Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس حکم پوشش صورت; شغل ممکن است به طور کامل بهبود می یابند در برخی از صنایع ایالات متحده

تلاش برای به طور کامل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال متزلزل 19 متحده توقف یا معکوس برنامه به سهولت محدودیت در کسب و کار به عنوان موارد جدید سنبله در سراسر کشور است. با وجود افزایش عفونت معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC کاخ سفید می خواهد به فشار پیش با بازگشایی پس از کار اعداد در آمد بهتر از انتظار می رود. پنس در دفاع از این دولت را در ماسک و گفت: هیچ نیازی نیست برای یک ملی دستور. نزدیک به نیمی از همه کشورها باید اجرا ماسک حکم در یک فرم و یا دیگری از جمله تگزاس.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

 • جهانی در مورد: بیش از 10.93 میلیون
 • جهانی مرگ و میر: حداقل 519,817
 • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.73 میلیون
 • ایالات متحده و میر: حداقل 128,574

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسائل دستورالعمل های مسافرت هوایی

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ استفاده از کیوسک به چک در خطوط هوایی آمریکا Group Inc. شمارنده در San Francisco International Airport (SFO) در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده روز چهارشنبه 1 ژوئیه سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

6:20 p. m. و — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: شرکت هواپیمایی مسافران و خدمه باید پوشیدن ماسک در طول سفر خود را, اما متوقف کوتاه الزامی آنها و یا نیاز اجتماعی فاصله در هیئت مدیره یک موضوع بحث انگیز در حال حاضر بین حامل.

دستورالعمل صادر شده به طور مشترک توسط وزارت حمل و نقل اداره امنیت داخلی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها باید در صورت نیاز به پوشش و گفت آنها به خصوص لازم است هر زمان اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.”

مقامات گفت: شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها باید با توصیه به مسافران “هنگامی که آن را ممکن است برای دیدار با اجتماعی فاصله انتظارات” و استرس اهمیت پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن دست های پاک در آن زمان.

توصیه هایی آمده است که به خطوط هوایی ایالات متحده سیاست های خروج برخی از صندلی unsold در آن زمان به فضا مسافر در پروازهای باید جدا در هفته های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: شرکت های هواپیمایی باید جمع آوری مسافری اطلاعات تماس برای کمک به بیماری-ردیابی کردند. —لسلی Josephs

دکتر Fauci هشدار می دهد که coronavirus است که جهش و ممکن است انتقال بیشتر به راحتی

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci می پوشد یک ماسک صورت در حالی که او منتظر به testifiy قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | استخر کرج

5:48 p. m. و — coronavirus به نظر می رسد که جهش یافته در راه است که ممکن است کمک به گسترش آن بیشتر به راحتی به کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

تمام ویروس های جهش اما بیشترین جهش را نمی خواهد معنی تغییر رفتار از پاتوژن توانایی خود را برای گسترش و یا بیماری و علل آن را در انسان است.

“داده ها نمایش وجود دارد تنها یک جهش است که باعث می شود این ویروس قادر به تکرار بهتر و شاید بالا ویروسی بارهای” Fauci گفت: در مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. “ما نمی باید یک اتصال به اینکه آیا یک فرد می کند بدتر با این یا نه; آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال.” —خواهد Feuer

تگزاس رژیم صهیونیستی است. ابوت حکم پوشش صورت

5:04 p. m. و — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به همه ساکنان به پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر مثبت coronavirus موارد است.

این تصمیم به دلیل درصد از کل آزمون آینده را مثبت و میزان بستری شدن هر دو افزایش بیش از حد ابوت گفت.

“پوشیدن چهره و پوشش در مکان ثابت کرده است یکی از موثر ترین راه های ما به سرعت گسترش COVID-19,” ابوت گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی هر دو توصیه می کنند که مردم آنها را می پوشند به عنوان یک راه را به سرعت گسترش ویروس. —برکلی لاولیس جونیور

نظامی ایالات متحده coronavirus موارد افزایش پنتاگون آسانسور محدودیت های مسافرتی

4:49 p. m. و — تعداد متحده فعال وظیفه پرسنل نظامی با آلوده coronavirus اتحاد مشخصی در سه هفته گذشته یک وحی می آید که به عنوان پنتاگون آسانسور محدودیت های مسافرتی در 48 متحده است.

به عنوان روز پنج پنتاگون گزارش کرده است در مجموع 18,071 موارد است. از کسانی که 12,521 فعال هستند-وظیفه نظامی 2,644 غیرنظامی هستند ، 1,740 هستند وابستگان و 1,166 هستند پیمانکاران. این ارقام شامل 8,683 بهبود و 38 مرگ و میر در سراسر کل گروه. —آماندا Macias

بسته های پول در نوار صاحبان حساب با بسته شدن درهای خود را برای بار دوم

یک کارمند نوردد داخل یک بسته نوار در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است.

Sergio Flores | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

3:54 p. m. و — شش کشور در حال بسته شدن هزاران نفر از میله دوباره جلوتر از چهارم جولای آخر هفته. اما نوار صاحبان خوشحال نیست با rollbacks.

“توقف و شروع به هزینه هزاران دلار برای هر کسب و کار” دیوید کاپلان مالک مشترک از مرگ & Co, کوکتل سالن با مکان در لس آنجلس دنور و نیویورک.

تگزاس بار و کلوپ شبانه ارتباط است که تحت پیگرد دولت بیش از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تصمیم به بستن میله برای دومین بار در سه ماه. دیگران مانند تاد Quigley صاحب صنعت و غرغرو یک دالاس مبتنی بر هنر و صنعت آبجو بار موضوع را با چگونه متحده در حال درمان کافه ها و رستوران ها متفاوت است. —آملیا Lucas

Dr. Anthony Fauci هشدار متعادل زندگی با اقتصاد

3:46 p. m. و — کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا که “ما در یک بی سابقه ای همه گیر” و مقامات نمی تواند “تعادل زندگی خود در برابر اقتصاد است.”

“شما باید افرادی که فکر می کنم در یک جهت و کسانی که فکر می کنم در دیگر هنگامی که آن را به تصمیم گیری برای بازگشایی اقتصاد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با خیال راحت”, Fauci گفت.

هر ایالت در ایالات متحده بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود در هفته های اخیر. برخی از جمله تگزاس و فلوریدا, آیا تا به حال به راه رفتن در این برنامه به موارد مشخصی و شیوع بیماری هایش در سراسر امریکا است.

“شما نمی خواهید به تعادل زندگی خود در برابر اقتصاد,” او گفت:. “پس بیایید بهداشت عمومی به ما کمک کند به اقتصاد باز به عنوان دو نیروی متضاد.” —نوح Higgins-دان

Disney World تعلیق سقوط کالج برنامه

با مینی میکی و دوستان, Walt Disney World جمهور جاش D’Amaro امواج به مهمانان جمع آوری شده در خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا در پادشاهی سحر و جادو در آخرین دقیقه قبل از پارک بسته, یکشنبه شب, مارس 15 سال 2020 در دریاچه Buena Vista, Fla.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | گتی ایماژ

3:38 p. m. و — والت دیزنی جهان است به حالت تعلیق در آن سقوط کالج برنامه با توجه به یک ایمیل به آینده نگر شرکت کنندگان به دست آمده توسط WDW اخبار امروز.

این برنامه شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی WDW گزارش های خبری, به این دلیل که پارک است که هنوز در مراحل اولیه بازگشایی و بسیاری از دیزنی مسکن ساختمان پیچیده باقی می ماند بسته شده است. الزامات واجد شرایط بودن برای برنامه اصلاح خواهد شد بنابراین کسانی که اعمال شده پس از به تازگی فارغ التحصیل شده می توانید هنوز هم اعمال می شود زمانی که برنامه دوباره شروع می شود, با توجه به گزارش.

اعلام می آید پس از دیزنی لغو کارآموزی و ژوئن-کالج شروع برنامه اعضا در مارس با توجه به WDW اخبار امروز. —الکس Harring

آمازون تاخیر نخست روز تا اکتبر با توجه به کروناویروس

3:35 p. m. و — آمازون است فشار پشت سالانه خود را روز نخست فروش رویداد حداقل تا اوایل ماه اکتبر. این شرکت به فروشندگان شخص ثالث یک حفره یا سوراخ, تاریخ هفته اکتبر 5, با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC و برای اولین بار گزارش شده توسط کسب و کار خودی.ایمیل اخطار می دهد که “دقیق نخست بعد تاریخ اعلام نشده است.”

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: “ما نمی هر گونه اطلاعیه ها در مورد نخست روز است.”

آمازون است و تاخیر در آن خرید سالانه رویداد چندین بار در ماه های اخیر با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت. این شرکت قبلا هدفمند سپتامبر به عنوان پتانسیل زمان نخست روز, اما این شرکت در حال حاضر چهره جدید شیوع کروناویروس در سراسر کشور است که می تواند تهدید به upend تدارکات آن عملیات دوباره. —آنی پالمر

اشتغال ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند در برخی از صنایع

3:02 p. m. — با وجود ماه ژوئن بهتر از حد انتظار اشتغال تعداد اشتغال ممکن است هرگز بازگشت به قبل از Covid سطح در یک تعداد انگشت شماری از sub-صنایع.

طولانی مدت در سراسر کشور محوری به سمت تجارت الکترونیکی در حال حاضر تحت فشار قرار دادن پوشاک خرده فروشی اشتغال و اقتصاددانان می گویند coronavirus می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای کارفرمایان برای کاهش هزینه های نیروی کار به طور دائم.

بخش های دیگر مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی هستند ارسال قوی تر جهش در اشتغال شماره. کافه ها و رستوران ها به کار 12.3 میلیون آمریکایی در ماه فوریه سال 2020 تنها برای دیدن این رقم سقوط به 6.2 میلیون در ماه آوریل است. آن را پس از بازگشت 47 درصد است که پایین و در ماه ژوئن افزایش یافت و به 9.2 میلیون شغل است.

پیک و پیام حامل در میان نادر گروه که در واقع دیده می شود سود خالص در اشتغال از ژانویه تاکنون است. —توماس فرانک

محققان در پیدا کردن آسیب های عصبی در چهار فرزند با کروناویروس سندرم التهابی

2:48 بعد از ظهر — کودکان مبتلا به Covid-19 اطفال multisystem سندرم التهابی یا PMIS, مارس توسعه جدید علائم عصبی و بدون هر یک از مسائل تنفسی معمولا همراه با این ویروس با توجه به مطالعه منتشر شده در چهارشنبه, JAMA Neurology.

پس از بررسی 27 اطفال مبتلا به کروناویروس PMIS بین 1 مارس و آوریل 8, محققان دریافتند که چهار تجربه جدید علائم عصبی. آنها شامل اختلال در عملکرد مغز, سردرد ساقه مغز و مخچه مسائل ضعف عضلانی و کاهش رفلکس.

همه چهار مورد نیاز بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه برای درمان.

هر چند مطالعه کوچک است, محققان می گویند نتایج نشان می دهد که Covid-19 نیز می تواند باعث آسیب های عصبی در کودکان – نه فقط بزرگسالان – بدون هیچ گونه از علائم تنفسی است که تبدیل به یک شاخص واضح و روشن از ویروس. دانشمندان تاکید کرد که پس از تنفسی علائم غیر معمول بود PMIS در میان بیماران و پزشکان باید مشکوک Covid-19 در کودکانی که نشان می دهد جدید مشکلات عصبی و بدون هر گونه علائم دیگر. —یاس کیم

سابق اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل بستری

هرمان قابیل

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

2:41 p. m. و — نامزد سابق ریاست جمهوری و زمانی ممکن است تغذیه هیئت مدیره نامزد هرمان قابیل در بیمارستان بستری شد بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus.

قابیل 74 بود گفت شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری بر اساس بیانیه ای به حساب رسمی توییتر.

روز چهارشنبه او “در حال توسعه علائم به اندازه کافی جدی است که او نیاز به بستری ،” بیانیه ای گفت:.

قابیل بود که در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, ماه گذشته, و عکس شد نشستن در مجاورت نزدیک با سایر شرکت کنندگان هیچ یک از آنها به نظر می رسد به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: قابیل نمی دیدار با رئیس جمهور. —کوین Breuninger

Facebook بگویید کاربران به پوشیدن ماسک

مردم با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن “واقعی نیویورکی می تواند آن را اداره کند” ثبت نام در نزدیکی میدان اتحاد میان coronavirus همه گیر در 16 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

2:22 p. m. و — Facebook و Instagram کاربران شروع به دیدن هشدار در بالای فیدهای خود را تشویق کنند که ماسک یا پوشش صورت در ملاء عام.

این آخرین حرکت در Facebook به پایان دادن به استفاده از پلت فرم آن را امتحان کنید و آهسته گسترش Covid-19.

پس از این که اعلام Covid-19 یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه ژانویه Facebook شروع به از بین بردن اطلاعات غلط در مورد شیوع بیماری از خود سیستم عامل.

این شرکت در ماه آوریل آغاز شد هشدار به کاربران اگر آنها دوست دارند واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در مضر coronavirus پست های که این شرکت یافت می شود اطلاعات غلط و حذف شد. —جسیکا Bursztynsky

مدرن آزمایش واکسن گزارش به تعویق افتاد

1:52 p. m. و — سهام مدرن کاهش یافت تا آنجا که 9.4 درصد در گزارش این شرکت در اواخر مرحله آزمایشی به صورت بالقوه coronavirus واکسن به تعویق خواهد افتاد.

مدرن است که در همکاری با موسسه ملی سلامت بود و انتظار می رود برای شروع یک فاز 3 دادگاه با 30,000 شرکت کنندگان در آن کانديد واکسن اواخر این ماه در انتظار نتایج حاصل از آن در اواسط مرحله آزمایشی.

اما این شرکت در حال هل دادن به عقب رود, تاریخ شروع, توجه به بهداشت و درمان-مراقبت از انتشار آمار اخبار.

مدرن است واکسن آزمایشی حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس است. —برکلی لاولیس جونیور

این دولت ها هستند که نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک

12:45 p. m. و — بیست و یک ایالت و واشنگتن دی سی در حال الزامی مردم ماسک به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. مقررات ایالتی به ایالت متفاوت است با برخی از دولت ها نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک در همه فضاهای عمومی در حالی که کشورهای دیگر نیاز به ماسک تنها در شرایط خاص.

در اینجا یک لیست:

 • کالیفرنیا
 • کنتیکت
 • دلاور
 • هاوایی (ضروری کسب و کار)
 • ایلینوی
 • کانزاس
 • کنتاکی (کارکنان ضروری کسب و کار)
 • مین
 • مریلند (داخلی فروشگاه های حمل و نقل عمومی)
 • ماساچوست
 • میشیگان (فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها)
 • نوادا
 • نیوجرسی (داخلی کسب و کار حمل و نقل عمومی و ساخت و ساز)
 • مکزیک جدید
 • نیویورک
 • کارولینای شمالی
 • اورگان (فضاهای داخلی)
 • پنسیلوانیا
 • رود آیلند
 • ویرجینیا (داخلی کسب و کار)
 • واشنگتن دی سی
 • واشنگتن

معاون رئیس جمهور مایک پنس در مصاحبه ای با CNBC تصریح کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موقعیت است که یک ملی دستور برای مردم به پوشیدن ماسک لازم نیست حتی اگر coronavirus موارد در حال افزایش. —اسپنسر کیمبال

NIH می گوید ممکن است آمریکایی ها خواهد بود قادر به حضور در رویدادهای ورزشی در این پاییز

12:23 p. m. و — موسسه ملی بهداشت مدیر دکتر فرانسیس کالینز گفت: ممکن است آمریکایی ها خواهد بود و مجاز به شرکت در رویدادهای ورزشی, در زمان سقوط فوتبال فصل است.

طرفداران ورزش و بازیکنان در سراسر جهان شده اند نا امید لغو بازی ها به عنوان مقامات بهداشت عمومی اصرار رویداد مبتنی بر کسب و کار به طور موقت نزدیک به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. کالینز صحبت کردن با یک کمیته مجلس سنا گفت: سریع coronavirus تست که می تواند تولید نتایج در کمتر از یک ساعت را در رویدادهای ورزشی امکان پذیر است.

“ما می خواهیم برای دیدن آمریکایی ها فرصتی برای برخی عادی تجارب لذت بردن از زندگی” گفت: قانونگذاران. “من معتقدم این باید ممکن باشد. —برکلی لاولیس جونیور

کلاس های حضوری امن تر از مجازی مدرسه به صرف میلیون ها نفر در تست کرنل رئیس جمهور می گوید:

12:20 p. m. و — برگزاری کلاس های حضوری پاییز امسال است امن تر برای دانشگاه کرنل دانش آموزان از انجام یک همه-مجازی ترم جمهور مارتا پولاک گفت: CNBC.

پولاک ظاهر می شود در CNBC “Squawk Box” اشاره پژوهشی دانشگاه که تقریبا 50% از کرنل دانش آموزان قصد بازگشت به ایتاکا نیویورک که در آن محوطه دانشگاه واقع شده است مهم نیست که چقدر کلاس برگزار می شود.

“اگر ما با داشتن مسکونی آموزش ما می توانید دستور تست و ردیابی و جداسازی بسیار تهاجمی منظم” پولاک گفت. “ما بسیار کمتر خواهد بود قادر به انجام این کار با دانش آموزانی که در حال حاضر و فقط اتفاق می افتد به زندگی در ایتاکا به عنوان مخالف به شیکاگو یا آتلانتا یا هر جا.”

کرنل طرح — که شامل قوی تست خواهد شد که هزینه بین $3 تا 5 میلیون — ممکن است برای هر دانشکده Pollack تاکید کرد. “من می خواهم به روشنی آن را امن تر برای دانش آموزان ما در کرنل. ما در این مطالعه با توجه به شرایط در ایتاکا.” —کوین Stankiewicz

آمازون هوا پیمانکاران صورت خطرات ایمنی به عنوان جدید کروناویروس شیوع ظهور

12:08 p. m. و — کارکنان در سراسر جهان پرواز خدمات (WFS), آمازون هوا مقاطعه کار فرعی می گویند آنها همچنان به صورت نا امن محیط کار در طول بیماری همه گیر.

WFS کارگران می گویند مدیران نیست اجرای ماسک الزامات و می گویند ضد عفونی کننده دست و صابون در تامین کوتاه مدت هستند در امکانات. در یکی از WFS تسهیلات در ققنوس نگرانی های ایمنی آنقدر شدید است که یک کارگر شکایت با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در ماه گذشته.

WFS یکی از چندین شرکت است که حفظ قراردادهای پر سود با آمازون هوا. کارگران بار کردن و خالی کردن محموله از آمازون هواپیما در فرودگاه در سراسر کشور, اما آنها در نظر گرفته نمی آمازون کارکنان. به عنوان یک نتیجه, برخی از WFS کارگران می گویند در آن احساس می کند مانند آمازون تبدیل می شود “چشم” به شرایط کار وجود دارد به خصوص در میان coronavirus بحران است.

به عنوان آمازون آمار با افزایش coronavirus مربوط به تقاضا در ماه مارس WFS کارگران در مقدم, دست زدن به نخست بسته های سفارش داده شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند که منزوی در داخل خانه های خود. تقاضا تثبیت شده است اما کارگران در حال حاضر با یک دور جدید از شیوع کروناویروس در سراسر کشور است. WFS کارگران می گویند که احساس می کنند فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان شروع این بیماری همه گیر از آنجایی که آنها هنوز فاقد حمایت های اولیه قادر به انجام کار خود را با خیال راحت. —آنی پالمر

نشویل تبدیل شدن به یک تغییر فاز دو بازگشایی در روز جمعه به عنوان موارد افزایش می یابد

یک کارمند با پوشیدن دستکش و ماسک استقبال کاربران در Puckett را, مواد غذایی و رستوران در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در فرانکلین تنسی.

Jason Kempin | گتی ایماژ

11:49 p. m. و — نشویل حرکت خواهد کرد بازگشت به فاز دو از بازگشایی روند با رستوران ها و کافه ها بازگشت به فاز یک, شروع, جمعه, NewsChannel 5 نشویل گزارش شده است.

رستوران را به نصف ظرفیت پایین از 75%, در حالی که میله باید در حال حاضر نزدیک به دو هفته آینده. خرده فروشی و تجاری کسب و کار هنوز هم می تواند کار در 75 درصد ظرفیت در حالی که “لمس بالا” کسب و کار مانند آرایشگاه ها و سالن های ورزشی می تواند باقی می ماند باز در نیمی از ظرفیت.

شهردار جان کوپر گفت: در هفته Covid-19 روز رسانی است که در این شهر باقی خواهد ماند و در این مرحله برای “حداقل چند هفته” با هیچ جدول زمانی داده می شود, با توجه به NewsChannel 5 نشویل. —الکس Harring

آمریکا گرفتن $4.75 میلیارد فدرال وام overstaffed 20,000 کارکنان برای پاییز

11:35 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا هشدار داد کارکنان که از آن انتظار آن است 20,000 کارکنان بیشتر از آن نیازهای خود را برای پاییز کاهش می یابد برنامه و نقاشی ضعیف عکس از سفر تقاضا است.

فورت ورث مبتنی بر حامل که تا به حال 133,700 در پایان 2019 است ترغیب کارکنان به صورت داوطلبانه گزینه های مانند buyouts برای جلوگیری از غیر ارادی کاهش هنگامی که محدودیت های تعیین شده توسط دولت فدرال کمک منقضی on Oct. 1. حامل توافق رسیده است برای $4.75 میلیارد دلار در یک جداگانه فدرال وام وزارت خزانه داری گفت.

در حالی که رزرو روند بهبود آمریکایی گفت: کارکنان است که تقاضا همچنان بسیار پایین تر از سطح سال گذشته. برای مثال این پرواز 4.2 میلیون نفر در ماه ژوئن تا از فقط 965,000 مسافران در ماه آوریل است.

“اما برای روشن حتی با ترافیک روند صعودی مطلق اعداد پشت این پیشرفت های بسیار غم انگیز: مشتری تعداد برای مدت مشابه در سال گذشته بین 17 و 19 میلیون در هر ماه” مدیر عامل داگ پارکر و رئیس جمهور رابرت Isom گفت: در کارکنان توجه داشته باشید. آنها گفتند:, نقدی, رسید, صدر از 1 میلیارد دلار در ماه ژوئن از 11 میلیون دلار در مارس اما که آن را در آورده به طور متوسط $4.2 میلیارد دلار در ماه بیش که آخرین دوره سال است. —لسلی Josephs

بدترین ایالات متحده شیوع به پایان ماه ژانویه Gottlieb می گوید:

دکتر اسکات Gottlieb

کامرون کاستاریکا | CNBC

10:49 p. m. و — ایالات متحده شیوع کروناویروس به پایان خواهد آمد ژانویه “یک راه یا دیگری” با تشکر از واکسن و یا اینکه مردم به اندازه کافی در حال حاضر آلوده شده است و برخی به آن ایمنی سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“در هر صورت ما به یک واکسن یا ما فقط باید به اندازه کافی آن را فقط رفتن برای جلوگیری از گسترش کارآمد بنابراین ما باید یک دوره کوتاه از زمان برای دریافت از طریق” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “ما باید همه چیز را ما می تواند به حفظ آنچه ما می خواهیم از راه زندگی ما را بیش از مدت زمان که فقط از طریق آن دریافت کنید.”

گوتلیب امیدوار است برای یک واکسن موثر و یا برای جمعیت ایالات متحده برای رسیدن به اصطلاح گله ایمنی برای جلوگیری از شیوع بیماری هم بستگی دارد که چه دانشمندان در مورد نقش آنتی بادی است. متاسفانه هنوز هیچ شواهد روشن است که آنتی بادی به مردم از هر گونه حفاظت در برابر reinfected. —خواهد Feuer

پنس می گوید وجود دارد بدون نیاز به ملی, ماسک, دستور

10:35 صبح ET — معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید نیازی به تحمیل ملی ماسک دستور نیاز است که همه شهروندان آمریکایی پوشیدن چهره و پوشش برای محافظت در برابر coronavirus.

“وجود دارد برخی از مناطق کشور مناطق زیادی از کشور که در آن ما باید بسیار کم تعداد موارد در همه” پنس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “این نه یک اندازه تمام رویکرد که آیا آن را بر روی تست و یا در منابع و کاهش تلاش. آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که توانمند سازی فرمانداران و مقامات محلی به هدایت مردم در آن جوامع که بیشتر مناسب برای کسانی که شرایط است.”

پنس نظرات تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات. “من نمی دانم اگر شما نیاز اجباری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواهم حمایت ملی ماسک قیمومیت. —یلنا Dzhanova

موارد جدید گزارش روزانه توسط دولت

داو صعود بیش از 300 امتیاز پس از گزارش مشاغل آمریکا

9:35 p. m. و — سهام باز بالاتر به عنوان سرمایه گذاران تشویق های بزرگتر بیشتر از حد انتظار افزایش شغل در ماه ژوئن به عنوان اقتصاد تلاش می کند برای بازیابی از coronavirus خاموش کردن, CNBC فرد ایمبرت و توماس فرانک گزارش شده است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 355 امتیاز بالاتر یا 1.4 درصد. شاخص Nasdaq Composite با آمار یک رکورد بالا رفتن بیش از 1٪. S&P 500 به 1.3 درصد. —Melodie وارنر

بریتانیا به سهولت جداسازی اقدامات برای برخی مسافران

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی از طریق ورود بین المللی سالن پس از ورود در ترمینال 2 فرودگاه هیترو لندن, در, لندن, انگلستان در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

8:51 p. m. و — بریتانیا را به سهولت قرنطینه مورد نیاز برای مسافران از مناطق خاص گزارش رویترز پنج شنبه.

یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون به خبرنگاران گفت که خود جداسازی مورد نیاز خواهد بود مدرج را برای مردم ورود برخی از کشورها و یا مناطق. جزئیات بیشتر در حال انتظار برای آمدن این هفته با توجه به سخنگو.

به روز رسانی می آید به عنوان دیگر ملل و ایالات متحده سختگیرانه تر اعمال محدودیت های مسافرتی در میان شعله ور شیوع است. —الکس Harring

ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی در افزایش در ماه ژوئن اما بیکاری اعداد ثابت نگه دارید

8:35 p. m. و — ایالات متحده آمریکا اضافه شده متناوب 4.8 میلیون اشتغال بخش غیرکشاورزی در ماه ژوئن با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده به عنوان کشور به دنبال بازیابی از ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی و دفع بیشتر شیوع بیماری در میان بازگشایی.

گزارش اشتغال در آمد بالاتر از 2.9 میلیون payman اقتصاددانان انتظار داشتند. نرخ بیکاری نشسته در 11.1% نیز بهتر از حد انتظار است اما هنوز هم به مراتب بالاتر از قبل از همه گیر سطوح.

بازار کار نیست به طور کامل از جنگل ، بیش از یک میلیون آمریکایی در هر هفته فایل اولیه برای مزایای بیکاری با 1.427 میلیون ادعا می کند در آینده برای هفته منتهی به 27 ژوئن. در ادامه ادعا می کند به نمایندگی از کسانی که در زمینه مزایای برای حداقل دو هفته علامت بالاتر به صورت هفتگی به 19.29 میلیون. —سارا سالیناس

بلژیک بازنشستگی خانه با استفاده از ‘نوازش پرده’ برای فعال کردن بازديد

7:13 p. m. و — یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر کوروناویروس برای بسیاری از مردم بوده است که اجتماعی فاصله اقدامات باید آنها مانع از دیدن و یا آرامش بستگان سالمند. اما یک خانه بازنشستگی در بلژیک به نظر می رسد که در بر داشت یک راه حل برای این مشکل را با ایجاد یک “آغوش پرده” رویترز گزارش داد پنج شنبه.

بازدید کنندگان به Jardins de Picardie خانه سالمندان است که بلژیک در نزدیکی مرز با فرانسه می تواند در آغوش بستگان در حال حاضر با استفاده از پلاستیک بزرگ پرده که کارکنان نصب شده در ژوئن 14.

آن ثابت شده است بسیار محبوب کارکنان به این خبرگزاری گفت با یکی سالمندان ساکن و گفت پرده بود “زیبا ترین اختراع” او تا به حال دیده بود. او گریه اولین بار او قادر به در آغوش گرفتن دختر او را دوباره. —هالی Ellyatt

ایالات متحده گزارش بیش از 50 ، 000 مورد جدید در یک روز

مردم نشستن در وسایل نقلیه خود را در حالی که انتظار در خط برای ورود به یک Covid-19 درایو از طریق تست سایت در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا آمریکا روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مارکو Bello | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:06 p. m. و — ایالات متحده آمریکا گزارش داد بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز را افزایش می دهد که شیوع بیماری را بدتر کند در تعدادی از کشورها باعث مقامات به عقبگرد و یا توقف بازگشایی تلاش.

کشور گزارش شده در مورد 50,700 موارد جدید چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز آوردن تعداد کل آمریکا تایید موارد به بیش از 2.68 میلیون. ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در جهان پس از برزیل و روسیه و هند و انگلستان

در اوایل این هفته در کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت که ایالات متحده می تواند ضربه 100,000 موارد جدید در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان مسیر بدون شدیدتر مداخلات و یا عمده تغییرات رفتاری میان ایالات متحده ، —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: هند موارد صلیب 600,000; تقاضا برای چین محصولات پزشکی, افزایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو