“COVID-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و کاست قبل از قابل توجه”: PM مودی

'COVID-19 Does Not See Race, Religion, Caste Before Striking': PM Modi

Coronavirus: ساعت مودی گفت: امروز ما با هم رو به یک چالش مشترک

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت: COVID-19 همه گیر بر همه به طور مساوی. “COVID-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا قبل از مرز قابل توجه است. پاسخ ما و رفتار پس از آن باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری ، ما در این با هم” ساعت مودی گفت: در یک پست در ارتباط با.

“بر خلاف قبلی لحظات در تاریخ زمانی که کشورها یا جوامع با آن مواجه خاموش در برابر یکدیگر امروز ما با هم مشترک به چالش بکشد. آینده خواهد بود در مورد هم و انعطاف پذیری” ساعت مودی گفت.

“بعدی ایده های بزرگ از هند باید در پیدا کردن جهانی ارتباط و نرم افزار. آنها باید توانایی رانندگی یک تغییر مثبت نه تنها برای کشور بلکه برای کل بشریت است.”

“تدارکات قبلا تنها از طریق منشور از زیرساخت های فیزیکی – جاده انبارها در بنادر است. اما لجستیکی کارشناسان این روز می تواند به کنترل جهانی زنجیره تامین از طریق راحتی از خانه خود را” نخست وزیر گفت.

“هند با حق مخلوط فیزیکی و مجازی میتواند به عنوان جهانی عصب مرکز مجتمع مدرن چند ملیتی زنجیره تامین در پست COVID-19 جهان است. اجازه دهید ما افزایش یابد به این مناسبت و به دست گرفتن این فرصت. من مصرانه از شما را به فکر می کنم در این مورد و کمک به گفتمان” او گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو