا آنها از سر گرفته خواهد پرداخت.

طنز این است که در حالی که بانک ها را هرگز بیشتر خیط و پیت کردن با سپرده مصرف در 2 تریلیون دلار از ماه فوریه آنها عقب کشیدن از محصولات وام در نظر آنها خطرناک در وام مسکن خود را خودکار و کارت اعتباری کسب و کار.

این صنعت حرکت محروم وام از یکی از بهترین راه ها برای کاهش بدهی کارت اعتباری. هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار تعادل انتقال کارت می توانید صرفه جویی در هزاران دلار در پرداخت سود در طول زمان است.

Janette اسکات بازنشسته حسابدار زندگی در فلوریدا برنامه ریزی شده بود با استفاده از نقل و انتقالات تعادل به پرداخت کردن دختر مدرسه بدهی. او به تازگی گفته هشت بانک ها که آنها دیگر آنها را اسکات در مصاحبه ای گفت:. تنها چند ماه قبل از آنها تا به حال آب گرفتگی خود را با ارائه می دهد.

“من باید عالی رتبه اعتباری هستم فعلی با تمام حساب من پرداخت تعادل کامل در هر ماه” اسکات گفت. “این فقط معنا ندارد به من.”

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید