Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایالات متحده موارد پیش افتادن از 1.5 میلیون; 75% از سنگاپور اقتصاد به سر در ژوئن 2

یک هفته از خرده فروشی درآمد لگد کردن قبل از بازار باز در روز سه شنبه خارج شده و Home Depot هر گزارش قوی همان-فروشگاه رشد فروش به مصرف کنندگان مواجه نگردند و در خانه مانده در طول سه ماهه.

سازمان جهانی بهداشت مجلس در ادامه دومین روز به عنوان مهم چشم ها همچنان به سقوط خود در آژانس و واکنش جهانی به Covid-19 بیماری همه گیر. اواخر شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به جلو و پشتیبانی از این سازمان به طور دائم و شروع به 30 ساعت در روز برای کسانی که به ارتکاب به تغییرات.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.82 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 319,031
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.5 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 90,396

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده جلبک بقیه جهان در تازه موارد گزارش شده

75 درصد از سنگاپور اقتصاد می توانند رزومه در ژوئن 2

8:15 am ET —سنگاپور دولت گفت: سه چهارم از اقتصاد کشور می تواند از سرگیری عملیات عادی شروع در ژوئن 2, با یک سوم از نیروی کار از سرگیری عملیات در سایت با توجه به گزارش رویترز.

کسانی که کارگران بازگشت به کار عبارتند از کسانی که مشغول به کار در ساخت و تولید و سرمایه گذاری, بیمه و تجارت عمده رویترز گزارش داد. برخی از مدارس نیز بازگشایی به عنوان بخشی از مرحله طرح است.

وزیر بهداشت گن کیم هشدار داد بخشی از سرگیری عملیات به احتمال زیاد معنی یک چشم انداز مثبت در روزانه جدید Covid-19 موارد است. شهر-دولت تایید کرده است نزدیک به 28,800 مورد از این ویروس تا کنون. —سارا سالیناس

آخرین متحده نقاط داغ

خارج, خانه انبار گزارش همان-فروشگاه افزایش فروش

آمریکا را از ارسال 200 هواکش به روسیه با عنوان coronavirus موارد نزدیک به 300,000

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ دارای گل در نزدیکی موقت یادبود برای پزشکان که کردهاند در سنت پترزبورگ و منطقه لنینگراد در زمان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در مرکز سنت پترزبورگ, روسیه, مارس 28 سال 2020 است.

آنتون Vaganov | ایسنا

7:26 am ET — ایالات متحده آمریکا خواهد شد شروع به ارائه 200 هواکش به روسیه این هفته سفارت ایالات متحده در مسکو گفت: با توجه به رویترز. می آید پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گزارش درخواست کمک از آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به ارسال 200 ایالات متحده ساخته شده هواکش.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد پس از ایالات متحده آمریکا با 299,941 تایید موارد ویروس. آن را ثبت کرده است 2,837, مرگ و میر, از شنبه. اولین دسته از 50 هواکش باید آماده برای حمل و نقل روز چهارشنبه در حالی که باقی مانده 150 آماده خواهد شد در مدت کوتاهی پس از سفارت در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز.

روسیه فرستاده بود آمریکا هواکش در اوایل ماه آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در نیویورک اما آمریکا گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از هواکش به عنوان همان مدل در ارتباط بود به دو آتش سوزی در بیمارستان. –هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد نزدیک به 300,000; تهمت و تهدید به خروج از که

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im