Coronavirus به روز رسانی: Fauci می گوید تماس با ردیابی ‘خوب پیش نمی رود,’ تگزاس و فلوریدا عقب بازگشایی برنامه

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است.

خرید اینترنتی از ثبت تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان در برخی از کشورها ادامه داد: روز شنبه با تگزاس و فلوریدا گرفتن بزرگتر مراحل را برای کاهش گسترش این بیماری است. تگزاس معکوس بازگشایی برنامه های بسته میله و دربندی رستوران با ظرفیت 50 ٪ است. فلوریدا است که خرد خود را روزانه ثبت موارد جدید یک بار دیگر ممنوع نوشیدن در میله های زندان.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 9.64 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 490,055
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.42 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 124,468

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اتحادیه اروپا نهایی ‘لیست امن’ از کشورها برای سفر و ایالات متحده آمریکا را به قطع

6:32 p. m. و — نمایندگان از 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا رو نزدیک تر شدن به توافق بر روی یک “لیست امن” از کشورهایی که ساکنان اجازه داده می شود برای سفر به این منطقه در ژوئیه آغاز, اما تاخیر در تصمیم گیری نهایی با توجه به انتخاب.

یک لیست از 10-20 کشور راه اندازی شد اما بسیاری از کشورها گفت: آنها تا به حال برای بررسی با خود دولت اول, دیپلمات به رویترز گفت. این لیست شامل نمی شود ایالات متحده, برزیل یا روسیه یک دیپلمات است.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا انتظار می رود به غیر رسمی پاسخ توسط شنبه شب.

تعدادی از کشورهای در حال در یک وضعیت بدتر با کروناویروس از اتحادیه اروپا, بر اساس آمار اخیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده است. که لیست کشورها شامل ایالات متحده, مکزیک, برزیل و خیلی از آمریکای لاتین و روسیه و آفریقای جنوبی و عربستان سعودی است. —کریس Eudaily رویترز

کالیفرنیا متصل کارفرمایان که نیاز PPE با تولید کنندگان

یک مشتری با پوشیدن ماسک محافظ دریافت غذای آماده غذا از یک رستوران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 20, 2020 در توکیو کوچک محله لس آنجلس ،

مایکل Tullberg | گتی ایماژ

6 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک وب سایت جدید به نام safelymakingca.org متصل شود که تولید کنندگان با کسب و کار است که نیاز به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت.

“ما شده ایم در بحث برای چند ماه گذشته به بحث در مورد چگونه ما می تواند تشویق کالیفرنیا تولید کنندگان به خود را مجددا با ابزار تجهیز خطوط مونتاژ برای کمک به پاسخگویی به نیازهای این مهم محصولات” Newsom در بیانیه ای گفت.

اعلام می آید به عنوان دولت دیده است 3.3% افزایش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان با توجه به Newsom. کالیفرنیا 201,290 تایید coronavirus موارد بر اساس آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. Newsom گفت: دولت را ببینید نرخ مرگ و میر افزایش بیش از دو هفته است که افراد جوان در حال بیمار شدن نیز هست. —هانا میلر

NBA بازیکنان اتحادیه نهایی راه اندازی مجدد برنامه بعد از Covid-19 تعلیق

5:30 p. m. ET — انجمن ملی بسکتبال و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط اعلام کرد که نهایی شدن برنامه به ادامه آن 2019-20 به طور منظم فصل است که به حالت تعلیق در آمد با توجه به Covid-19.

لیگ ارسال خواهد شد 22 تیم به یک حباب پردیس در والت دیزنی جهانی در جولای 30. باشگاه رقابت خواهد کرد در هشت بذر بازی با نهایی 16 تیم در لیگ های سنتی حذفی فرمت. NBA Finals نمی خواهد گسترش بیشتر از Oct. 13 با توجه به NBA.

NBA شد اولین بار در ایالات متحده ورزشی بزرگ لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 11 با توجه به همه گیر. —جباری جوان

گوتلیب coronavirus نگرانی گسترش می تواند ‘نفوذ بازگشت’ به جمعیت مسن

4:45 p. m. ET — دکتر اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر CNBC گفت که در حال رشد گسترش Covid-19 در میان افراد جوان ممکن است عواقب آن برای مردم در تمام سنین است.

“نگرانی از این است كه اگر شما تا به حال بسیار از عفونت در سطح جامعه در این کشورها در حال حاضر آن است که رفتن به در نهایت نفوذ به جمعیت مسن که بیشتر در معرض این ویروس و شما در حال رفتن برای دیدن نرخ مرگ و رفتن به بالا” گوتلیب گفت: “بسته شدن بل.”

“و ما احتمالا دیدن … تعداد کل مرگ و میر رفتن به بالا و بیش از دو تا سه هفته آینده.” در کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا متوسط از افرادی که تست مثبت برای Covid-19 روند جوانتر از قبل در این بیماری همه گیر.

گوتلیب نسبت به این تغییر به احتمال تغییر در رفتار با افراد مسن در نظر گرفتن افزایش احتیاط و اجتناب از در معرض خطر تنظیمات مانند میله های زندان. گوتلیب یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina گفت: بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی شده است “شگفت زده” توسط “سرعت گسترش و سطح عفونت” در برخی از ایالات آمریکا. “اما آن است که آنچه در آن است در حال حاضر. آن را به سخت را برای خاموش کردن” او گفت:. “این روند که در حال حرکت هستند در حال حاضر رفتن به ادامه در حال حرکت را برای چند هفته.” —کوین Stankiewicz

نیوجرسی مدارس در پاییز با محدودیت

4:10 p. m. و — نیوجرسی مدارس باز خواهد شد در پاییز “در برخی از ظرفیت فرد در آموزش” مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر در داده های سلامت, کمیسر آموزش و پرورش لمانت Repollet نوشت: در یک سند با عنوان “جاده برگشت.”

دولت برنامه ای برای بازگشایی مدارس در پاییز مشخص شد در 104 صفحه سند منتشر شده توسط New Jersey, اداره آموزش و پرورش.

مدارس انتظار می رود به یک سیستم در محل برای غربالگری دانشجویان و استادان برای علائم کروناویروس و همچنین دارای مجموعه ای از روش های اجتماعی فاصله و تمیز کردن. تحت هدایت کارکنان مدرسه و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن پوشش صورت مگر اینکه قادر به انجام این کار.

دانش آموزان خواهد بود به شدت تشویق به پوشیدن پوشش صورت و نیاز به انجام این کار زمانی که اجتماعی فاصله نمی توان داشت مگر اینکه دانش آموز قادر به. فراتر از الزامات اساسی ذکر شده دولت به وظیفه فردی مناطق آموزش و پرورش برای ساخت برنامه های خاص برای سقوط. مدارس باید راه اندازی مجدد برنامه ای که پخش کردن روش برای مسائل اجتماعی مانند فاصله در اتوبوس مدرسه و تماس با ردیابی. —الکس Harring

سان فرانسیسکو اعلام کرد تاخیر در بازگشایی آرایشگری و سالن های مجموعه به بازگشایی در هفته آینده

رائول Vasquez بسته ناهار برای وانت در Gott را کنار رستوران در کشتی سازی در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. روز شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

پل Chinn | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

3:30 p. m. و — سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه که شهر را به طور موقت به تاخیر برنامه ریزی شده آن reopenings برای دوشنبه و سه شنبه تعداد Covid-19 نفر در کالیفرنیا همچنان به صعود. این شهر که بازگشایی در فاز قبلا اعلام کرده بود که این امر اجازه می دهد ناخن سالن آرایشگری, هوای آزاد, میله, موزه ها و باغ وحش ها به بازگشت در روز دوشنبه.

“دیروز ما شاهد 103 موارد است. در ژوئن 15, هنگامی که ما برای اولین بار بازگشایی فضای باز ناهار خوری و در فروشگاه های خرده فروشی ما تا به حال 20,” نژاد در توییتر نوشت. “در حال حاضر ما رای شماره دو برابر می تواند به سرعت در حال. در صورتی که همچنان ادامه دارد و ما دخالت نمی کنیم در چنین تعداد بالایی که ما تنها گزینه خواهد بود به خطر بیاندازد.”

کالیفرنیا یکی از 35 متحده که در آن شاهد رشد 5 درصد یا بیشتر از پنج شنبه بر اساس تغییر در دمای موارد جدید در مقایسه با هفته گذشته با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. دولت گزارش نزدیک به 44 درصد افزایش هفتگی خود متوسط coronavirus موارد به طور متوسط 4,861 روزانه موارد جدید.

مدیر عامل شرکت نایک می گوید می آیید

3:05 p. m. و — مدیر عامل شرکت نایک جان Donahoe هشدار داد کارکنان از طریق ایمیل که اخراج شد.

“ما به زودی مجبور به ایجاد برخی از انتخاب های دشوار خواهد شد که به احتمال زیاد در نتیجه خالص کاهش مشاغل” ایمیل گفت: با توجه به پیچیده مجله.

پس از coronavirus بحران بسته بسیاری از فروشگاه های آن, Nike گزارش فروش شد پایین 38 درصد با از دست دادن خالص $790 میلیون دلار در سه ماهه چهارم CNBC جسیکا طلایی گزارش شده است.

در حالی که تمام فروشگاه ها در حال بازگشایی این شرکت تغییر منابع و ایجاد ظرفیت برای سرمایه گذاری مجدد در بالاترین پتانسیل منطقه و پیش بینی این واقعیت باعث خواهد شد از دست دادن خالص از مشاغل نایک در بیانیه ای گفت به CNBC. اخراج در حال انتظار برای رخ می دهد در ماه های ژوئیه و سقوط. این شرکت گفت: کارکنان فروشگاه و توزیع و ساخت مراکز نمی رود به توان نهفته اخراج. —سوزان بلیک

Coronavirus وظیفه نیروی دادخواستی به افراد جوان: ‘شما آلوده خواهد شد کسی که آسیب پذیر’

Dr. Anthony Fauci, راست, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری با کروناویروس نیروی کار در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در واشنگتن روز شنبه, ژوئن 26 سال 2020 است.

سوزان والش | AP

2:45 p. m. و — همانطور که بیشتر افراد جوان مبتلا به تبدیل Covid-19 در آمریکا با افزایش تعداد مورد آنها ممکن است در خطر ابتلا به بیماری های جدی اما می تواند آلوده کسی است که اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد در روز جمعه. “مردم در حال آلوده کردن افراد دیگر و در نهایت شما را آلوده کسی که آسیب پذیر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که وجود دارد 16 متحده گزارش افزایش در تعداد موارد و درصد آزمون آینده مثبت است. تقریبا نیمی از موارد جدید آمریکایی ها با سن کمتر از 35 است که “در یک سطح خاص بسیار دلگرم کننده اخبار” زیرا کارشناسان می گویند که افراد جوان کمتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی از ویروس پنس گفت.

اما Fauci اضافه شده که خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus است جدا نیست فقط یک نفر. “از آنجا که اگر شما کامپیوتر شما بخشی گناه یا سهوا از تبلیغ و پویا در روند یک بیماری همه گیر” او گفت:. دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده اضافه شده است که coronavirus شمار در معرض خطر بیشتری برای کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت و قابل توجهی چاقی که دهانه هر گروه سنی است. —نوح Higgins-دان

Coronavirus تماس ردیابی خوب پیش نمی رود,’ Fauci می گوید:

2:30 p. m. و — در میان روش ها برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تماس, ردیابی است “نه خوب” با توجه به کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci. تماس با ردیابی شامل پرسنل آموزش دیده که در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus برای یادگیری که در آن آنها ممکن است به آن گرفتار است و که آنها ممکن است در معرض آن CNBC را Feuer گزارش.

کاخ سفید توصیه متحده به بازگشایی بدون توانایی برای انجام گسترده تست و تماس با ردیابی. Fauci گفت: ایالات متحده باید به فکر می کنم در “ایده از بسیاری از آزمون وارد شدن به جامعه و حتی ادغام شد.”

Fauci همچنین گفت که به عنوان coronavirus موارد سنبله در مناطقی مانند آمریکای جنوبی و غرب ایالات متحده به زودی “شاهد مرگ و میر بیشتر.” “حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر” Fauci گفت. —هانا میلر

Albertsons آغاز بکار در بازار سهام در میان همه گیر

2:05 بعد از ظهر — Albertsons بدست جستن از خرید مواد غذایی روند در طول بیماری همه گیر. این بدان معنا نیست که وال استریت استقبال شرکت با آغوش باز.

فروشگاه مواد غذایی اپراتور شروع معاملات روز شنبه در بازار بورس نیویورک در 16 دلار در هر سهم های زیر در زیر آن 18 دلار-20 دلار در محدوده هدف. سهام خود بودند پایین در حدود 1 ٪ در بعد از ظهر جمعه تجاری. مدیر عامل شرکت Vivek Sankaran گفت CNBC در روز جمعه که Albertsons گفت: این کاهش قیمت نشان دهنده نوسانات بازار نه قدرت این شرکت می باشد.

“این خیلی سخت است برای پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در بازار دیگر,” او گفت:. “این خیلی متفاوت از ابتدای هفته تا پایان این هفته, اما ما فقط افتخار است که در این بسیار دشوار است محیط زیست در وسط یک بیماری همه گیر ما قادر به IPO شرکت می باشد.” او گفت: این شرکت با تمرکز طولانی مدت و متعهد به ارائه غذاهای تازه به مشتریان که آیا آنها به فروشگاه آنلاین و یا در فروشگاه. –ملیسا Repko

فلوریدا ممنوعیت نوشیدن در کافه ها آن را به عنوان گزارش تازه ثبت سنبله

یک زن قرار می دهد بر روی یک ماسک محافظ به عنوان دستور توسط Miami-Dade County اجتماعی فاصله سفیران به عنوان سواحل بازگشایی با محدودیت برای محدود کردن گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در ساحل میامی, فلوریدا, ایالات متحده, ژوئن 10 سال 2020 است.

مارکو Bello | ایسنا

1:45 p. m. ET — فلوریدا ممنوع نوشیدن در کافه در روز جمعه پس از دولت گزارش 8,942 جدید موارد بسیار مخربی رکورد قبلی تک-بعد سنبله از 5,508 گزارش روز چهارشنبه.

این تصمیم در میله است که “بلافاصله موثر” اعلام شد در توییتر توسط Halsey r mata, وزیر وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ تایید تصمیم به CNBC.

بارها در فلوریدا بسته شد برای ماه به عنوان بخشی از تعطیل به معنای محدود کردن گسترش ویروس. DeSantis مجاز میله به بازگشایی با برخی تغییرات در اوایل این ماه اما در میان اخیر افزایش موارد جدید دولت را در حال حاضر محدود کردن نوار خدمات را-تنها. DeSantis قبلا نسبت به افزایش موارد جدید به افراد جوان تجمع در مکان هایی مانند میله های زندان. —ویلیام Feuer

متحده همچنان به اجرای ماسک مورد نیاز افزایش نگرانی در مورد اعداد

1:30 p. m. و — بیشتر کشورهای در حال نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, با واشنگتن کارولینای شمالی و نوادا بودن آخرین به معرفی مقرر در این هفته.

این اقدامات به عنوان یک رشد تعداد متحده گزارش موج در coronavirus موارد و سیاستمداران بحث که آیا نیاز به ماسک های مناسب اندازه گیری. CDC توصیه می کند با پوشیدن پوشش صورت در عمومی به منظور کمک به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

اما در غیاب فدرال سفارش دوازده ایالت از جمله نیویورک, دلاور, کانکتیکات, ماساچوست و نیو مکزیکو موظف اند که پوشش صورت توان ،

کشورهای دیگر را متوقف کرده اند فقط کوتاه نیاز به ماسک در مکان های عمومی, اما پوشش صورت اجباری در طیف وسیعی از تنظیمات. برخی از دولت های محلی در شهرها و استان ها باید حتی معرفی خود ماسک اقدامات در فقدان یک ایالت مورد نیاز است.

به عنوان متحده توقف بازگشایی اقدامات و حتی دوباره معرفی محدودیت ماسک مورد نیاز دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به شایع تر در سراسر کشور است. —هانا میلر

رئیس جمهور تهمت خواستار سفر به N. J. باشگاه گلف

1:06 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی لغو یک برنامه ریزی سفر به, New Jersey در این آخر هفته یک حرکت که آمد روز پس از کاخ سفید گفت: سفر خواهد رفتن به جلو با وجود جدید کروناویروس قرنطینه حکم صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی.

کاخ سفید می گویند نیست چرا تهمت کشیده پلاگین در مراجعه به باشگاه گلف خود در بدمینستر, N. J. اما یک سخنگوی گویند لغو کرده بود “هیچ ربطی به” با مورفی سفارش نیاز به بازدید کنندگان که در آمریکا با تعداد زیادی از Covid-19 موارد به قرنطینه به مدت دو هفته.

مورفی گفت جمعه که قیمومیت خود اعمال را به تهمت که روز سه شنبه در بازدید از آریزونا یک دولت است که در برخورد با یک مشخص شده سربازان ارتش در coronavirus موارد است.

“هر تعریف رئیس جمهور ایالات متحده ضروری کارگر” مورفی گفت: در CNBC “Squawk Box.” —دن منگان

مردم به فکر اقدامات احتیاطی به عنوان یک “همه یا هیچ پدیده’ Fauci می گوید:

12:34 p. m. و — برخی از مردم در ایالات متحده به فکر coronavirus احتیاطی به عنوان یک “همه یا هیچ پدیده” به جای تلاش برای ترکیب ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله به زندگی روزمره خود را, کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci گفت.

“افرادی که بوده ام مقید کردن در آن مکان آنها در حال نگاه کردن به آن به عنوان یک همه یا هیچ پدیده” Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi. “در هر صورت ما در حال قفل شده است و یا اجازه دهید طوفان میله رفتن به ساحل بدون ماسک. که مشکل است.”

مقامات دولتی نیاز به تمرکز بر بازگشایی در یک “مد گام به گام” برای جلوگیری از شیوع بیماری های مانند کسانی که این کشور در حال حاضر شاهد در فلوریدا و تگزاس و جاهای دیگر.

“اگر شما از lockdown برای تکمیل احتیاط به باد, شما در حال رفتن به دردسر” او گفت:. —خواهد Feuer

بالاتر از رستوران هزینه های مرتبط با جدید Covid-19 موارد, جی پی مورگان می گوید:

منبع: جی پی مورگان

11:52 صبح ET — یک جی پی مورگان مطالعه نشان داد که افزايش رستوران هزینه های دولت پیش بینی افزایش عفونت های جدید وجود دارد و سه هفته بعد.

تحلیلگر جسی Edgerton تجزیه و تحلیل داده ها از 30 میلیون تعقیب اعتباری و دبیت کارت, دارندگان و از دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب. او گفت: فرد در رستوران صرف شد “در خصوص پیش بینی است.”

در سمت تلنگر, هزینه های بالاتر در سوپر مارکت ها به نظر می رسد پیش بینی کندتر گسترش ویروس نشان می دهد که خرید مواد غذایی بیشتر متوجه اجتماعی فاصله گرفته است. —آملیا Lucas

موارد رشد در بیش از 30 ایالت به ایالات متحده آمریکا مجموعه یک رکورد روزانه به طور متوسط موارد

11:20 p. m. و — ملت را هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 موارد به رکورد بیش از 33,000 موارد در روز پنج شنبه افزایش بیش از 38 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

شاهد رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس تغییر در دمای موارد جدید در مقایسه با هفته گذشته در 35 متحده در سراسر کشور از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس و نوادا. در حالی که افزایش روزانه تعداد مورد, می تواند منعکس کننده افزایش تست در مکان های خاص برخی از کشورهای در حال گزارش بالاتر مثبت نرخ. مثبت رای نشان می دهد درصد از آزمایشات که دوباره مثبت در یک منطقه خاص.

تگزاس رای مثبت بیش از 10% است که در یک سطح است که افزایش یک “هشدار پرچم” با توجه به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. آریزونا رای نیز به طور متوسط بالاتر از 10 درصد به دولت و وزارت بهداشت ، بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد بودند در 15 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. —نوح Higgins-دان

خطوط هوایی آمریکا برای از سرگیری کامل پرواز در ماه جولای

10:59 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا گفت: از آن خواهد شد از سرگیری کامل-ظرفیت پروازهای شروع ژوئیه 1. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر 70 درصد ظرفیت محدود در پروازهای میان coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکا همچنین گفت: مسافران باید برای تکمیل یک Covid-19 پرسشنامه قبل از سوار شدن آن پرواز و تایید آنها تجربه کرده اند علائم این ویروس در گذشته 14 روز.

شرکت هواپیمایی ادامه خواهد داد و به اطلاع مسافران اگر پروازهای خود را کامل و اجازه می دهد آنها را به سوئیچ به کمتر شلوغ هواپیما بدون پرداخت هزینه های اضافی.

از مدیران خطوط هوایی بزرگ از جمله آمریکا انتظار می رود به دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس امروز برای بحث در مورد کوروناویروس مربوط به سفر مسائل. —هانا میلر

تگزاس پشت رول آن بازگشایی یک روز پس از توقف طرح به عنوان موارد افزایش

10:52 صبح ET — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: او را به عقب برخی از دولت بازگشایی تنها یک روز پس از او گفت که او قرار بود دولت بازگشایی طرح قابل تامل است.

تمام میله ها و موسسات مشابه که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی ملزم به نزدیک 12 p. m. روز شنبه, با توجه به سفارش. قایق سواری و لوله کسب و کار باید از نزدیک و تجمعات بیش از 100 نفر باید تایید شده توسط دولت های محلی با برخی از استثنا.

رستوران ها ممکن است باقی می ماند باز برای ناهار خوردن در سرویس اما در ظرفیت به بیش از 50 درصد از مجموع ذکر شده داخلی اشغال آغاز و تا روز دوشنبه.

“به من گفت: از شروع اگر مثبت نرخ افزایش بالای 10 درصد ایالت تگزاس را بیشتر اقدام به کاهش گسترش COVID-19,” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. “در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله های زندان.”

تگزاس گزارش 79 درصد افزایش هفتگی خود متوسط coronavirus موارد در روز پنج شنبه به طور متوسط 4,757 روزانه جدید موارد بر اساس یک تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. —نوح Higgins-دان

N. J. فرماندار می بیند K-12 بازگشایی مدارس در پاییز

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی

اسکات Mlyn | CNBC

10:10 p. m. و — فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت CNBC او معتقد است که K-12 مدرسه در کشور برگزار خواهد شد در شخص آموزش این سقوط. اما او هشدار داد که coronavirus وضعیت در دولت تغییر می تواند در ماه های آینده پیچیده بازگشت به کلاس درس برنامه.

“به طوری که با پیش بینی احتیاطی دو ماه من معتقدم که ما را پشت در مدرسه. از آن خواهد شد طبیعی است. وجود خواهد داشت پروتکل در محل که تا به حال شده است در محل قبل از” مورفی ” در “Squawk Box.”

نیوجرسی است که دیده می شود آن روزانه موارد Covid-19 سقوط به طور چشمگیری پس از آن مه به اوج خود اعلام کرد قصد دارد هفته گذشته برای کالج ها و دانشگاه ها برای راه اندازی مجدد در دانشگاه کلاس. مدارس به ارائه طرح به دولت دفتر وزیر آموزش عالی حداقل 14 روز قبل از اینکه آنها قصد راه اندازی مجدد. —کوین Stankiewicz

Coronavirus واکسن را نمی شود درمان-همه virologist هشدار

9:27 p. m. و — رابرت Lambkin-ویلیامز مستقل virologist در ویروس شناسی مشورت گفت: CNBC هیچ شواهد روشنی آنتی بادی های تولید شده برای مبارزه با کروناویروس به مردم از هر گونه حفاظت در برابر reinfected.

“این مهم است زیرا ما نمی دانیم که اگر این واکسن که تشویق کسانی که آنتی بادی تولید می شود در حال رفتن به محل کار,” او گفت:. حتی اگر آنتی بادی را جلوگیری از عفونت مجدد اولیه واکسن در برابر بیماری نمی خواهد از بین بردن همه گیر Lambkin-ویلیامز اضافه شده است.

“واکسن است که نمی تواند یک درمان تمام. ما تا به حال موفق واکسن در برابر این نوع از ویروس تا کنون,” او گفت:. “ما دریافت واکسن از برخی توضیحات در زن و شوهر بعد از سال, اما آن را نمی خواهد کامل باشد و این نیاز به توسعه رفتن به جلو است.” Lambkin-ویلیامز خواست عمومی به رعایت دستورالعمل در مورد چگونه به کاهش انتقال ویروس مانند پوشیدن پوشش صورت و تمرین خوب بهداشت دست. —چوپان تیلور

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده قیمت به رغم کاهش درآمد

8:48 p. m. و — آمریکا-هزینه های مصرف کننده در ماه مه دوباره به شدت با وجود کاهش در درآمد شخصی با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی.

هزینه های مصرف کننده شروع به پریدن کرد 8.2% در ماه گذشته پس از غرق شدن 12.6 درصد در ماه آوریل است. درآمد شخصی در ماه مه هر چند کاهش 4.2 درصد است و انتظار می رود به سقوط بیشتر به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند بیکار در میان همه گیر. —سارا سالیناس

آخرین متحده نقاط داغ

35 متحده با استفاده از Salesforce تکنولوژی برای قرارداد ردیابی

8:26 p. m. و — سی و پنج کشور اتخاذ کرده اند Salesforce پلت فرم Work.com برای استقرار قرارداد ردیابی به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff گفت CNBC Jim Cramer.

این پلت فرم در اصل در راه اندازی ممکن است برای کمک به کسب و کار نظر سنجی کارکنان و سازماندهی شیفت به نگه داشتن کارگران به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر از آن استفاده شده توسط شرکت ها و کل کشورهای Benioff گفت.

Benioff به نام پلت فرم “بحرانی تکنولوژی” به دلیل آن اجازه می دهد تا برای برقراری ارتباط با افراد بیمار به می دانم که آنها در تماس بودند و آهسته گسترش Covid-19. —الکس Harring

Coronavirus وام مسکن افزایش کمک مالی

8:18 p. m. و — تعداد فعال وام مسکن تحمل برنامه های افزایش 79,000 در هفته گذشته با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن اطلاعات و تکنولوژی شرکت پس از سه هفته متوالی ریزش ،

اخیر افزایش در وام مسکن کمک مالی پاک شده و حدود نیمی از بهبود در اعداد پس از اوج مه 22, CNBC trulia گزارش. از سه شنبه 4.68 میلیون صاحب خانه شد در تحمل برنامه های است که 8.8 درصد از همه فعال وام مسکن تا از 8.7 درصد در هفته گذشته.

این برنامه اجازه می دهد تا صاحب خانه به تاخیر در پرداخت وام مسکن برای حداقل سه ماه. افزایش نشان می دهد ادامه مبارزات مالکان در میان همه گیر. —سوزان بلیک

مشاغل بازیابی ممکن است کاهش داده های جایگزین را نشان می دهد

8:11 p. m. و — به عنوان موارد coronavirus سنبله در شهرستانها عمده در ایالات متحده برخی از جایگزین منابع داده که پیگیری کارکنان ساعتی نشان می دهد که شغل بازیابی ممکن است کاهش.

داده ها از Homebase یک برنامه ریزی شرکت است که با این نسخهها کار با بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار در بخش خدمات نشان می دهد که اشتغال مارس کاهش یافته است طی هفته گذشته در برخی از مناطق با کارکنان کمتر کاری در ژوئن 24 از میانگین از ماه ژوئن 15-19 در اکثر متحده است.

این Homebase داده است که یک نمونه نماینده از آمریکا نیروی, اما آن را نشانی از آینه هفتگی مدعیان داده ها نشان داد که یکی دیگر از 1.48 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته برای اولین بار. —جسی پوند

هواپیمایی اتحادیه های کارگری به دنبال 32 میلیارد دلار بیشتر در فدرال کمک به گسترش حقوق و دستمزد پشتیبانی

8:08 p. m. و — اتحادیه ها به نمایندگی از ده ها هزار نفر از کارکنان شرکت هواپیمایی خواهید 32 میلیارد دلار اضافی کمک دولت به حفظ شغل خود را از طریق پایان ماه مارس.

در حالی که سفر هوایی است که در حال حاضر بالاتر از بیش از پنج دهه اخیر آمار در آوریل تقاضا همچنان به رنج می برند به دلیل coronavirus.

شرکت های هواپیمایی دریافت کمک های تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل در ماه مارس در وضعیت آنها نمی اخراج کارگران از طریق Oct. 1. اضافی 32 میلیارد دلار صرفه جویی می تواند شغل از طریق پایان ماه مارس اتحادیه های کارگری گفت. کنگره است که به احتمال زیاد برای شروع مذاکرات در آینده عمده coronavirus امداد لایحه در ماه جولای. —لسلی Josephs لورن هرش

روسیه گزارش کمترین روزانه افزایش موارد جدید از آوریل

یک مرد با یک چتر در میدان سرخ در برابر پس زمینه از سنت باسیل کلیسای جامع است. از ژوئن 1 تا 14, مسکو شهروندان مجاز به پیاده روی و تمرین های ورزشی خارج از جمله کسانی که مسن تر از 65 سال و مبتلا به بیماری های مزمن با توجه به برنامه های مختلف از خانه به خانه.

سرگئی Savostyanov | TASS | گتی ایماژ

7:14 صبح ET — روسیه گزارش داد که کمترین روزانه افزایش عفونت های جدید از اواخر ماه آوریل گزارش رویترز به عنوان چوب خط حساب کردن از Covid-19 موارد توسط صعود 6,800 به 620,794.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: این اولین بار بود که روسیه تا به حال گزارش شده کمتر از 7,000 موارد جدید طی یک دوره 24 ساعته از اواخر ماه آوریل است.

به تاریخ روسیه گزارش سومین شماره از عفونت از پشت سر تنها در ایالات متحده و برزیل بود. —سام مردیت

جو بایدن می گوید او دستور ماسک

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گوش به عنوان او در دیدار با ساکنان محلی در نوار های ورزشی Carlette?s مخفی گاه در طول یک کمپین توقف در ییدن, پنسیلوانیا, ایالات متحده 17 ژوئن 2020.

جاناتان ارنست | ایسنا

7:11 p. m. و — Presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن گفت که نیاز است که آمریکایی ها پوشیدن ماسک در سراسر کشور اگر او رئیس جمهور است.

“چیزی که ما میدانیم این است این ماسک را یک تفاوت عظیم او گفت:” در حالی که با پوشیدن ماسک در طول ضبط مصاحبه با KDKA در Lancaster, Pennsylvania.

“من اصرار دارند که همه در بود که با پوشیدن ماسک. هر کسی به بازگشایی را به مطمئن شوید که آنها راه می رفت به یک کسب و کار است که تا به حال ماسک.”

پرسید که آیا به طور خاص او می خواهد با استفاده از قدرت اجرایی به دستور ماسک بایدن پاسخ داد: “بله. بله من خواهد بود.”

“من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به آن نیاز است که مردم تا به حال به پوشیدن ماسک در,” او گفت:.

بایدن این موضع بر روی ماسک های موثر در بهداشت عمومی مداخله می ایستد در تضاد کامل است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اجتناب از ظاهر شدن در ملاء عام با یک ماسک و گفته است که او فکر می کند برخی از مردم ماسک به نشانه مخالفت از او. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: تگزاس و فلوریدا توقف بازگشایی کسب و کار بیشتر به عنوان موارد افزایش