شیوع کروناویروس نشان می دهد نشانه هایی از کاهش در آریزونا و تگزاس و فلوریدا

بهداشت و درمان کارگر جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک سواب بینی در یک تلفن همراه COVID-19 مرکز آزمایش در ساح

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

بهداشت و درمان کارگر جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک سواب بینی در یک تلفن همراه COVID-19 مرکز آزمایش در ساحل میامی, فلوریدا, ایالات متحده در جولای 24, 2020.

Anadolu Agency | خبرگزاری آناتولی | گتی ایماژ

شیوع کروناویروس در آریزونا و فلوریدا و تگزاس به نظر می رسد کاهش بیشتر مردم عمل اجتماعی فاصله و کشورهای توقف بازگشایی برنامه.

روز یکشنبه آریزونا گزارش 13 درصد افت در هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 موارد ورود 2,627 موارد تازه تشخیص داده شده قبلی 24 ساعت از 3,022 هفته گذشته با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت نیز شروع به دیدن نشانه هایی که آن Covid-19 بستری شدن در بیمارستان ممکن است کم کردن سرعت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه های گروه داوطلب تاسیس شده توسط روزنامه نگاران از مجله آتلانتیک. یکشنبه, coronavirus بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافت و حدود 14 درصد از هفته گذشته به مدت هفت روز به طور متوسط از 2,919.

موارد در تگزاس کاهش یافته است تقریبا 19 درصد بیش از هفته گذشته با شکوه تقریبا 8,404 جدید روزانه موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک روز یکشنبه با توجه به تحلیل CNBC. پس از اوج خود در دمای جدید روزانه موارد بر جولای 20 از 10,572 تعداد کمی کاهش یافته است. CNBC با استفاده از هفت روز به طور متوسط برای محاسبه Covid-19 روند به دلیل آن روان تناقضات و شکاف در دولت داده است.

اگر چه تگزاس در حال نشان دادن نشانه هایی که در آن عفونت های جدید در حال شروع به آهسته این آمار یک رکورد بالا در دمای بستری شدن در بیمارستان از 10,840 Covid-19 بيمار در روز یکشنبه. همان روز دولت نیز شکست ترسناک رکورد میانگین روزانه جدید مرگ 152.

فلوریدا به تازگی آغاز شده دیدن آن منحنی شروع به پهن کردن پس از رسیدن به یک رکورد بالا متوسط روزانه موارد جدیدی از 11,870 در جولای 17, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. روز یکشنبه دولت تا به حال 10,544 میانگین موارد جدید که 8 درصد کاهش در مقایسه با هفته پیش.

اما دولت هنوز گزارش رشد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به عنوان ویروس در ادامه به آمار پر جمعیت شهرستانها در جنوب فلوریدا.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر روز دوشنبه گفت که مقامات در حال شروع به دیدن یک سیما از موارد در سخت ضربه متحده با توجه به مردم "پله تا بشقاب."

"این به خاطر این واقعیت است که مردم در واقع با پوشیدن ماسک. آنها با پوشیدن ماسک خود را. آنها اجتماعی فاصله. آنها از درگیر شدن در بهداشت شخصی" آذر گفت: "فاکس و دوستان".

دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسیون نیز روز دوشنبه گفت که نقطه داغ متحده در Sunbelt منطقه از ایالات متحده شروع به فلات در شماره جدید Covid-19 موارد است.

"در کل به نظر می رسد مانند آریزونا و تگزاس و احتمالا فلوریدا حداقل شروع به ضربه فلات," او گفت: "Squawk Box." "آریزونا به نظر می رسد مانند آنها شروع به پایین آمدن این بیماری همه گیر منحنی به آرامی. من فکر می کنم این در حال رفتن به تمدید فلات است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به اویختن در سطح عفونت است که ما در حال حاضر است."

اما Gottlieb هشدار داد که "حتی به این کشورها پایین آمده کشورهای دیگر شبیه آنها گرمایش و به طوری که آنها شروع به جبران دستاوردهای ما در حال ساخت در Sunbelt."

برای اولین بار از ژوئن 12, نرخ رشد به طور متوسط روزانه جدید Covid-19 مورد سقوط در سراسر آمریکا در مقایسه با هفته پیش. در سراسر کشور وجود دارد به طور متوسط 65,809 روزانه مورد موارد جدید در روز یکشنبه 1.6 درصد کاهش از هفته گذشته بر اساس هفت روز میانگین متحرک.

در حالی که تعداد coronavirus موارد در سراسر آمریکا شده است و این کاهش برای چند روز گذشته آن را به رنگ یک تصویر دقیق از میزان عفونت است. آخر هفته گزارش از کشورهای تمایل به تاخیر در برخی از استان ها تنها به انتشار تعداد آنها در روزهای هفته.

گوتلیب همچنین گفت که برخی از کشورهای نشده اند گزارش تعداد آنها قابل اعتماد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی آموزش تمام بیمارستان ها برای جلوگیری گزارش داده های خود را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری طولانی ایستاده ملی بهداشت و ایمنی شبکه. به جای بیمارستان در حال حاضر به گزارش HHS از طریق یک پورتال جدید که رفت زندگی می کنند یک هفته پیش.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن