COVID-19 نفر در هند عبور 35,000 بزرگترین پرش در 24 ساعت: 10 امتیاز

COVID-19 Cases In India Cross 35,000, Biggest Jump In 24 Hours: 10 Points

بیش از 1 ، 000 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 گزارش شده است.

دهلی نو: هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش در تعدادی از coronavirus موارد به عنوان 1,993 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته از جمله 73 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 35,043 و 1,147 مرگ و میر. در این کشور میزان بهبودی – سهم افرادی که از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از درمان بود در 25.36 درصد امروز صبح در مجموع 8,889 بیماران بهبود یافته اند تا کنون. روز پنج شنبه دولت گفت که بهبود قابل توجهی ثبت شده است بیش از دو هفته گذشته هنگامی که بهبود نرخ 13 درصد است. این دو برابر شدن نرخ COVID-19 موارد نیز بهبود یافته به 11 روز از 3.4 روز قبل در سراسر کشور مستند, اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

اینجا بالای 10 تحولات در coronavirus موارد در هند:

  1. در مجموع 130 مناطق در سراسر کشور شناسایی شده اند به عنوان نقاط یا مناطق قرمز که در آن سخت مهار اقدامات در محل برای بررسی گسترش COVID-19 با توجه به دولت داده است. 319 مناطق سبز مناطق حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر و 284 مناطق تحت نارنجی دسته.

  2. نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ای با وزیر دارایی Nirmala Sitharaman صفحه اصلی وزیر آمیت شاه و دیگران به بحث در مورد راه هایی برای جذب بیشتر سرمایه گذاری خارجی و تقویت اقتصاد در طول COVID-19 بیماری همه گیر. “استراتژی های مختلف را به سرمایه گذاری هند در یک سریع حالت و به ترویج داخلی هند بخش مورد بحث قرار گرفت. بحث مفصل برگزار شد در هدایت متحده به تکامل استراتژی های خود را و بیشتر فعال در جذب سرمایه گذاری های” بیانیه منتشر شده توسط دولت گفت.

  3. در ماهاراشترا – بدترین آمار دولت در این کشور با توجه به شیوع کروناویروس – این COVID-19 تعداد عبور 10,000-علامت روز پنج شنبه. بمبئی هند یکی از بدترین متاثر از شهرستانها گزارش شده بیش از 7000 تا کنون موارد. دولت گزارش شده بیش از 450 مرگ و میر تا کنون در ارتباط به شدت عفونی بیماری است.

  4. پنجاب و ماهاراشترا ثبت بزرگترین افزایش در تعداد موارد در روز پنج شنبه. تامیل نادو گزارش 161 coronavirus موارد در یک روز و در روز پنج شنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش در دولت به 2,323. حداقل 27 نفر کشته شده اند در این دولت با توجه به COVID-19 و 1,258 بهبود یافته اند.

  5. پنجاب گزارش بزرگترین واحد-بعد سنبله با 105 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه. وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu سرزنش کرده ماهاراشترا دولت برای انجام آزمون از زائران که رشته وجود دارد در شهرستان ناندید پس از بسیاری از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19. “ماهاراشترا دولت را کمک به زائران” او گفت:.

  6. در Delhi, Arvind Kejriwal, دولت بالا برده آن نظارت اقدامات در مهار مناطق اعلام کرد که به جای یک بار غربالگری از همه مردم در این مناطق انجام خواهد شد سه بار در 14 روز. سرمایه های ملی در حال حاضر 98 مهار مناطق 11 که جمعیت بیش از 1 لاخ.

  7. چندین ایالت در شمال شرقی هند و جنوب کشور گرفته اند منجر به آن COVID-19 گسترش یافته است. نرخ رشد coronavirus موارد پایین و نزدیک به صفر در ایالات متحده و کمتر از 3 درصد در هر روز در Telangana, Chhattisgarh, Karnataka, کرالا و هاریانا که در موارد مصرف بیش از 20 روز به دو داده از اتحادیه های وزارت بهداشت نشان می دهد. ده روز پیش از رای دادن در آن عفونت کرونا ويروسی شد دو برابر در سراسر هند شد و هشت روز و در حال حاضر آن بهبود یافته برای 14 روز.

  8. پس از بمبئی Uttrarakhand تصمیم گرفته است برای استقرار پلیس بالای 55 سال سن در COVID-19-آمار مناطق. روز سه شنبه پلیس بمبئی بیش از 55 خواسته شد تا به ماندن در خانه پس از سه پلیس درگذشت coronavirus در این شهرستان است. در دهلی نو یک تست مرکز راه اندازی شده است به طور انحصاری برای پلیس.

  9. دستورالعمل های جدید برای مبارزه با COVID-19 که به تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق را به اثر از آوریل 4 که در سراسر کشور مستند است به پایان می رسد اتحادیه وزارت خانه گفت: در روز چهارشنبه. جزییات اقدامات جدید را ابلاغ می شود در این روز به خانه سخنگوی وزارت گفت که در توییتر.

  10. در سراسر جهان حدود 33 لاخ مردم باید قرارداد coronavirus تا کنون پس از چین اولین گزارش وقوع; بیش از 2 لاخ 30 هزار فوت کرده اند. در ایالات متحده – که کانون این بیماری همه گیر — تعداد شناخته شده عفونت صعود به بیش از 1 میلیون; بیش از 62,000 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>