“COVID بیماران تحت درمان بدتر از حیوانات”: دادگاه می کشد تا دهلی

'COVID Patients Treated Worse Than Animals': Supreme Court Pulls Up Delhi

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.

دهلی نو:

Coronavirus بیماران در حال درمان “بدتر از حیوانات” دیوان عالی کشور گفت: امروز به عنوان آن را کشیده تا دهلی نو در میان جهش ویروس موارد در سرمایه های ملی.

“COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله. بیماران در حال مرگ هستند و هیچ کس وجود دارد که حتی شرکت به آنها” دادگاه گفت: این بعد از ظهر آن را به عنوان خواسته, Arvind Kejriwal, دولت به توضیح سقوط در تست در این شهرستان است.

“چرا خود را تست رفته از 7000 تا 5000 تا یک روز که Chennai و بمبئی خود را افزایش داده اند تست از 16,000 به 17,000?” دادگاه خواسته به عنوان آن را در زمان یک suo motu ادراک در این موضوع است.

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. سرمایه های ملی وارد شده 34,687 بیماران تا کنون و 1,085 مرگ و میر با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. وزیر Arvind Kejriwal, بارها گفت که این شهرستان آماده است برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان جهش در تعداد زیادی از عفونت ها انتظار می رود تا 5.5 لاخ ژوئیه 31.

کوبیدن AAP دولت بیش از دست زدن به آن از شیوع و نه زیر مرکز دستورالعمل بالا دادگاه گفت: “وضعیت در دهلی وحشتناک وحشتناک و احساساتی. (وجود دارد) بسیار متاسفم امور در آن بیمارستان است که به علت مراقبت و نگرانی به بدن. خانواده های بیماران نیست حتی در مورد مرگ و میر. خانواده نبوده و قادر به حضور در آخرین مراسم بیش از حد در برخی از موارد است.”

“بیماران در حال اجرا از ستون برای ارسال به بستری در حالی که تعداد زیادی از تخت خالی است. با توجه به برخی از گزارش یک بیمارستان دولتی در دهلی نو تا به حال بدن در لابی و در انتظار منطقه است. داخل بخش ترین تخت خالی” آن اضافه شده است.

به غیر از دهلی وضعیت “گریم” در ماهاراشترا تامیل نادو و, West Bengal, دادگاه گفت: آن را با صدور اعلامیه به این سه ایالت ها و دولت مرکزی بر سر این موضوع.

در طول دادرسی وکیل عمومی Tushar مهتا گفت که برخی از تصاویری که او را دیدم شد “تکان دهنده”. این موضوع شنیده خواهد شد در هفته آینده.

روز دوشنبه در قانون سابق وزیر Ashwini کومار نوشته بود به رئیس دادگستری هند SA Bobde, underling شیوه ای که در COVID-19 بيمار و بدن می شد گرفته شده است. “حق مرگ با عزت یک حق اساسی است و این شامل حق مناسبی دفن یا سوزاندن او گفت:” در نامه خود به او ذکر چند گزارش های رسانه ای از جمله حوادث اخیر در تامیل نادو و, Madhya Pradesh.

در تامیل نادو یک ویدیو از دولت کارگران عجله پرتاب بدن یک COVID-19 مثبت به یک گودال به حال موجب خشم باعث شد دولت به منظور اعتراض به این حادثه.

در حادثه ای دیگر یک 80 ساله دیده می شد به تخت بیمارستان در مادها پرادش در تصاویری تکان دهنده بعد از او گفته قادر به پرداخت هزینه درمان خود را. بیمارستان ادعا کرد که او داشتن تشنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de