Coronavirus امداد معامله به نظر می رسد گریزان در کنگره به عنوان اقتصاد ایالات متحده چاله

ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-CA) ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری هفتگی در کاپیتول هیل در واشنگتن در 28 مه سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

یک coronavirus امداد توافق در کنگره نگاه گمراه کننده سهشنبه به عنوان جدید داده های اقتصادی نشان داد که اقتصاد ایالات متحده کمانش تحت همه گیر وزن.

سناتور. Ron Johnson, R-Wisc., سعی کردم به اتفاق آرا تصویب تمدید هفتگی افزایش فدرال بیمه بیکاری بعد از ظهر پنجشنبه که بریده بریده بهره مندی از 600 دلار به 200 دلار در هر هفته. رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. آن را رد کرد.

شومر و سپس اقدام به اتفاق آرا تصویب 3 تریلیون دلار بسته نجات آمریکا گذرانده است. که قانون نیز موفق ترک کنگره هیچ نزدیک به شکستن بن بست در مورد بهترین برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی و اقتصاد ویران شده توسط این بیماری همه گیر.

رهبران دموکرات و تهمت مقامات دولت چپ یک نشست روز شنبه گفت: آنها تا به حال نزدیک به پل خلیج فارس در اولویت های خود را به صورت یک بسته کمک. به عنوان مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در آتلانتا در روز پنج شنبه برای تشییع جنازه کنگره و حقوق مدنی آیکون, John Lewis, معلوم نیست که طرف از سر گرفته خواهد شد در شخص بحث.

کنگره در حال تلاش برای پیدا کردن زمینه های مشترک در coronavirus امداد به عنوان آمار نشان می دهد اقتصاد هنوز تجربه آسیب را از شیوع و گسترش در سراسر کشور است. مدعیان صعود به 1.43 میلیون در هفته گذشته رو به افزایش برای دومین هفتۀ متوالی. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده نیز کاهش یافت که یک رکورد 32.9 درصد در سه ماهه دوم در اوج همه گیری های مربوط به خاموش شدن ناگهانی — یک رود اما هنوز هم ویرانگر شیرجه رفتن.

رهبران کنگره در حال حاضر حول سرزنش اجتناب ناپذیر انقضا از 600 $در هر هفته افزایش فدرال بیمه بیکاری. سیاست به پایان می رسد پس از جمعه هر چند متحده متوقف شد پرداخت فوق العاده بهره مند هفته گذشته — خروج میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه ناگهانی و افت شدید در درآمد.

صبح پنجشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل متهم دموکرات امتناع از “تعامل” با ایران پس از آن منتشر شد آن coronavirus امداد پیشنهاد در روز دوشنبه. جمهوریخواهان پرده برداری از این طرح بیش از دو ماه از خانه و تصویب بسته نجات که دموکرات ها در نظر گرفته خود را باز پیشنهاد در دور بعدی کمک می کردند ،

“در هر صورت دموکراتیک ما همکاران به جدول یا مردم آمریکا نمی خواهد کمک آنها نیاز دارید” مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: در آمریکا هستند.

طرف را برای حل و فصل اختلافات در طیف وسیعی از مسائل مهمترین بیمه بیکاری فرمت. دموکرات ها می خواهند برای حفظ 600 $در هر هفته بیکاری بهره مند شوند, در بالای آنچه که گیرنده از دریافت متحده به سال آینده. جمهوری خواهان می خواهند به قطع آن به 200 دلار در هر هفته از طریق سپتامبر و سپس مجموعه آن را در 70 درصد دستمزد تعویض.

دموکرات ها نیز با انتقاد از عدم وجود چندین مقررات دیگر در ایران با برنامه ریزی از جمله مستقیم برای کمک به دولت های ایالتی و محلی و بودجه برای اجاره مسکن و کمک های غذایی. آنها همچنین مخالفت با مسئولیت حمایت از کسب و کار پزشکان و مدارس که مک کانل گفت: باید در هر لایحه او به ارمغان می آورد به آمریکا هستند.

در روز پنج شنبه شومر گفت: عدم وجود یک جمهوری خواه اجماع همه گیر کمک کرده است مانع پیشرفت به سوی یک معامله است. چند اوباما گفته اند سهم زیادی از این انجمن پشتیبانی نمی کند قوانین جمهوری خواهان در هفته جاری منتشر شد.

“دوستان ما در طرف دیگر در حال حاضر در حال تقلا,” او گفت: در آمریکا هستند.

به آنها منتقل شده و نزدیک به روز جمعه مهلت بدون توافق جامع هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شناور امکان عبور از کوتاه مدت برای مقابله با گسترش بیمه بیکاری و فدرال اخراج توقف در روز چهارشنبه.

شومر و Pelosi باید هر دو گلوله را به طور موقت حل کنند.

حتی به عنوان پیشرفت مذاکرات نگاه تلخ پنج شنبه, شومر گفت: او معتقد است که احزاب هنوز هم می تواند رسیدن به یک معامله.

“این هرگز آسان آن را هرگز بدون درد, اما می توان آن را,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>