Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس و فلوریدا توقف بازگشایی کسب و کار بیشتر به عنوان موارد افزایش

تگزاس در ادامه به مجموعه ای جدید ثبت شده روزانه برای موارد و بستری شدن در بیمارستان و دولت است که در حال حاضر توقف بازگشایی تلاش برای “کررل گسترش” با توجه به تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. ایالات متحده در گزارش جدید تر coronavirus موارد در روز چهارشنبه از در هر روز قبل با توجه به چوب خط حساب کردن با ان بی سی نیوز به عنوان ویروس گسترش به جوامع جدید و جرقه شیوع بیشتر در سراسر جنوب آمریکا و غرب است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 9.59 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 488,824
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.42 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 124,402

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

انتشار کریستوفر نولان فیلم ‘شعار’ می شود تحت فشار قرار دادند دوباره

11:28 a. m. به وقت سنگاپور — برای بار دوم برادران وارنر است مجبور به تعویق انتشار کریستوفر نولان در “شعار” با توجه به شیوع کروناویروس.

جاسوسی درام بازیگران John David واشنگتن و رابرت پتینسون در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار در اوت. 12 یک شنبه. این در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 17, قبل از اولین بازی به تعویق افتاد و به تاریخ 31 ژوئیه.

برادران وارنر نیز با تاخیر 10 سالگرد انتشار نولان در “آغاز به کار” از تاریخ 17 ژوئیه 31.

بسیاری از سالن های سینما در سراسر ایالات متحده باقی می ماند بسته به موارد Covid-19 همچنان به صعود. در چهارشنبه, 12 ایالت آمریکا گزارش رکورد خوشه در روزانه جدید کروناویروس موارد است. —سارا Whitten

تغذیه کلاه پرداخت سود سهام برای بانک های بزرگ بیش از نگرانی های همه گیر

5:22 p. m. و — فدرال رزرو است که تعلیق به اشتراک گذاری buybacks و دربندی پرداخت سود سهام برای بانک های بزرگ در سطح فعلی تا سه ماهه سوم سال است.

این تصمیم پس از سالانه تست استرس از 34 بانک ها یافت می شود coronavirus همه گیر می تواند فشار برخی نهادهای خطرناکی به حداقل سرمایه سطوح.

فدرال رزرو مورد مطالعه چگونه بانک ها خواهد کرایه در سریع V شکل بازیابی بیشتر بیرون کشیده شده U-شکل رکود اقتصادی و بهبود و W شکل دو شیب رکود است.

چندین بانک “را روش حداقل سرمایه سطوح” تحت شدیدتر U و W شکل حالات فدرال رزرو در بر داشت. بانک مرکزی فاش نمی, کدام بانک می توانست بسیاری از مشکلات. —اسپنسر کیمبال هیو پسر

فرماندار فلوریدا می گوید دولت هیچ طرح از ادامه آن بازگشایی

4:41 p. m. و — که در مورد خواسته فلوریدا بازگشایی Gov. ران DeSantis گفت که دولت نمی باید برنامه ای برای ادامه آن گام به گام برنامه ریزی است. او افزود که دولت “هرگز پیش بینی” برای ادامه حرکت رو به جلو در این نقطه است.

“ما که در آن ما هستند. من نمی گویم ما برای رفتن به مرحله بعدی” DeSantis گفت: در اخبار جلسه. نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد او را به توقف بازگشایی برنامه های خود را برای دولت به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

فلوریدا است که به طور متوسط حدود 3,756 روزانه موارد جدیدی که از روز شنبه که حدود 71 درصد افزایش پس از یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. DeSantis اجازه داده است خرده فروشان و رستوران ها و سالن های ورزشی و مراقبت های شخصی خدمات به بازگشایی در کاهش ظرفیت. —نوح Higgins-دان

رکورد خوشه در ایالات متحده coronavirus موارد فشار تا بستری نرخ در 16 متحده

4:28 p. m. و — ایالات متحده آمریکا اضافه شده بیش از 34,400 coronavirus موارد در روز چهارشنبه با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده و پس از مقامات بهداشت در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس همه گزارش رکورد به بالا, تک-بعد خوشه.

همانطور که از چهارشنبه کشور را هفت روز به طور متوسط روزانه جدید Covid-19 موارد 31,172. این تعداد افزایش یافته است و بیش از 34 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل.

دوازده متحده آمار رکورد روزانه موارد جدیدی که شامل آریزونا آرکانزاس کالیفرنیا و فلوریدا. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش 16 متحده با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. —یاس کیم

بدنسازی زنجیره ای مدیر عامل می گوید: صنعت می تواند ‘کوچک تخریب’ به عنوان نفر تمرین از صفحه اصلی

4:20 p. m. ET زمان زندگی تناسب اندام مدیر عامل شرکت بهرام Akradi CNBC گفت که باشگاه صنعت می تواند کوچک “تخریب” همانطور که بیشتر مردم برای انتخاب کردن در خانه تمرینات اگر چه به نظر می رسد حتی اعضای “مصمم تر” برای بازگشت به این باشگاه و پیوستن به جوامع خود به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است.

“آن را مانند شما می توانید گوش دادن به هر آهنگ به صورت رایگان در برخی از برنامه یا چیزی اما مردم هنوز هم با پرداخت مقدار زیادی از پول برای رفتن به یک سرگرمی زندگی می کنند” Akradi گفت.

در حالی که نه هر دولت پس از لغو محدودیت های اعمال شده در ورزشگاه است که متخصصان بهداشت هشدار می دهند می تواند در حال حاضر یک خطر بالا برای Covid-19 انتقال بسیاری از آنها مجاز تناسب اندام, کسب و کار به بازگشت در کاهش ظرفیت. او گفت که این شرکت کار خواهد کرد با دولت در هر راه که آنها می توانند در کشورهای که در آن coronavirus موارد در حال افزایش. —نوح Higgins-دان

دلتا به رزومه چین خدمات امروز

4:15 p. m. و — Delta Air Lines است سرگیری خدمات به چین پس از نزدیک به پنج ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تبدیل شدن به ایالات متحده برای اولین بار مسافری شرکت هواپیمایی برای انجام این کار.

ایران نیز برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد چین خدمات اما هنوز تعیین تاریخ.

دلتا اولین پرواز برگشت را ترک سیاتل یکشنبه شب وارد شانگهای پس از یک توقف در سئول.

شرکت های هواپیمایی را به شدت کاهش می یابد خود را در خدمات بین المللی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مشتاق به ادامه آن راه است که به طور کلی را در نرخ بالاتر از خدمات داخلی. نگرانی بیش از coronavirus و محدودیت های مسافرتی پیچیده اند که برنامه های.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این ماه تهدید به نوار چینی حامل مسافر از پرواز به آمریکا افزایش فشار بر پکن به ایالات متحده اجازه می دهد حمل به سر خدمات و طرح آن بعد scrapped. دلتا گفت: آن را تغییر دهید دو بار در هفته پرواز به شانگهای به یک هفته از هر سیاتل و دیترویت در ماه جولای. —لسلی Josephs

CDC می تواند در آینده به Infinite

4:06 p. m. و — به عنوان coronavirus همچنان به آلوده کردن بیشتر و بیشتر افراد جوان در سراسر کشور به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و با توجه به بهره برداری از رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite به استرس اهمیت تمرین بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی برای جوان آمریکایی است.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield پنج شنبه اذعان کرد که او “نگران” بهداشت عمومی پیام رسیدن به افراد جوان است.

“ما ممکن است نیاز به دریافت این پیام است که افراد جوان هستند به نحوی به طور طبیعی سیستم ایمنی بدن به این ویروس اگر چه آنها ممکن است در کاهش خطر شدید عفونت” CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی جی باتلر گفت. “ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد عبارتند از رسانه های اجتماعی. ما در حال بررسی Infinite.”

برخی از متخصصان بهداشت عمومی را مورد انتقاد قرار CDC برای مصرف بیشتر عمومی مواجه نقش در طول بیماری همه گیر. دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت نوشت: در یک op-ed در ماه آوریل که “CDC شده است توضیح ندارد و آمریکایی ها درد و رنج و مرگ برای آن است.” —خواهد Feuer

مواد غذایی اتحادیه خواستار سختگیرانه تر ماسک الزامات جدید به عنوان نقاط داغ ظهور

میکروفن’Kale Smith, که با این نسخهها کار به عنوان یک گارد امنیتی, اما تا به حال به مرخصی برای مراقبت از پسر او در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان مغازه با پسرش دا’Mier در ببر بازار در آکسان هیل-گلاسمانور, مریلند, مارس 20 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

3:48 p. m. و — یکی از بزرگترین کشور های کارگری می گوید مقامات دولتی و شرکت ها باید نیاز و اجرای ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, به خصوص به عنوان coronavirus موارد افزایش در فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده هزاران نفر از مردم به کار گرفته شده توسط فروشگاه های مواد غذایی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و خانه های پرستاری گفت: کارگران در صورت بیشتر در معرض خطر به عنوان جدید Covid-19 نقاط داغ پدیدار شود.

اتحادیه نام کارفرمایان به پرداخت ضروری کارگران حداقل 15 دلار در ساعت و بازگردد “hazard pay” در تمام کشورهای که در آن موارد در حال افزایش است. در یک تماس تلفنی با خبرنگاران اعضای اتحادیه تشویق آمریکایی ها به انجام بخشی خود را بیش از حد.

“اگر با پوشیدن یک ماسک می توانید ذخیره کنید یک زندگی, چرا باید یکی آن را انجام دهید ؟” گفت: لیندا رابینسون یک خانه سالمندان کارمند در تمپا, فلوریدا. “فکر می کنم از سالمندان آمریکایی که قربانی بسیار برای ما. آن است که واقعا بسیار به درخواست است که ما با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از بزرگترین نسل که به ما تا این حد؟” —ملیسا Repko

دیگران مالک می گوید NBA هنوز برنامه ای برای ادامه فصل با وجود coronavirus خوشه در فلوریدا

3:34 p. m. و — Milwaukee Bucks و خیابان پایتخت موسس مارک Lasry گفت: در CNBC “نتیجهی گزارش” که در NBA را حرکت رو به جلو با طرح خود را به راه اندازی مجدد بازی با وجود یک چشم انداز مثبت از Covid-19 مورد در فلوریدا.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در طی دو هفته بعد” Lasry گفت. وی افزود که “بازیکنان که نمی خواهید برای رفتن من به طور کامل احترام است که” اما همچنین گفت: “هر یک از ما بچه ها (دیگران بازیکنان) در حال رفتن به پایین وجود دارد.”

در سراسر کشور coronavirus موارد همچنان به افزایش متحده که در میان اولین برای بازگشایی شده است. فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا را همه به تازگی گزارش شده تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد است. دیزنی کارگران باید درخواست این شرکت و مقامات دولت محلی برای تجدید بازگشایی دیزنی جهان که در آن NBA فصل تنظیم شده است به رزومه ماه آینده. —جباری جوان

اپل دوباره نزدیک 14 فروشگاه در فلوریدا آوردن مجموع مجدد تعطیلی به 32

3:14 بعد از ظهر ET — اپل گفت: 14 فروشگاه در فلوریدا را دوباره از نزدیک با توجه به Covid-19 شرایط به عنوان دولت می بیند یک افزایش شدید در موارد. در کل اپل دوباره بسته 32 فروشگاه در سراسر پنج کشور در هفته گذشته.

تنها دو فروشگاه های اپل باقی خواهد ماند و باز در فلوریدا. اپل یکی از اولین شرکت ها برای بسته های خود در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. هنگامی که آن شروع به دوباره باز کردن فروشگاه ها در ایالات متحده با افزایش اقدامات ایمنی از جمله اجباری پوشش آن اشاره کرد که آن را نمی خواهد دریغ دوباره نزدیک فروشگاه ها اگر همه گیر شرایط بدتر شده است. —Kif Leswing

نیوجرسی می افزاید: 1,900 احتمالی مرگ و میر به کروناویروس تلفات

3:08 p. m. و — نیوجرسی شمارش اضافی 1,854 فتح کند گرفته شد مرگ و میر به احتمال زیاد ناشی از کوروناویروس Gov. Phil مورفی گفت. این اولین بار است که این مرگ و میر رخ داده است که بیش از طول همه گیر شده اند شمارش در میان Covid-19 تلفات در دولت است.

یک تیم در بیماری مسری خدمات بررسی هزاران گواهی مرگ برای تعیین نیوجرسی ساکنان است که مرگ و میر می تواند “با اطمینان” بود با توجه به این ویروس است. مورفی گفت: “در حال حاضر شناخته شده است از دست دادن” از Covid-19 در نیوجرسی است 14,872 که شامل 1,854 فتح کند گرفته شد احتمال مرگ و میر و 13,018 تایید مرگ و میر در کشور است.

“در یک روز ما به طور قابل توجهی اضافه کردن به در حال حاضر سنگین تلفات این بیماری همه گیر تا به حال در کشور ما و در بسیاری از خانواده” مورفی گفت: از طریق توییتر. “ما این گزارش را از هیچ چیز دیگری از جدی حس وظیفه.”

دولت گزارش خواهد داد که “احتمال” مرگ و میر به طور جداگانه از Covid-19 مرگ و میر در دولت داشبورد مورفی گفت. —الکس Harring

معاونت مایک پنس به زودی بازدید تگزاس و آریزونا به عنوان متحده گزارش افزایش Covid بستری شدن در بیمارستان

معاون رئیس جمهور مایک پنس می رسد در فرودگاه بین المللی اورلاندو در چهار شنبه, مه 20, 2020, در اورلاندو فلوریدا.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | تریبون سرویس خبری via Getty Images

2:47 p. m. ET — معاون رئیس جمهور مایک پنس ” و ” سفر به تگزاس و آریزونا هفته آینده به بحث در مورد کوروناویروس پاسخ با تلاش رهبران وجود دارد در حالی که تصدیق کرد که بیشتر کشورهای در حال گزارش افزایش می یابد در Covid-19 موارد است.

پنس به خبرنگاران گفت: در lore city, اوهایو است که در حالی که “ما در حال افزایش موارد ابتلا و شیوع بیماری در چندین ایالت های جنوبی, من می خواهم به شما اطمینان دهم: وظیفه ما و نیروی ما کل دولت در حال کار به طور مداوم با رهبران این کشورها به پاسخ می دهند.”

پنس سفر به تگزاس روز یکشنبه به صحبت در دالاس megachurch محلی NBC News وابسته شده است. در روز سه شنبه پنس خواهد سر به توسان آریزونا به ارائه سخنان قبل از ملاقات با رژیم صهیونیستی است. mlb در یوما به بحث Covid-19 تلاش با توجه به AZCentral.

در یک op-ed منتشر شده در وال استریت ژورنال هفته گذشته پنس اظهار داشت که “وحشت” بیش از این به اصطلاح موج دوم ویروس کشنده است “پر از شکوفه.” این قطعه که ناودان رسانه ها برای “ترس” تعریف کرد که ایالات متحده “برنده مبارزه علیه نامرئی دشمن.” اما از روز شنبه هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 نفر در ایالات متحده در حال افزایش بیش از 24 درصد از یک هفته قبل با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

تگزاس در خاص دیده می شود سنبله عظیم در coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش بیش از 84 درصد از روز یادبود. تعداد افراد بستری در آریزونا شروع به پریدن کرد 29 درصد در مقایسه با هفته قبل از. —کوین Breuninger

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsome اعلام بودجه اضطراری برای ارائه پول بیشتر برای دولت Covid-19 پاسخ

یک درایو در COVID-19 مرکز آزمون نشان داده شده است خالی و رها شده به عنوان لس آنجلس گزارش سنبله در آزمون مثبت در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Ingelwood, کالیفرنیا, ایالات متحده 23 ژوئن 2020.

مایک بلیک | ایسنا

2:32 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر بودجه اضطراری اعلام, بیشتر منابع در دسترس برای دولت در پاسخ به کروناویروس بحران است.

اعلام اهداف بودجه برای حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی در مورد پتانسیل بیمارستان موج و باز می شود تا بودجه لازم برای ارائه خدمات به جمعیت های آسیب پذیر.

اعلام اجازه خواهد داد که مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به تصویب لوایح دولت را از آن صندوق روز بارانی. Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر باعث $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه در کالیفرنیا است. —سوزان بلیک

هیچ مدرکی وجود ندارد که قرنطينه برای مسافران کار CDC می گوید:

2:10 p. m. و — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: وجود “شواهد مبتنی بر اطلاعات” برای حمایت از قرنطينه برای مسافران مانند کسانی که اعمال شده توسط نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

این نظر توسط CDC مدیر رابرت Redfield یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که ورود مسافران در سه کشور منطقه از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان Covid-19 عفونت نرخ خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

با توجه به CDC وب سایت قرنطينه می تواند کمک به حفاظت از مردم با جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به افرادی که یا ممکن است یک بیماری مسری.

دیگر رهبران خارج از سه جانبه دولت منطقه تحمیل کرده اند قرنطينه و یا محدودیت های مسافرتی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی در آوریل نیاز مردم در آینده به فلوریدا از شهر نیویورک در منطقه به خود قرنطینه برای 14 روز. —برکلی لاولیس جونیور

شرکت های هواپیمایی در حال سرکوب مسافران بدون ماسک صورت

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن را از طریق رونالد ریگان ملی فرودگاه (DCA) در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 9 سال 2020 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:15 p. m. ET — شرکت های هواپیمایی هشدار مسافران که اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک صورت در هیئت مدیره آنها نمی قادر خواهد بود به پرواز و در برخی موارد منع مجرم آشکار است.

ایالات متحده حامل آغاز شده الزامی ماسک برای مسافران در ماه گذشته به تلاش برای حفاظت از مسافران و خدمه از Covid-19.

“ما نیاز به پوشیدن یک ماسک بسیار جدی” Delta Air Lines مدیر عامل اد Bastian گفت: در کارکنان توجه داشته باشید. “مشتریان را انتخاب کنید که مطابق با این و یا هر گونه دیگر نیاز ایمنی خطر از دست دادن آینده خود پرواز امتیازات با دلتا. تا کنون وجود داشته خوشبختانه تنها تعداد انگشت شماری از موارد, اما ما در حال حاضر ممنوع برخی از مسافران از سفر آینده در دلتا برای امتناع از پوشیدن ماسک در هیئت مدیره است.”

هفته گذشته خطوط هوایی آمریکا گفت: یک مسافر که حاضر به پوشیدن ماسک در هیئت مدیره شد و بوت از پرواز ممنوع خواهد بود تا زمانی که ماسک بودند دیگر مورد نیاز است.

وزارت حمل و نقل می گوید: مسافران باید پوشیدن ماسک صورت در هیئت مدیره با توجه به مراکز کنترل بیماری ارشاد است اما متوقف کوتاه الزامی آنها را ترک airlines به پیاده سازی و اجرای سیاست های خود را. —لسلی Josephs

تگزاس مکث بازگشایی طرح به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش

12:34 p. m. و — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت به مکث بیشتر هر مرحله برای باز کردن به عنوان آن را همچنان به گزارش رکورد افزایش در Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز کردن در زیر مراحل قبلی می تواند همچنان به کار در تعیین اشغال, با توجه به بیانیه. بسیاری از کسب و کار در تگزاس بودند اعطا مجوز به بازگشایی در, ممکن است, مانند رستوران ها و سالن های ورزشی و خرده فروشان و ورزش حرفه ای و میله و مکانهای دیگر و آن را بلافاصله روشن ساخته است که کسب و کار نمی تواند اجازه بازگشایی حرکت رو به جلو و یا زمانی که سفارش خواهد بود برداشته.

تگزاس یکی از ایالتهای تجربه های اخیر افزایش Covid-19 موارد گزارش بیش از 5,500 موارد اضافی در روز چهارشنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار. این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار” ابوت گفت: در انتشار. —نوح Higgins-دان

فدرال فرستاده $1.4 میلیارد دلار به افرادی که مرده

12:05 p. m. و — تقریبا معادل 1.4 میلیارد دلار محرک چک فرستاده شده اند به مرحوم آمریکایی, با توجه به یک گزارش جدید از سوی دولت پاسخگویی ،

که شامل حدود 1.1 میلیون پرداخت از حدود 160 میلیون فرستاده می شود. این $1,200 محرک چک شد مجاز توسط کنگره با مراقبت عمل می کنند.

IRS روشن ساخته است که کسانی که برای دریافت محرک چک از طرف مرحوم نیاز به بازگشت به پول است.

گائو گزارش خواستار اقدام بیشتر برای رسیدگی به این وضعیت از جمله ارسال نامه های جدید با دستورالعمل در مورد چگونه به بازگشت وجوه و بیشتر به اشتراک گذاری داده ها در میان سازمان های دولتی برای جلوگیری از آینده خطا است. —Lorie Konish

نیویورک مجموعه را به حرکت بیشتر به بازگشایی اوایل جولای 6, شهردار می گوید:

11:26 صبح — شهر نیویورک می تواند شروع مرحله بعدی آن از بازگشایی در اوایل جولای 6, شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز پنج شنبه.

مرحله بعدی اجازه می دهد رستوران های شهر به داخل فضای ناهار خوری و بازگشایی اضافی مراقبت شخصی و کسب و کار و مانند ناخن سالن و چشمه های معدنی سالنهای ماساژ و تاتو و سوراخ کردن امکانات با کاهش ظرفیت با توجه به ایالت نیویورک را بازگشایی دستورالعمل.

مرحله سوم بازگشایی می های مختلف اجازه می دهد مناطق تفریحی در سراسر شهرستان از جمله بسکتبال و تنیس و والیبال دادگاه به عمل de Blasio گفت.

شهر نیویورک آغاز مرحله دوم بازگشایی در روز دوشنبه اجازه داده است که در فروشگاه خرید در فروشگاه های خرده فروشی بازدید از سالن مو و آرایشگاه و رستوران ناهار خوری با تغییرات. —نوح Higgins-دان

نیویورک دولتی متهم متحده از بازی سیاست با ویروس

فرماندار نیویورک اندرو کومو خارج می شود یک #7 قطار مترو در منهتن در اولین روز از شهر نیویورک فاز یک بازگشایی در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, ژوئن 8 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

11:09 a. m. – نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو متهم به محافظه کار در ایالات متحده هستند که شاهد افزایش در Covid-19 مورد از بازی سیاست اولیه در ایالات متحده شیوع.

“شما بازی سیاست با این ویروس و شما از دست” او با سی ان ان گفت. “شما گفت: مردم از این حالت می گفت مردم این کشور کاخ سفید ‘در مورد آن نگران نباشید. رفتن در مورد کسب و کار شما. این است که تمام دموکراتیک مبالغه.'”

این بیانیه توسط کومو آمد پس از ایالات متحده آمریکا در گزارش جدید تر coronavirus موارد در روز چهارشنبه از در هر روز قبل از, با توجه به شمارش توسط NBC News.

در چهارشنبه کومو اعلام کرد که ورود مسافران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان Covid-19 عفونت نرخ خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. —برکلی Lovelace

تگزاس به تعویق انداختن روش انتخابی به عنوان بستری شدن در بیمارستان افزایش

پزشک مسئول COVID-19 واحد در ایالات یادبود مرکز پزشکی در شمال هوستون چک در COVID بیمار بود که امیدوار بود در هفته جاری منتشر شد.

کارولین کول | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

10:29 صبح — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داده است تا همه با مجوز بیمارستان در شهرستانهای استان که شامل شهرهای بزرگی مانند سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین برای به تعویق انداختن روش انتخابی به منظور محافظت از بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار.

این سفارش شامل تمام “عمل جراحی و روش هایی که از نظر پزشکی لازم است برای تشخیص و یا تصحیح یک بیماری جدی پزشکی و یا برای حفظ زندگی یک بیمار است که بدون به موقع عملکرد از عمل جراحی و یا روش می تواند در معرض خطر ابتلا به عوارض جانبی جدی پزشکی عواقب یا مرگ…” با توجه به یک فرمان اجرایی را امضا توسط فرماندار.

تگزاس یکی از چندین ایالت عمدتا در سراسر جنوب آمریکا و غرب دچار موج در coronavirus موارد است. در حال حاضر وجود دارد 4,389 Covid-19 بیماران بستری در ایالت تگزاس از 2,793 یک هفته پیش با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.برخی از بیمارستان ها در منطقه هوستون در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

برای مثال بیمارستان کودکان تگزاس در هوستون گفت: در اوایل این هفته آغاز خواهد شد به اعتراف به بیماران برای کاهش بر دوش بیمارستان در این منطقه است. —خواهد Feuer

مجازی آزمایش های بالینی به دست آوردن محبوبیت در میان همه گیر

10:13 p. m. و — مشتاق به ساده کردن فرایند توسعه مواد مخدر در طول pandemic, محققان, شرکت های داروسازی و یک تعداد انگشت شماری از شروع یو پی اس شروع مجازی بالینی, همچنین شناخته شده به عنوان کنترل از راه دور و یا غیر متمرکز محاکمه. سازمان غذا و داروی آمریکا کمک به روشن شدن مسیر به مجازی محاکمه در ماه مارس با صدور دستورالعمل برای این نوع از مطالعات بالینی.

در حالی که سنتی بالینی نیاز به شرکت کنندگان را مکرر فرد در بازدید از یک کلینیک یا بیمارستان مجازی محاکمه می توانید اجازه می دهد تا محققان به جذب بیماران به دست آوردن رضایت اداره درمان نظارت بر ایمنی و جمع آوری داده ها بدون افراد همیشه ترک خانه.

با توجه به تحقیقات شرکت GlobalData, بیش از 1100 بالینی در سراسر آمریکا و اروپا شده بود مختل به عنوان از آوریل 20.این رویکرد جدید به ارمغان می آورد با توجه به زمان و هزینه به مدل سنتی. متوسط هزینه آوردن یک داروی جدید به بازار تخمین زده شده است که به عنوان بالا به عنوان $2.6 میلیارد دلار با دو سوم از هزینه رفتن به آزمایشات بالینی — حدود 90 درصد است که در پایان شکست. —لری Ioannou

کنتاکی دربی را با تماشاگران و اقدامات ایمنی

سواران از خط پایان عبور در 145 در حال اجرا از کنتاکی دربی در Churchill Downs on May 4th, 2019 در لوئیزویل ،

ایان Johsnon | آیکون Sportswire | گتی ایماژ

10:01 p. m. و — تماشاگران خواهد بود قادر به حضور در 146 Kentucky Derby با مقررات ایمنی برای Covid-19 در محل Churchill Downs مسیر مسابقه اعلام کرد پس از مشورت با کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear دولت و مقامات بهداشت عمومی.

در این مسابقه که برگزار شد هفت. 5 و برگزار خواهد شد و با کاهش ظرفیت محل برگزاری. مهمانان خواهد بود تشویق به لحاظ اجتماعی فاصله شستن دست های خود را اغلب و پوشیدن چهره و پوشش در تمام زمانها مگر اینکه در خود این سایت متعلق به صندلی با توجه به آزادی مطبوعات.

“تاثیر کنتاکی دربی گسترش فراتر از دوقلو اسپارس از چرچیل فراز” مسیر مسابقه را رئیس جمهور کوین Flanery گفت: در انتشار. “آن است که فوق العاده مهم برای شهر لوییویل و مشترک المنافع کنتاکی هر دو از نظر فرهنگی و اقتصادی و با توجه به زمان ما مفتخر سنت. کارمندان و مهمانان خواسته شده را به یک نقش فعال در زیر تمام دستورالعمل ها. همه ما باید انجام بخشی از ما به همه اطمینان از امن و لذت بخش را تجربه کنند.” —سوزان بلیک

کابوی ها-استیلرز سالن از شهرت بازی خواهد بود به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به Covid-19

9:48 p. m. و — Pro Football Hall of Fame مقامات در حال انتظار برای اعلام به تعویق افتادن Aug. 6 سالن از شهرت بازی با توجه به Covid-19 یک منبع گفت: CNBC.

مسابقه تعیین شد به ویژگی های دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز در باز کردن فصل بازی برای سال 2020 فصل است. سالن از شهرت مسئولان نیز انتظار می رود برای به تعویق انداختن سالن enshrinement مراسم تا سال آینده.

لیگ ملی فوتبال را به یک کنفرانس تلفنی روز پنجشنبه برای بحث در مورد برنامه ریزی در اطراف افتتاح اردوگاه های آموزشی در ماه آینده به عنوان لیگ در ادامه به نظارت بر این بیماری همه گیر. لیگ نیز در مذاکرات با ملی فوتبال, بازیکنان ارتباط و متخصصان بهداشت در راه هایی برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. —جباری جوان

میسی به قطع 3,900 مشاغل شرکت های بزرگ در بازسازی

یک دیدگاه در خارج میسی هرالد مربع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز 13 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

9:32 p. m. و — macy’s اعلام کرده است که برش 3,900 مشاغل شرکت های بزرگ — یا 3 درصد از کل نیروی کار — به منظور کاهش هزینه های آن را به عنوان مبارزه با اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

فروشگاه های زنجیره ای گفت: این انتظار به صرفه جویی در حدود 365 میلیون دلار از طریق اخراج مالی اتحادیه اروپا در سال 2020 است. آن را ” صرفه جویی در حدود 630 میلیون دلار به صورت سالانه.

“ما می دانیم که ما خواهد بود یک شرکت کوچکتر برای آینده قابل پیش بینی و هزینه های ما پایه ادامه خواهد داد تا منعکس کننده که در حال حرکت رو به جلو” مدیر عامل جف Gennette در بیانیه ای گفت. میسی تنظیم گزارش نهایی خود را برای اولین بار-درآمد سه ماهه در جولای 1, داشتن, در حال حاضر منتشر ارقام اولیه. —توماس لورن

هدف می افزاید: تازه, منجمد, مواد غذایی برای همان روز خدمات بیشتر به مشتریان فروشگاه آنلاین

هدف فروشگاه کارمند جمع آوری چرخ دستی های خرید را به بازگشت به فروشگاه در تاریخ 21 اوت سال 2019 در پمبروک پاینز فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

9:20 p. m. و — مشتریان هدف می تواند به زودی خرید تازه و منجمد مواد غذایی آنلاین و آنها را انتخاب کنید تا همان روز در یک فروشگاه در نزدیکی.

ملی خرده فروش در حال حاضر همان روز خدمات است که اجازه می دهد مشتریان به انتخاب کنید تا به خرید آنلاین مانند حوله کاغذی و کنسرو کالا در فروشگاه ها و یا از طریق منظقه وانت. در حال حاضر آن را با اضافه کردن صدها نفر از اقلام مانند شیر و نان و سبزیجات منجمد به ارائه.

آن را گسترش داده اند مجموعه ای در بیش از 400 فروشگاه در پایان ماه و بیش از 1500 فروشگاه های تعطیلات. که تقریبا 80 درصد از آن 1,871 فروشگاه در سراسر کشور.

هدف در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن آیتم اما این گرفته شده در فوریت جدید که بیشتر آمریکایی ها — و بیشتر از مشتریان خود را — به دنبال راه های امن تر به فروشگاه در طول بیماری همه گیر.

در خرده فروش در سه ماهه اول سال مالی استفاده از آن در همان روز خدمات از جمله آن مواد غذایی ارائه خدمات Shipt رشد توسط 278%. —ملیسا Repko

مدعیان نا امید در 1.48 میلیون اما در مجموع ادعای بهبود

8:51 p. m. و — وزارت کار بیکاری گزارش آمد در بدترین حالت کمتر از حد انتظار به عنوان 1.48 میلیون آمریکایی در زمینه دولت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 20 ژوئن مارک 14 هفته است که براده همچنان بالای 1 میلیون.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز به حال انتظار می رود برای اولین بار برنامه های کاربردی به کل 1.35 میلیون.

هر چند هفتگی شماره را نا امید تعداد کل کسانی که از دریافت مزایای در ادامه به سقوط. مجموع دریافت کنندگان مزایای بیکاری یا ادامه ادعای کاهش 767,000 به 19.52 میلیون. —توماس فرانک, Jeff Cox

باغ زیتون والدین سقوط فروش 43 درصد در آخرین سه ماهه

8:44 a. m. ET — Darden رستوران که دارای زیتون, باغ, LongHorn Steakhouse و پایتخت پنجره مشبک گفت که آن مالی سه ماهه چهارم سال درآمد کاهش 43 درصد به عنوان همه گیر وزن در فروش.

این شرکت همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 47.7% در سراسر همه از مارک های خود در سه ماهه منتهی به مارس 31.

اما Darden انتظار کسب و کار را انتخاب کنید تا در طول سه ماهه اول سال مالی به عنوان اتاق ناهار خوری بازگشایی شده است. این شرکت در حال طرح ریزی است که فروش کل آن را خواهد شد در حدود 70 درصد از سال پیش بالغ.

سهام این شرکت شد تا حدود 2% در premarket تجارت. —آملیا Lucas

Chuck E. cheese’s شرکت مادر فایل های فصل 11 ورشکستگی

نشانه ای ارسال شده است در مقابل یک Chuck E. Cheese رستوران در نیوآرک در ایالت کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

8:39 p. m. و — CEC, سرگرمی, شرکت مادر Chuck E. Cheese and Peter Piper, پیتزا برای پرونده فصل 11 ورشکستگی پس از همه گیر ناشی از تعطیلی طرح میتوانست به کسب و کار خود را.

در سه ماهه منتهی به مارس 29, است که به طور معمول آن شلوغ ترین زمان از سال هم ذخیره کاهش فروش 21.9%.

این شرکت که متعلق به شرکت سهام خصوصی آپولو مدیریت جهانی ادامه خواهد داد بازگشایی مکان در سراسر روند ورشکستگی است. نزدیک به نیمی از آن متعلق به شرکت مکان بازگشایی شد به شنبه.

CEC سرگرمی گفت که از آن انتظار با استفاده از فرآیند ورشکستگی به ادامه صحبت با آن مالی سهامداران و مالکان برای بازسازی ترازنامه است. —آملیا Lucas

بیشتر مصرف کنندگان سفارش صبحانه آنلاین

یک مرد تحویل می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که دوچرخه سواری در Kips Bay در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 5 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

8:35 صبح و همکاران — مصرف کنندگان تقریبا دو برابر هزینه های خود را در مواد غذایی سریع صبحانه, اقلام سفارش داده شده از طریق شخص ثالث تحویل خدمات بین هفته 16 مارس و آوریل 13 ادیسون گرایش یافت.

تحویل خدمات ارائه یک جایگزین برای در خانه صبحانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان فست فود زنجیره ای دیدن به طور کلی کاهش می یابد و در بخش فروش.

ادیسون گرایش پیدا مصرف کنندگان بیشتری را صرف در مک دونالد برای صبحانه از هر زنجیره مواد غذایی سریع. استارباکس و Dunkin’ نیز دیده می شود upticks در صبحانه فروش پس از همه گیر آغاز شد. جزئیات بیشتر در مورد سفارش در صبحانه از CNBC آملیا لوکاس. —الکس Harring

حراج Sotheby را تست بازار هنر در طول coronavirus

8:27 p. m. و — جهانی هنر بازار خواهد شد تست شده برای اولین بار در میان Covid-19 همه گیر در روز دوشنبه به عنوان ساتبی در مزایده بیش از 300 میلیون دلار ارزش هنر از جمله یک کار واحد برای $60 میلیون CNBC رابرت فرانک ،

مناقصه قادر خواهد بود برای دیدن این آثار هنری در فرد داده می شود بازدید کننده قوانین در ساتبی نیویورک مقر اما آنها را به شرکت در یک مجازی حراج زندگی می کنند با تلفن و آنلاین مناقصه و حراج در لندن است.

“ما شده است فوق العاده تحت تاثیر قرار بیش از سه ماه گذشته با وجود تمام متنی پس زمینه, چقدر انعطاف پذیر این بازار شده است گفت:” ساتبی مدیر عامل چارلز استوارت. “من می گویند که در بسیاری از زمینه ها ما شاهد آن هستیم در واقع افزایش تعامل از ما جمع است.”

از ماه مارس ساتبی با موفقیت برگزار شد بیش از 100 خرید و فروش آنلاین در مقایسه با 40 فروش در مدت مشابه در سال 2019. ویژگی های جدید به ساتبی موبایل برنامه شامل یک ابزار واقعیت افزوده که کاربران می توانند تقریبا جای نقاشی بر روی دیوار خود را. —سوزان بلیک

LabCorp راه اندازی آزمایش پادتن جدید

آدم Schechter, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LabCorp هایی در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید جمعه, مارس 27 سال 2020 در واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استفان Rusckowski مدیر عامل شرکت Quest Diagnostics. گوش دادن.

الکس براندون | AP

7:35 p. m. و — LabCorp اعلام کرد یک آزمایش جدید است که می تواند مورد استفاده برای ارزیابی ظرفیت آنتی بادی در بیماران پلاسما برای مبارزه با کروناویروس.

پلاسما از بهبود بیماران این است که در حال کاوش به عنوان یک درمان بالقوه برای این بیماری است. اطلاعات از آزمون استفاده می شود می تواند در توسعه Covid-19 واکسن تشخیص تولید کننده گفت. LabCorp گفت: آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود به زیستی-شرکت های داروسازی و بیمارستان و بانک خون و پلاسما-غربالگری امکانات.

“با اعمال نفوذ ما توسعه مواد مخدر و قابلیت های تشخیصی ما در حال کار خستگی ناپذیر برای پیدا کردن راه حل برای جلوگیری و درمان Covid-19” پل Kirchgraber رئیس LabCorp مبارزه با مواد مخدر توسعه کسب و کار در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “راه اندازی این آنتی بادی خنثی شد آخرین تلاش ما در تعهد شرکت برای سرعت بخشیدن به ارزیابی واکسن نامزدها به طوری که یک نامزد موفق ممکن است به بیماران دیر.” —هالی Ellyatt

که ‘همه حمایت ما نیاز’ رئیس می گوید:

مدیر کل که Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور در یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus (2019-nCoV) ژنو, سوئیس در 11 فوریه سال 2020 است.

دنیس Balibouse | ایسنا

7:12 p. m. و — سازمان بهداشت جهانی گفته است که گرفتن تمام سیاسی و حمایت مالی آن نیاز دارد. وی در یک کنفرانس خبری در ژنو که در آن فرانسه و آلمان در حمایت از سازمان ملل متحد و آلمان اعلام کرد بیش از €250 میلیون (280 میلیون دلار) در بودجه جدید برای آژانس.

آلمان نیز گفت: این امر اهدای تجهیزات پزشکی به این که برای توزیع در کشورهای با کمبود آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: هر چند بودجه جدید و کمک های مالی هنوز هم مشروط مجلس تصویب.

“از جمله این تجهیزات پزشکی آلمان به وزارت بهداشت ارائه خواهد شد بیش از 500 میلیون, بیش از نیم میلیارد یورو به کسانی که در این سال” Spahn گفت. “این است که بالاترین مقدار تا کنون ما کمک به کسانی که در یک سال است.”

اعلام می آید نزدیک به یک ماه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایالات متحده که بزرگترین حامی مالی خواهد قطع روابط با این که از نارضایتی خود را با پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما در حال گرفتن امروز همه حمایت ما نیاز سیاسی و مالی عنوان شده است گفت:” چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: برج ایفل بازگشایی به گردشگران; دیزنی تاخیر بازگشایی برای پارک کالیفرنیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید