کشورهای در حال 'بسیار بعید است' به اعمال کامل مستندات دوباره اگر موج دوم تحلیلگران می گویند

مردم لذت بردن از ساحل در میان coronavirus همه گیر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در 14 ژوئن سال 2020 است.APU گومز

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

مردم لذت بردن از ساحل در میان coronavirus همه گیر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در 14 ژوئن سال 2020 است.

APU گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کشورهای بسیار بعید به اعمال دیگر کامل مستند حتی اگر وجود دارد یک حیات جدید کروناویروس موارد در برخی از نقاط جهان از تحلیلگران گفته CNBC.

وضعیت بعید است به تکرار مارس, Suresh Tantia ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در کردیت سوئیس را APAC CIO دفتر گفت: CNBC "و نشانه" در روز پنج شنبه. این زمانی بود که با سرعت از ویروس موارد آغاز شده به شدت در آمریکا و اروپا پس از اول رویه در چین در ماه دسامبر گذشته.

"این موج دوم ویروس است که یک نگرانی برای سرمایه گذاران ... اما من فکر می کنم تفاوت اصلی این است که بر خلاف آخرین بار در مارس و این بار آن را بسیار بعید است که ما می بینیم خاموش شدن اقتصاد جهانی" او گفت:.

"اگر شما نگاه کنید در ماه مارس فروش, به همین دلیل بازار به فروش می رسد خاموش شد نه به دلیل ویروس نگرانی های آن بیشتر بود چرا که اقتصاد جهانی تعطیل," Tantia اضافه شده است. "این یک نگرانی برای بازارهای اما تا زمانی که ما نمی بینیم تکرار مارس ... من فکر می کنم بازار خواهد نگاه از طریق این و تمرکز بیشتر بر روی بهبود بیش از چند محله است."

ایالات متحده شاهد آن بیشترین تعداد از موارد در یک روز و روز چهارشنبه گزارش داد 45,557 موارد جدید در پایان روز با توجه به NBC News دفعات مشاهده شده است. کالیفرنیا دیدم بیش از 7000 مورد از شنبه — 69 درصد افزایش در دو روز; فلوریدا نیز گزارش داد یک رکورد تعداد موارد جدید. هر دو کشور نشان دهنده دو تا از بزرگترین اقتصاد در آمریکا

قفل کردن کل کشور ... هزینه شما تا 3 درصد از تولید ناخالص داخلی در هر ماه به طوری که حتی ثروتمندترین سازمان ملل در این سیاره نمی توانیم یکی دیگر از دو سه ماه کامل مستند.

Hartmut Issel

رئیس APAC سهام, UBS Global مدیریت ثروت

در آسیا کره جنوبی گفت که این مبارزه یک "موج دوم" از coronavirus عفونت در اطراف پایتخت آن شهر سئول به گزارش رویترز،. در پکن مقامات ابقاء برخی از محدودیت ها به عنوان یک روش جدید خوشه مربوط به یک بازار عمده فروشی در این شهر را شکست — کشور پس گفت که وضعیت تحت کنترل است.

Hartmut Issel رئیس APAC سهام در UBS Global مدیریت ثروت همچنین گفت: CNBC در روز سه شنبه است که کشورهای در حال "بسیار بعید" به پایین مسیر در مجموع مستند دوباره.

"قفل کردن کل کشور ... هزینه(s) شما تا 3 درصد از تولید ناخالص داخلی در هر ماه به طوری که حتی ثروتمندترین سازمان ملل در این سیاره نمی توانیم یکی دیگر از دو سه ماه کامل مستند," او گفت:.

صندوق بین المللی پول کاهش آن پیش بینی های اقتصادی دوباره در روز چهارشنبه هشدار داد که دولت منابع مالی بدتر خواهد شد به طور قابل توجهی به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با عواقب بیماری همه گیر.

آن را در حال حاضر تخمین می زند یک انقباض از 4.9 درصد در جهانی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 کمتر از 3 درصد سقوط آن را پیش بینی کرد در ماه آوریل است.

صندوق بین المللی پول توضیح داد که تجدید نظر در پیش بینی شد و با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد باقی مانده در محل در نیمه دوم سال با بهره وری و زنجیره تامین در حال ضربه.

در کشورهایی که هنوز در حال مبارزه با عفونت نرخ صندوق بین المللی پول انتظار دارد که دیگر مستندات را دندانه فعالیت های اقتصادی و حتی بیشتر.

— CNBC نوح Higgins-دان و سیلویا عمرو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب