Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایالات متحده نرخ بیکاری هنوز هم می تواند دو رقم در ماه نوامبر می گوید کاخ سفید مشاور

پیش از یادبود روز تعطیلات آخر هفته تمام ایالات در ایالات متحده شروع به بلند کردن برخی از محدودیت های اجرا شده برای توقف گسترش coronavirus. مقامات دولتی هنوز هم اصرار مردم به عمل اجتماعی فاصله و به پوشیدن ماسک ،

تغییر را از نظرات دانشمندان و مقامات بهداشت باید کمک به برخی از افراد حاضر به پوشیدن ماسک زیرا مقامات بهداشت عمومی در ابتدا توصیه می شود برابر با پوشیدن ماسک و گفت کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که این کمک خواهد کرد جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است.

چین بالا دیپلمات انتقاد ایالات متحده در تلاش برای نگه چین پاسخگو برای آن اتهام نقش در گسترش coronavirus تماس با هر هدف به نیروی پکن به پرداخت غرامت برای coronavirus یک “افکار پوچ.”

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافت و به زیر 100 Gov. اندرو کومو گفت: مارک کمترین روزانه مرگ و میر پس از مارس 24.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.33 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 341,513
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.62 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 96,046

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

با پوشیدن یک ماسک است که در مورد سیاست می گوید اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine

جمهوری خواه فرمانداری منتخب اوهایو دادستان کل مایک DeWine به پیروزی او در سخنرانی پس از پیروزی در اوهایو فرمانداری نژاد در اوهایو حزب جمهوری خواه در انتخابات حزب شب در این سبک مبل سازی ساده وسبک کنگره مربع در 6 نوامبر 2018 در کلمبوس, اوهایو.

جاستین Merriman | گتی ایماژ

10:10 p. m. و — اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: NBC چاک تاد که بحث های جاری در پوشیدن ماسک نباید در مورد انتخاب یک حزب سیاسی اما در مورد حفاظت از هر یک از دیگر.

“این است که در مورد این که آیا شما لیبرال یا محافظه کار چپ یا راست جمهوری خواه یا دموکرات. شما به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را تا آنجا که برای محافظت از دیگران” ده شراب گفت.

در پاسخ به داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم عاطفی پیام در روز جمعه به بیشتر همدلانه به جای شرمندگی کسانی که به پوشیدن ماسک DeWine موافقت کرد و گفت: بورگوم است “نقطه.”

“این یک زمان هنگامی که ما واقعا هستند همه در این با هم. آنچه ما به طور مستقیم اثرات دیگران,” او اضافه شده است.

اوهایو بازگشایی آن کسب و کار خرده فروشی و شخصی-خدمات مراقبت در اوایل این ماه. فرماندار گفت: دولت بازگشایی برنامه ریزی شده است “به خوبی پیش میرود.”

در حالی که اوهایو آماده است اجازه می دهد تا تجمع جمعی از مردم هنوز DeWine گفت: رستوران ها و کسب و کار در حال تطبیق خوبی به بهداشت عمومی اقدامات است. —یاس کیم

ایالات متحده نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقم در ماه نوامبر می گوید کاخ سفید مشاور

کوین Hassett رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی صحبت می کند در کاخ سفید نشست خبری در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه, سپتامبر. 10, 2018.

یوری Gripas | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:36 p. m. و — نرخ بیکاری در ایالات متحده هنوز هم می تواند در دو رقم در ماه نوامبر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس, با توجه به کاخ سفید مشاور ارشد کوین Hassett.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل با بیش از 38 میلیون نفر در پرونده مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که شیوع مجبور ملی آتن.

Hassett گفته سی ان ان دانا باش که وجود دارد خواهد بود دیگر امیدوار کننده نشانه هایی از بهبود اقتصادی به بیکاری تعداد حرکت ممکن است کندتر از شاخص های دیگر. اما او گفت: نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد از شمال به رهبری از 20 درصد در ماه مارس.

“نرخ بیکاری بالاتر خواهد بود در ماه ژوئن نسبت به ماه مه اما پس از آن باید شروع به روند پایین” Hassett گفت. —اما Newburger

مسافرت هوایی در حال رفتن به نگاه متفاوت در این تابستان به دلیل coronavirus

9:03 p. m. و — آخر هفته روز یادبود سنتی kickoff به اوج سفر فصل و در حالی که تقاضا در حال نشان دادن برخی از نشانه هایی از زندگی آن است که هنوز هم حدود 90% از یک سال پیش. ویروس ها و نگرانی ها در مورد گسترش خواسته اند روش های جدید در شرکت های هواپیمایی و آژانس های فدرال.

وزارت امنیت داخلی که شامل TSA و آداب و رسوم است بررسی متوسط چک در فرودگاه. اداره امنیت حمل و نقل نیز در حال تغییر برخی از سیاست به منظور محدود کردن تماس فیزیکی مانند درخواست مسافران برای اسکن خود را شبانه روزی می گذرد و که آنها حذف مواد غذایی و موارد دیگر از کیسه های خود را به طوری افسران لازم نیست که به لمس سطل.

با شروع این ماه در خطوط هوایی ایالات متحده نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک بر روی هیئت مدیره. آنها افزایش سرعت شبانه روزی برای پر کردن صندلی از عقب به جلو برای محدود کردن تماس با دیگر مسافران است. برخی از شرکت های هواپیمایی در حال محدود کردن تعدادی از مسافران در هیئت مدیره و یا مسافران اجازه می دانم زمانی که پروازهای خود را کامل است. کارشناسان هشدار می دهند آن تقریبا غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در یک هواپیما ، —لسلی Josephs

AngloGold Ashanti بسته معدن در آفریقای جنوبی پس از 53 کارکنان آزمایش مثبت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de