به عنوان تعدادی از آمریکا مرگ به سرعت روش 50,000 توجه به تبدیل متحده که در حال تلاش برای بازگشایی برای تحریک رشد اقتصادی است. برخی از فرمانداران ایالات متحده آغاز کرده اند تسهیلات با وجود هشدارهای از جهان مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به انجام این کار بدون جرقه موج دوم Covid-19 عفونت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 191,231
  • ما موارد: بیش از 869,100
  • ما مرگ و میر: حداقل 49,963

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:56 am: Verizon می کشد 2020 درآمد حاصل از مشاهده به عنوان مستندات در نتیجه بی سیم مشترک از دست دادن

یک زن به نظر می رسد در تلفن خود را در مقابل یک Verizon Fios ثبت نام در میدان تایمز در نیویورک در مارس 11, 2016.

برندان McDermid | ایسنا

ورایزون ارتباطات خود کناره پر درآمد سال چشم انداز در روز جمعه به عنوان آن را از دست 68,000 تلفن مشترکین که پرداخت صورتحساب ماهانه در سه ماهه اول در میان مستندات که بسته 70% از فروشگاه خود را.

آن منجر به کاهش قابل توجهی در فعالیت های مشتری و دستگاه حجم در سه ماهه مخابرات اپراتور گفت. تحلیلگران انتظار Verizon برای به دست آوردن فقط 100 مشترکان در سه ماهه 31 مارس به پایان رسید با توجه به تحقیقات شرکت FactSet.

این شرکت که قصد دارد به اقامت متعهد به سرمایه گذاری در 5G شبکه گفت: این ویروس کاهش درآمد خود را با 4 سنت در هر سهم در سه ماهه اول. مجموع درآمد برای حامل های بی سیم کاهش 1.6 ٪ به $31.6 میلیارد از سال قبل است. —رویترز

8:20 am: انگلیسی PM جانسون هنوز دوره نقاهت در کشور محل اقامت

نخست وزیر بوریس جانسون در ادامه بهبودی خود را از Covid-19 در کشور محل اقامت و هر گونه تصمیم به بازگشت به کار در لندن گرفته خواهد شد و به توصیه پزشکان او گفت:.

پیشتر روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که چلسی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار به عنوان روز دوشنبه.

سخنگوی کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد بازگشت او گفت: تنها که نخست وزیر انجام شده بود بیشتر در این هفته از جمله مخاطبان با ملکه الیزابت و صحبت کردن به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او ادامه بهبودی خود را در Chequers. او در ادامه به دریافت به روز رسانی از شماره 10 (خیابان داونینگ) در coronavirus پاسخ به صحبت با همکاران خود را” سخنگوی گفت.

“او تنها از بیمارستان مرخص شد کمتر از دو هفته پیش و او را به صرف برخی از زمان در یک واحد مراقبت های ویژه, بنابراین به عنوان شما می خواهم انتظار او را می خواهید به توصیه های پزشکی قبل از او به بازگشت به کار در تعداد 10.” —رویترز

8:17 am: آموزش آنلاین شرکت Coursera ارائه می دهد کارگران بیکار هزار نفر از دوره های آموزشی رایگان

آموزش و پرورش شرکت فناوری Coursera است پایین کشیدن آن paywall برای کارگران بیکار به افرادی که شغل خود را از دست در سراسر جهان دسترسی رایگان به آموزش و پرورش و همچنین توانایی برای به دست آوردن اعتبار.

این Coursera نیروی کار بازیابی ابتکار است teaming تا با دولت های ایالتی در آمریکا و رهبری کشور در سراسر جهان برای ارائه 3,800 دوره از برترین دانشگاه ها و شرکت های بزرگ از جمله آمازون و گوگل.

ابتکار عمل را به کارگران بیکار دسترسی رایگان به آموزش و پرورش با تمرکز بر مهارت های در حال توسعه برای کمک به آنها را پر کنید و کارهایی که در تقاضای بالا هستند. و به جای داشتن به پرداخت برای به دست آوردن یک حرفه ای گواهی که می تواند به تقویت رزومه هر فرد بیکار می توانید کسب اعتبار حرفه ای مانند گوگل از آن پشتیبانی پشتیبانی حرفه ای گواهی که منجر به بر روی تقاضا tech jobs. این کارگران می توانند کلاس های نامحدود — که معمولا هزینه 399 دلاری در سال — به صورت رایگان. —جولیا Boorstin

7:25 am: trump’s coronavirus ضد عفونی کننده نظرات ‘خطرناک’ پزشکان می گویند

پزشکان و کارشناسان بهداشت و خواست مردم به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانشمندان باید بررسی درج تمیز کردن عامل به بدن به عنوان یک راه برای درمان Covid-19.

“(این یک) کاملا خطرناک دیوانه پیشنهاد” گفت: Paul Hunter استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا. “شما ممکن است به مرگ از Covid-19 بعد از تزریق مواد ضد عفونی کننده, اما تنها به این دلیل که شما در حال حاضر ممکن است مرده از تزریق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه است که دانشمندان باید بررسی کند که آیا قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی ممکن است کمک به آنها را پاک کردن این بیماری است. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?” او گفت:. “این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

Lysol و Dettol ساز Reckitt Benckiser هشدار داد مردم در برابر استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus.

“تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت در بیانیه ای گفت:.—ایسنا

7:01 am: اسپانیا گزارش کمترین میزان مرگ و میر روزانه در بیش از یک ماه

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گفت: تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه با 367 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

که مجموع تلفات به 22,524 از 22,157 روز قبل وزارت بهداشت گفت. تعداد کلی coronavirus موارد رز به 219,764 از 213,024 روز قبل از. –رادیو فردا

6:49 am: حمل و نقل برای لندن به کردند 7,000 کارکنان دسترسی به شغل احتباس طرح

نمای کلی از خالی پلت در خزانه خط ایستگاه لندن در 19 مارس سال 2020 است.

آلبرتو Pezzali | NurPhoto | گتی ایماژ

حمل و نقل برای لندن گفت: این امر جای 7,000 کارکنان در کردند و دسترسی دولت بریتانیا را حفظ طرح صرفه جویی در حدود 16 میلیون پوند ($19.72 میلیون) یک ماه در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“TfL است به جای 7,000 کارکنان که کار کاهش یافته و یا متوقف شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در کردند از دوشنبه. این اجازه خواهد داد که TfL برای دسترسی به کمک های مالی از دولت را حفظ طرح صرفه جویی در این سازمان حدود 15.8 میلیون پوند در هر چهار هفته” TfL اجرا می شود که این شهر زیرزمینی سیستم مترو و اتوبوس شبکه در بیانیه ای گفت.

“این را تا حدودی کاهش بزرگ مالی تاثیر coronavirus در حالی که سازنده بحث ادامه با حکومت گسترده تر درآمد پشتیبانی که TfL نیاز برای ادامه عملیات موثر در لندن شبکه حمل و نقل.” –رادیو فردا

5:40 am: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد جدید

یک مرد پیاده گذشته یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد COVID-19 coronavirus در بنگکلن, east Java در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه از Covid-19 عفونت گزارش رویترز با استناد به یک وزارت بهداشت رسمی.

جنوب شرقی آسیا کشور شناسایی 436 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در سراسر کشور به 8,211. اندونزی همچنین گزارش های اضافی 42 تلفات روز جمعه گزارش رویترز آوردن coronavirus مرگ و میر تا 689. –سام مردیت

4:33 am: هند SpiceJet است که به دنبال بودجه دولت به جزر و مد در طول بحران

هندی کم هزینه حامل SpiceJet خواسته است به دولت برای کمک خواهد کرد که کاهش فشار بر آن جریان نقدی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آجی سینگ گفت.

SpiceJet یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در هند بر اساس تعداد مسافران داخلی آن را حمل. سینگ گفت: این شرکت در حال صحبت کردن به lessors که اجاره کردن هواپیماهای SpiceJet در مورد پرداخت deferrals در آن اجاره.

بیش از 50 درصد از شرکت هواپیمایی کارکنان خواهد بود در مرخصی بدون حقوق در ماه آوریل و حامل در حال اجرا است یک محموله کسب و کار است که تولید برخی از جریان نقدی او اضافه شده است.

مانند دیگر کشورهای هند شرکت های هواپیمایی در بحران این کشور را تمدید مستند اقدامات برای کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده است همه هواپیماهای مسافربری پایه تا حداقل 3 مه منجر به تخلیه ذخایر نقدی برای هواپیمایی. –Saheli روی Choudhury

3:50 am: رشد خشم بیش پکن را از دست داده و همه گیر

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

یک گروه کر در حال رشد از صدای در سراسر جهان خواستار چین برای جبران خسارت وارده با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار گزارش در اواخر سال گذشته در چین هوبئی.

فقط این هفته ایالت میسوری واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت چین بیش از دست زدن به آن از شیوع گفت: چین پاسخ ویرانگر منجر به ضرر و زیان اقتصادی برای دولت است.

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش بیماری” اشمیت یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. “آنها باید پاسخگوی اعمال خود است.”

پرونده های حقوقی دیگر نیز پرونده در دادگاه های آمریکا به نمایندگی از صاحبان کسب و کار. چین رد آن ادعا. –ساناز چنگ

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد; شرکت های هواپیمایی در ‘حالت بقا’

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو