Coronavirus هل دولت در اولین سالگرد جشن آنلاین

Coronavirus Pushes Government's First Anniversary Celebration Online

اولین سالگرد دولت نارندرا دوره دوم مشخص خواهد شد آنلاین.

دهلی نو:

اولین سالگرد دولت نارندرا دوره دوم مشخص خواهد شد آنلاین در یک بزرگ راه در نظر گرفتن چالش های مطرح شده توسط بسیار عفونی coronavirus. یک برنامه ریزی دقیق اقدام کشیده شده است تا با دیجیتال کنفرانس های مطبوعاتی توسط وزرای ویدئو کنفرانس با مردم و گسترده رسانه های اجتماعی و تعاملات است. دولت حتی برنامه ای برای برگزاری یک “e-رالی” یا مجازی رالی.

“این یکی از آخرین سال است پر از تجارب تاریخی. قرن های طولانی خواسته های مردم برآورده شده است — ending talaq سه گانه, abrogation از ماده 370 ساخت Ladakh قلمرو اتحادیه هموار کردن راه برای رم معبد در ایودیا و تصویب یک قانون جدید برای پناهندگان” بی جی پی گفت: در یک اطلاعیه.

کلمه از دستاوردهای دولت است بیش از سال گذشته — معمولا نمایش با وزرا و حزب کارگران در raths که تراندن از طریق شهرهای کوچک و حومه — خواهد رفت دیجیتال. این جشن خواهد بود پایین کلید به عنوان NDTV گزارش شد.

بخش مهمی از این توسعه برنامه است “e-تظاهرات” در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک به عنوان بخشی از توسعه برنامه. این حزب گفت: هر یک از این باید به حداقل 500 گروه در عرض یک هفته.

تمام ادارات دولتی گفته شده است به برجسته کردن دستاوردهای خود را که wlll تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مواد ارتباطی برای دیجیتال تظاهرات.

علاوه بر این 1,000 مجازی کنفرانس برگزار خواهد شد که در آن حزب کارگران منتقل خواهد شد نخست وزیر پیام از “آتما-Nirbhar بهارات” و یا متکی به هند است. بی جی پی کارگران را یک تعهد به ترویج محصولات محلی در همراهی با ساعت مودی پیام به “صوتی-برای-محلی”.

رسانه های کنفرانس برگزار خواهد شد از طریق 150 رسانه های دیجیتال مراکز واقع در سراسر کشور است.

این حزب همچنین در نظر دارد برای برگزاری حداقل یک هزار مجازی کنفرانس که در آن دولت مرکزی و رهبران را از آدرس مردم است. این جلسات باید مورد استفاده قرار گیرد به بحث در مورد طرح های مختلف و برنامه های دولت و 20 دقیقه در کنار مجموعه ای از سوال و جواب جلسات.

حزب کارگران باید فرم غرفه در سطح واتساپ گروه. ویژه درایو باید انجام on May 27, 28 و 29 برای ایجاد این واتساپ گروه. فیلم کوتاه از دستاوردهای دولت است باید ترجمه شده در زبان های منطقه ای و گسترش رسانه های اجتماعی.

حزب رئیس JP Nadda استفاده خواهد Facebook زندگی برای برقراری ارتباط با کارگران حزب گفت.

سال گذشته دولت در حال برنامه ریزی کلان توسعه برنامه های طناب زدن در تمام اتحادیه وزیران و رهبران دولت. این شامل صدها تظاهرات رته yatras و جلسات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>