Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس بستری شدن در بیمارستان پرش; کالیفرنیا منتشر راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس

صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان انتظار می رود به بازگشت به کار در شهر نیویورک در روز دوشنبه به شهر حرکت می کند به آن فاز اول بازگشایی پس از نزدیک به سه ماه از محدودیت و تعطیلی. مغازه ها تا حدی می تواند برای بازگشایی منظقه وانت هر چند بسیاری از سر گرفته شد فعالیت های اقتصادی خواهد شد در ساخت و ساز و تولید است. شهر نیویورک بود که در یک نقطه کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا

همچنین دوشنبه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 404,021
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.95 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 110,734

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

میسی را افزایش می دهد $4.5 میلیارد دلار در سال جدید تامین مالی, سهام افزایش

یک دیدگاه در خارج میسی هرالد مربع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز 13 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

5:15 p. m. و — macy’s گفت: آن مطرح است از 4.5 میلیارد دلار در جدید تامین مالی برای کمک به آن آب و هوا coronavirus همه گیر متشکل از $3.15 میلیارد دلار دارایی ها بر اساس اعتبار و قبلا اعلام 1.3 میلیارد دلار اوراق قرضه ارائه شده است.

این شرکت گفت: این شرکت قصد دارد به “نقدینگی کافی” برای رسیدگی به نیازهای کسب و کار خود از جمله برای خرید تازه کالا و بازپرداخت آتی سررسید بدهی.

میسی سهام افزایش یافت تا آنجا که 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از انتشار. کمک های مالی جمع آوری می آید که همه میسی فروشگاه بسته شده بود از اواسط ماه مارس به دلیل همه گیر و در حال حاضر شروع به بازگشایی در فاز سراسر ایالات متحده

“ما خوشحالیم که با افزایش تقاضا از سرمایه گذاران جدید در یادداشت صدور اجازه داده است که ما به سفت شدن قیمت گذاری و افزایش حجم ارائه” میسی مدیر اجرایی جف Gennette در بیانیه ای گفت. —توماس لورن

کوک رفع سقوط فروش 9 درصد کاهش ارزش سهام

کاترینا دریاچه مدیر عامل کوک ثابت

آدم جفری | CNBC

4:40 p. m. و — کوک ثابت گزارش فروش سه ماهه کاهش 9% و گسترده تر از حد انتظار از دست دادن خالص به عنوان زنجیره تامین ضربه گیر در میان coronavirus همه گیر و سفارشات بودند backlogged. وجود ندارد و تحقق محدودیت های آن را تجربه کرده, این شرکت گفت: این امر باید گزارش رشد فروش در طول دوره. تا پایان ماه مارس کوک ثابت گفت: ایالات متحده خود را انبار ظرفیت تاکنون حدود 70 درصد آن را به عنوان نزدیک مجبور شد برخی از ساختمان ها با توجه به همه گیر. تا پایان این ماه این شرکت گفت: در نظر دارد برای از بین بردن همه از آن باقی مانده جهت جمع شدن.

“به عنوان مصرف کنندگان به سرعت در حال تغییر رفتار خرید آنلاین در یک مرحله تغییر در تاریخی نرخ ما اعتقاد داریم که ما مدل را بهتر و ادامه را به اشتراک بگذارید” رئیس اجرایی کاترینا دریاچه به گفته تحلیلگران. کوک رفع سهام به تازگی پایین در حدود 7 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از انتشار. —توماس لورن

مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه تجمعات انتخاباتی در این ماه به عنوان متحده شل coronavirus محدودیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در ماه ژوئن 05, 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

4:15 بعد از ظهر — مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال آماده سازی خود برای شروع برگزاری تظاهرات دوباره در دو هفته آینده بیش از سه ماه پس از coronavirus همه گیر مجبور به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قراضه خود را امضا کمپین حوادث.

رئیس جمهور مشاوران هنوز تعیین کجا و چگونه تظاهرات می توانید با خیال راحت برگزار می شود و مدیر کمپین براد Parscale در حال برنامه ریزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با گزینه های در چند روز آینده سیاسی گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدیر تیم Murtaugh را تایید کرد به گزارش CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تجمع برگزار شد و در تاریخ 2 مارس در شارلوت کارولینای شمالی قبل از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شد ظاهری دموکراتیک نامزد. رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشت در مبارزات انتخاباتی و اخیرا درخواست مشاوران چرا جوید هنوز جدول زمانی که در سراسر کشور تظاهرات برگزار شد بیش از مرگ جورج فلوید, NBC News در گزارش با استناد به دو نفر از مقامات آشنا با این کمپین برنامه های.

انتقال آید به عنوان برگ برنده است که واگذاری زمین به بایدن در چندین نظر سنجی های ملی. بایدن این رای گیری سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور قابل توجهی گسترده تر از ماه گذشته در یک رای گیری از مجموع RealClearPolitics نشان می دهد که تهمت چهره انتقاد خود از دست زدن به همه گیر و در واکنش به تظاهرات. —کوین Breunninger

تگزاس گزارش یک رکورد تعداد بیماران بستری پس از دولت بازگشایی اولیه

آنیتا Pedy (راست) مدیر ارشد پرستاری افسر برای COVID واحد در هوستون, ایالات یادبود پزشکی مرکز چرخ تازه وارد COVID بیمار Angel Rodriguez, 40, از اورژانس به COVID واحد با آلن Araiza (سمت چپ) دانشجوی پزشکی داوطلب در حال اجرا واحد.

کارولین کول | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

3:52 p. m. و — در حال حاضر وجود دارد 1,935 Covid-19 بیماران در بیمارستان ها در سراسر تگزاس با شکوه قبلی بستری رکورد 1,888 بیماران در مارس 5, با توجه به اطلاعات جدید از the Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی.

دولت در میان اولین برای استراحت خود در سطح ایالت stay-at-home منظور اجازه می دهد آن را به پایان می رسد, مارس 30 و برخی از کسب و کار برای از سرگیری عملیات آوریل 1.

اگر چه بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است وجود دارد بیش از 1600 باز فشرده-تخت های مراقبت و بیش از 5800 هواکش در دسترس برای بیماران بدحال با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی می گویند بستری اعداد می تواند یک راه بهتر برای ردیابی دولت بازگشایی عملکرد پس از آن را مشکل تر برای به انحراف از مجموع موارد تایید شده که نوسان بسته به اینکه چگونه بسیاری از آزمون ها در حال اجرا است. مثبت رای برای Covid-19 آزمون در تگزاس رسیده به پایین از 4.27% به سمت پایان مارس است اما پس از شروع به پریدن کرد به 7.55% به گفته مقامات بهداشتی دولت. —نوح Higgins-دان

کالیفرنیا منتشر راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس

کریتوس ابتدایی در گلندیل اصلی پرلا چاوز فریتز منجر به یک تور از مدرسه برای گلندیل متحد Supt. ویویان Ekchian و لس آنجلس اداره آموزش و پرورش Supt. دبرا Duardo چپ به راست در سه شنبه 26 مه سال 2020 با توجه به اینکه با تداوم coronavirus تهدید K-12 دانشگاه سعی خواهد کرد برای بازگشایی در پاییز.

Al Seib | از دست آنجلس تایمز | گتی ایماژ

3:36 p. m. و — ایالتی کالیفرنیا سرپرست تونی Thurmond منتشر شده جدید راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس در دولت است.

Thurmond گفت: آموزش و پرورش تحویل داده خواهد شد در یک “مدل ترکیبی” است که شامل هر دو حضوری و آموزش از راه دور و بحث ها آغاز و تا روز دوشنبه با آموزش و پرورش شهرستان رهبران در درجه انتظار می رود در کلاس آموزش به آموزش از راه دور.

“آنچه که ما انتظار داریم از این نقطه به بعد است که یک مکالمه مداوم با رهبران آموزشی و superintendents و معلمان و مديران و طبقه بندی کارکنان در مورد چگونگی هدایت می شود اجرا” Thurmond گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما انتظار داریم هدایت به تنظیم شود به عنوان ما است.”

برای فرد آموزش مقامات آموزش و پرورش از مدارس انتظار داریم که نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله. Thurmond گفت: وزارت آموزش و پرورش شنیده نشده از هر مدرسه این ادعا می توانید آن را باز کنید مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است. او همچنین خواستار حمایت دولت فدرال در کمک به مدارس رسیدگی به کاهش بودجه و ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان است. —هانا میلر

سرولوژی تستهای آشکار 60 درصد از نیروی دریایی ایالات متحده حامل خدمه coronavirus آنتی بادی

نیروی دریایی ایالات متحده ملوانان داده شده به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت آماده به کشتی به عنوان بخشی از یک خدمه مبادله از تمیز کردن و تماشای جایگاه تیم ها در پایگاه نیروی دریایی گوام مارس 29 سال 2020 است.

US MARINES | کرج

3:18 p. m. و — شصت درصد از ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی های نیروی دریایی ایالات متحده تحقیقات نشان می دهد با توجه به انتخاب. حدود 400 داوطلب شرکت در آزمایشات سرولوژی که مقامات بودند که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: کافی بود به ارائه آماری داده های مربوطه.

این نتایج نشان می دهد به مراتب بالاتر عفونت رای بیش از پیش شناخته شده اما در بازی های قبلی نشان داده است که بسیاری از ملوانان تست مثبت برای ویروس خود را بدون علامت بودند. —میشل گائو

اقتصاد ایالات متحده به طور رسمی آمار رکود سطح در ماه فوریه

2:59 p. m. و — ایالات متحده تیز رکود اقتصادی میان coronavirus همه گیر رسما اعلام شده است که یک رکود اقتصادی توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی. NBER است که در مقام داور از رکود مشخص است که ایالات متحده وارد یک رکود اقتصادی در ماه فوریه پس از دیدن یک قله در ماهانه فعالیت های اقتصادی CNBC Jeff Cox گزارش. رکود اقتصادی به پایان می رسد طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا که NBER گفت: به طول انجامید 128 ماه یا تقریبا 11 سال است. —هانا میلر

دفاتر در نیویورک, هادسون متری به بازگشایی با گسترده اقدامات بهداشت

2:55 p. m. و — دفاتر در محوطه هادسون نیویورک شهرستان, بزرگترین های جدید توسعه املاک و مستغلات در حال اجرای گسترده سلامت اقدامات احتیاطی برای بازگشت کارگران است. در 30 هادسون متری کارگران مورد نیاز خواهد بود برای تحت دما نمایش, پوشیدن, ماسک, ماندن حداقل سه گام های پله جدا در پله برقی و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در آسانسور, CNBC trulia گزارش. مربوط به ساختمان توسعه است و حتی درخواست مستاجر به تلو تلو خوردن در زمان برای کارکنان. —هانا میلر

کشورهای اروپایی دیدن برخی از تسکین

یک زن در یک محافظ ماسک صورت پیاده روی از طریق Brixton در بازار در جنوب لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ویکتوریا جونز | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

2:46 p. m. و — کشورهای اروپایی هنگامی که در میان سخت ترین ضربه از coronavirus در حال دیدن برخی از امداد رسانی از این بیماری همه گیر.

انگلستان بود و پایین ترین آن روزانه در افزایش مرگ و میر ناشی از مارس گزارش رویترز با استناد به اعداد از بعد از ظهر یکشنبه. تعداد مرگ و میر افزایش 55 به 40,597 ساخت آن دوم سخت ترین آمار کشور آمریکا از لحاظ مرگ و میر.

فرانسه شمار کشته ها افزایش 54 تا 29,209 در روز دوشنبه آن را بالاترین پنجم در جهان به گزارش رویترز،. ایتالیا گزارش 65 مرگ و میر در دوشنبه 12 بیش از روز قبل از آوردن مجموع به 33,964.

اسکاتلند و ایرلند هر دو گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر برای دومین روز در یک ردیف. —الکس Harring

NFL تشریح طرح برای بازگشایی امکانات

2:41 p. m. و — NFL ارسال یک سند برنامه ریزی برای آن 32 تیم ارائه روش را به طور کامل بازگشایی تمرین و امکانات آن بسته شده اند و از ماه مارس به دلیل Covid-19 آسوشیتد پرس گزارش.

سند گذاشته شد نحوه رسیدگی به غربالگری, تست, عفونت, پیشگیری و درمان برای Covid-19 و شامل استانداردهای مناسب امکانات, دسترسی, تمیز کردن, فیزیکی, فاصله, خدمات پزشکی, مواد غذایی, آماده سازی و سفر تیم با توجه به AP.

این طرح نوشته شده توسط کمیسر راجر Goodell و تایید شده توسط NFL بازیکن ارتباط است.

هنوز هم وجود دارد هیچ تاریخ برای زمانی که بسیاری از بازیکنان خواهد بود قادر به بازگشت به تیم مجتمع AP گزارش. تا کنون تنها بازیکنان بازسازی صدمات شده اند مجاز به ورود به ساختمان ها و هفته گذشته کارکنان مربیگری می تواند بازگشت بسته به محلی بازگشایی دستورالعمل با توجه به AP.

اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای با اولین بازی پیش فصل در اوت. 6, اخبار, گزارش سرویس. به طور منظم NFL season میله میله برای شروع سپتامبر. 10. —سوزان بلیک

بیماران بدون علامت یک راننده از گسترش که می گوید:

بازدید کنندگان به پارک خیابان در زمستان در پارک, Fla., ناهار خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ در خیابان به عنوان رستوران ها و مغازه ها باز در محبوب ناهار خوری منطقه فاز یک محدودیت در محل در پاسخ به کروناویروس بحران در شنبه 9 مه سال 2020 است.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | گتی ایماژ

2:20 p. m. و — Coronavirus بیماران بدون علائم رانندگی از گسترش این ویروس, سازمان بهداشت جهانی, مقامات گفت.

این یافته می تواند مفاهیم کلیدی برای سیاست عمومی پاسخ به همه گیر. بسیاری از به اصطلاح خاموش کردن سیاست های مانند کسب و کار تعطیلی تعطیلی مدارس و اقامت در خانه سفارشات مطلع شدند در اوایل شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند قبل از مردم نشانه توسعه.

در حالی که بدون علامت گسترش می تواند رخ دهد آن است که راه اصلی این ویروس منتقل می شود که مقامات می گویند.

“از داده های ما, آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: در اخبار جلسه از آژانس سازمان ملل متحد در ژنو مقر. “این بسیار نادر است.” —خواهد Feuer

نیویورک ‘موجو ‘ بازگشت’ به عنوان coronavirus موارد سقوط اما کومو مردم هوشیار باشند

1:55 p. m. و — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تبریک نیویورک ساکنان برای غلبه بر ارتفاع coronavirus اپیدمی اما خواست مردم هیجان زده در مورد بازگشایی شهر نیویورک باقی می ماند هوشمند و هوشیار.

“نیویورک خم منحنی بودن و هوشمند است. ما در حال جشن گرفتن. ما باز می گردیم. ما در حال بازگشایی. ما هیجان زده هستیم. ما موجو را به عقب. انرژی ما را به عقب. بزرگ. اقامت هوشمند” کومو گفت: طی اخبار روزانه توجیهی.

دولت قصد دارد از نزدیک نظارت بر شهر نیویورک بازگشایی توسط اداره 35,000 آزمون در روز, با توجه به فرماندار.

او اضافه کرد که در حالی که نیویورک است و در ادامه کاهش آن کشورهای دیگر که بازگشایی زودتر شروع به دیدن خوشه در تعداد موارد مثبت.

“نگاهی به حقایق اطراف ما کشورهای دیگر سنبله رفتن تا” کومو گفت: با اشاره به یک نمودار جدید موارد گزارش شده در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا. —یاس کیم

سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد اکثر مردم هنوز هم در معرض خطر عفونت به عنوان تجمع جرم رزومه در سراسر جهان

1:30 p. m. ET — که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس وخیم تر شده است در سراسر جهان به عنوان شماره جدید Covid-19 مورد در روز یکشنبه رسید تمام زمان بالا.

در حالی که برخی از کشورها گزارش داده اند که نشانه هایی از بهبود تحقیقات نشان می دهد که اکثر مردم هنوز هم مستعد ابتلا به انقباض Covid-19, او گفت:.

“در این کشورها بزرگترین تهدید در حال حاضر خوشنودی” Tedros گفت. “ما همچنان به اصرار فعال نظارت برای اطمینان از ویروس نیست دوباره بجای اول برگشتن به خصوص به عنوان تجمع جمعی از همه نوع در حال شروع به سر در برخی از کشورها.”

Tedros گفت که تقریبا 75% از موارد گزارش شده پنج شنبه آمد از 10 کشور عمدتا در آمریکا و جنوب آسیا است. —نوح Higgins-دان

نقشه های گوگل رول جدید کروناویروس هشدار برای مراکز تست مرز محدودیت

12:05 p. m. و — گوگل اعلام کرد که نقشه های گوگل به زودی ارائه خواهد شد Covid-19 هشدار است که شما ممکن است نیاز به دانستن در مورد زمانی که رانندگی در جایی و یا در حمل و نقل عمومی. ویژگی های جدید در حال نورد از به نقشه های گوگل بر روی آی فون و اندروید در هفته های آینده.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رانندگی به مرکز آزمون این که آیا آن یک مرکز پزشکی یا خرده فروشی محلی شریک ارائه آزمون های گوگل را به شما یادآوری به “بررسی واجد شرایط بودن و تسهیلات دستورالعمل برای جلوگیری از تبدیل دور و یا باعث فشار اضافی بر روی محلی سیستم بهداشت و درمان” شرکت گفت.

نقشه های گوگل را نیز به شما هشدار اگر شما در حال عبور از مرز با محدودیت شروع اول با کانادا و مکزیک در ایالات متحده آمریکا — Todd Haselton

نقاط داغ در ادامه به رشد در سراسر کشور

خاموش شدن ناگهانی مانع نزدیک به 5 میلیون موارد تایید شده در آمریکا نشان می دهد مطالعه

10:16 a. m. ET — جمعیت-بر اساس مداخلات مانند اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل مانع از 4.8 میلیون دلار را تایید کرد coronavirus موارد بر اساس یک مطالعه جدید. مطالعه نگاه بیش از 1700 سیاست مداخلات نورد در شش کشور که در میان اولین ضربه توسط Covid-19: آمریکا, چین, کره جنوبی و ایتالیا و فرانسه و ایران.

محققان دریافتند که به اصطلاح مستندات کمک به این کشورها جلوگیری از 62 میلیون موارد تایید شده. “نتایج ما نشان می دهد که جریان ضد سرایت سیاست در حال حاضر به طور قابل توجهی کاهش تعداد Covid-19 عفونت مشاهده شده در جهان امروز” محققان نوشت.

هنوز هم وجود دارد هیچ داروی تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان Covid-19 یا جلوگیری از عفونت کوروناویروس. در ازای دارویی جلوگیری و یا درمان های مبتنی بر جمعیت غیر پزشکی جایگزین مانند اقامت در خانه سفارش شده است کلید به آمریکا و جهانی در پاسخ به این بیماری همه گیر. —خواهد Feuer

قوی ژوئن شغل گزارش را ‘کاملا تحت تاثیر قرار’ فاز 4 coronavirus معامله تهمت مشاور می گوید:

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی رئیس کوین Hassett.

جاناتان ارنست | ایسنا

10:03 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد کوین Hassett گفت CNBC مطالب دیگر coronavirus امداد لایحه بستگی دارد که آیا اقتصاد ایالات متحده می بیند یکی دیگر از فوران چاه نفت گزارش اشتغال در ماه آینده.

Hassett رئیس سابق کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی گفت: CNBC “Squawk Box” است که “این احتمال وجود دارد که یک فاز چهار معامله واقعا نزدیک به 100%” حتی پس از اشتغال به مراتب بیش از انتظارات ماه گذشته.

تکرار عملکرد در ماه ژوئن خواهد بود “کاملا تحت تاثیر چیزهایی که ما به دنبال” در دیگر قوانین ،

“یکی از چیزهایی که ما شده است و گفت که رئیس جمهور اصرار بر این است که ما سازمان دیده بان اقتصاد بازیابی ما دیدن اگر آن شگفتی ما را در حرکت صعودی و اگر برنامه هایی که ما در خارج وجود دارد کار می کنند و یا نیاز به ثابت” Hassett گفت CNBC.

Hassett گفت CNBC. Hassett گفت: کاخ سفید در حال ساخت برنامه ای برای اینکه اقتصاد بهتر یا underwhelms در ماه ژوئن. —کوین Breuninger

داو جهش بیش از 200 امتیاز به عنوان بازگشایی خوشبینی در ادامه به افزایش سهام

9:40 p. m. و — سهام باز بالاتر تشکر در بخشی به خوش بینی بیش از اقتصاد بازگشایی. میانگین صنعتی داو جونز معامله 222 امتیاز بالاتر یا 0.8%. S&P 500 صعود 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.1%. جزئیات بازار سهام فعالیت به روز رسانی از CNBC فرد ایمبرت. —Melodie وارنر

Dunkin’ به استخدام 25,000 به عنوان رستوران و صنعت آغاز می شود بازیابی

Dunkin’ کارگر دست یک قهوه از یک درایو از طریق پنجره پوشیدن دستکش و ماسک به عنوان Coronavirus همچنان به گسترش در 17 مارس سال 2020 در نورول ماساچوست.

MediaNews گروه | بوستون هرالد | گتی ایماژ

9:24 p. m. و — به عنوان میلیونها نفر از کارگران رستوران باقی می ماند بیکار, Dunkin’ در حال برنامه ریزی برای استخدام 25,000 کارگران در این تابستان.

و آن را نه تنها زنجیره ای مواد غذایی سریع به دنبال کارگران به عنوان درجه حرارت گرما و اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. یام مارک’ تاکو بل است که به دنبال استخدام 30,000 کارگران است.

Dunkin استخدام اعلام می آید به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده آمار 13.3% در ماه مه. —آملیا Lucas

بریتانیا به Palantir دسترسی به حساس پرونده های پزشکی از Covid-19 بيمار

Peter Thiel از بنیانگذاران PayPal Inc.

VCG | گتی ایماژ

9:06 p. m. و — Peter Thiel را Palantir فن آوری داده شد دسترسی به میلیون ها نفر از شهروندان سوابق بیمار به عنوان بخشی از یک Covid-19 پروژه.

سوابق شخصی شامل اطلاعات تماس ، جنسيت ، نژاد ، شغل و سلامت جسمی و روانی شرایط گذشته جرائم کیفری و همچنین به عنوان مذهبی و وابستگی سیاسی.

دولت خواسته این شرکت برای کمک به ایجاد یک بستر های نرم افزاری داده است که نشان می دهد گسترش coronavirus در سراسر انگلستان الفبای گوگل, مایکروسافت و آمازون نیز درگیر در این پروژه است. —سام Shead

گزارش روزانه موارد جدید توسط منطقه

شهر نیویورک برطرف محدودیت 100 روز پس از آن اولین مورد

مردم با پوشیدن ماسک راه رفتن گذشته به تازگی بازگشایی نوار در شرق روستای میان coronavirus همه گیر در مارس 14 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

7:42 p. m. و — شهر نیویورک را به حرکت در فاز اول دولت بازگشایی برنامه اجازه می دهد غیر ضروری خرده فروشان به بخشی از بازگشایی و خیلی از ساخت و ساز و صنایع تولیدی را از سر گرفت.

تا 400,000 نیویورک در حال انتظار برای بازگشت به کار, شهردار, بیل د Blasio گفته است.

این شهر را نسبت به بازگشایی علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف در این کشور مبارزه با کروناویروس که ویران شهر نیویورک و منطقه اطراف آن است اما پس از گسترش به کشورهای دیگر در سراسر کشور.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 203,819 مردم در شهر نیویورک و کشته شدن حداقل 21,844 مردم با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. که به معنی شهر حساب برای حدود 20 ٪ از تمام Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده —را Feuer

مسکو بنا به گزارش مجموعه به لغو برخی از محدودیت های

یک مرد با یک چتر در میدان سرخ در برابر پس زمینه از سنت باسیل کلیسای جامع است. از ژوئن 1 تا 14, مسکو شهروندان مجاز به پیاده روی و تمرین های ورزشی خارج از جمله کسانی که مسن تر از 65 سال و مبتلا به بیماری های مزمن با توجه به برنامه های مختلف از خانه به خانه.

سرگئی Savostyanov | TASS | گتی ایماژ

7:19 p. m. و — پایتخت روسیه مسکو آماده است تا شروع به بلند کردن برخی از مستند اقدامات در روز سه شنبه, به گزارش خبرگزاری Tass.

این اقدامات از جمله خود-انزوای رژیم, برنامه ریزی, پیاده روی بار و دیجیتال تصویب سیستم در میان محدودیت های که برداشته اخبار آژانس گفت, به نقل از شهر رسمی کنستانتین remchukov را.

کافه ها با صندلی در فضای باز مناطق تنظیم شده برای بازگشایی در تاریخ 16 ژوئن رسمی گفت. مسکو شده است شهر سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس در روسیه که در آن وجود دارد بیش از 476,000 تایید موارد ویروس و فقط تحت 6,000 گزارش مرگ و میر.

روسیه coronavirus بحران مرکز گزارش روز دوشنبه که 51 نفر در پایتخت در نظر گرفتن این شهر coronavirus مرگ و میر به 2,970. —هالی Ellyatt

ویروس ‘حذف’ در نیوزیلند

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نگه می دارد تا informationon COVID-19 هشدار سطوح در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان اروپا در 21 مارس سال 2020 در ولینگتون, نیوزیلند.

هاگن هاپکینز | گتی ایماژ

7:07 a. m. ET — نیوزیلند “حذف” coronavirus در داخل کشور و بلند خواهد شد تقریبا تمام محدودیت ها به جز برای کنترل مرز نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد.

این کشور حدود 5 میلیون wrestled این ویروس را تحت کنترل در حدود 75 روز با سخت مستند اقدامات که توقیف اکثر کسب و کار در سراسر کشور نگه داشته و هر کس اما ضروری پرسنل تا حد زیادی در خانه است.

این ویروس آلوده 1,504 مردم در نیوزیلند و کشته شدن حداقل 22 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر, اما حذف نه یک نقطه در زمان است پایدار تلاش” protocol wine studio گفت: با توجه به رویترز. “نه تنها ما محافظت زلاند نو’ سلامت ما در حال حاضر شروع به سر ما بهبود اقتصادی.” —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: جهانی موارد بالا 7 میلیون; ایتالیا می بیند اقتصاد پیمانکاری 8.3 درصد در سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im