کرامر می افزاید: سهام جدید توصیه خرید 12 دول عقبمانده در Covid-19 شاخص

CNBC جیم کرامر در روز دوشنبه مورد بررسی و تغییرات خود را به همه گیر راهکار را بیشتر تنوع و گوناگونی به خود coronavirus شاخص.

این کرامر Covid-19 شاخص یک سبد از 100 سهام او تعیین می تواند در یک coronavirus-گرفتار بازار outgained عمده شاخص پس از Cramer آخرین به روز رسانی در انبار فروشگاه.

“هنگامی که شما نگاه در بزرگترین برندگان در شاخص آنها اکثریت شرکت های فن آوری است که برای کمک به تسهیل اقامت-در-خانه اقتصاد و بسیاری از این رو آمار امروز” با “پول دیوانه” میزبان گفت.

کرامر کاهش یافته است دو سلامت مبتنی بر سهام و یکی از غذاهای بسته بندی شده شرکت به اتاق را برای دو ابر-بر اساس نام و یک طلا کسب و کار. VMware Fastly و Newmont Mining شد جایگزین برای باکستر بین المللی گلاکسو و Kellogg.

باکستر یک لوازم پزشکی شرکت حذف شد به دلیل بالا قرار گرفتن در معرض داوطلبانه عمل جراحی به تعویق افتاد تاثیر بحران بهداشت و درمان در بیمارستان ها. گلاکسو یک شرکت دارویی است که کار بر روی یک Covid-19 واکسن گرفته شد به این دلیل که سهام “نه فریبنده بسیاری از سرمایه گذاران” کرامر گفت. کلاگ غلات تولید غول بود axed به دلیل سهام عقب مانده است و کرامر شاخص در حال حاضر شامل هفت مشابه دیگر بازی می کند.

به عنوان جدید اضافات کرامر اضافه شده VMware یکی از ابر پادشاه سهام به این دلیل که سهام “ارزان در یک درآمد پایه” و چشم انداز است که این شرکت می تواند چرخید از دل. Fastly یک ابر شبکه های تحویل محتوا که قیمت سهام افزایش یافته sevenfold پس bottoming در ماه مارس است که در حقیقت کرامر بخواهد او گنجانده شده است زمانی که او به ایجاد این شاخص در ماه آوریل است. Newmont طلا شرکت است که می تواند سرمایه گذاران “بیشتر بیمه در برابر هرج و مرج اقتصادی” این کشور همچنان به مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus بحران, او گفت:.

بزرگترین برندگان در Crammer لیست – زوم تصویری Spotify در Zscaler, wendy chambers, Etsy, تجارت میز Livongo سلامت, مربع, Peloton و Cloudflare – در میان بالا در stay-در-خانه اقتصاد است.

“به عنوان همه گیر عود کردن دوباره آماده پس از صنعتی چرخش به پایان می رسد. از آن زمان به دایره به رنگ آبی تراشه Covid سهام است که هنوز هم راه خود را به بالا. که چیزی است که ارائه می دهد بهترین خطر پاداش,” او گفت:. “من دوست دارم یک چرخش. آنها پرتاب کردن خوب آنها را خرید و پس از آن تغییر ذهن خود را دو روز بعد.”

کرامر آخرین به روز رسانی خود را coronavirus راهکار در اواخر ماه مه هنگامی که سرمایه گذاران رشد بیشتر متقاعد شده است که اقتصاد به رهبری بود به صورت V شکل به عنوان بهبود متحده کاسته مستند سفارشات. میزبان گفت: پس از آن که آن را “بیش از حد به زودی به روی رکود سهام” به او نشان داد که 10 سهام خروج آورده و 10 نفر دیگر به روی شاخص سهام است که طراحی شده است برای بهتر بازار از طریق این بیماری همه گیر.

“از آنجا که ما تنظیم شاخص کمی بیش از یک ماه پیش آن را بسیج 6.4 درصد. در ضمن داو [است] تا 4.6%; S&P را تنها تا 3.3%. شاخص Nasdaq Composite و نزدک 100 گرچه باید هر دو بسیج رقم 5.8%” کرامر گفت. “راسل 2000 کوچک-کلاه شاخص نیز underperformed از اواخر, اگر چه برخی از خوب موجو امروز — به دست آورد 4.8 درصد بیش از مدت مشابه — اما تنها پس از آن که تجمع بزرگ امروز است که دقیقا آنچه شما می خواهم انتظار می رود با این بیماری همه گیر یک بار دیگر دخالت نکند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de